4 اپلیکیشن های مدیریت مالی ایرانی

نرم افزار های مدیریت مالی ایرانی

اقتصاد یکی از مهمترین جنبه های زندگی ما را تشکیل میدهد. این موضوع میتواند در حد یک سرمایه گذاری کلان باشد یا ممکن است فقط یک خرید ساده از فروشگاه محله مان باشد. در هر صورت ما دوست داریم که این امور اقتصادی خود را ثبت کنیم تا بتوانیم به امور مالی خود واقف باشیم و آن را کنترل کنیم.

این نیاز باعث شده است که عده ای به دنبال راه حل های ممکن برای کنترل امور مالی پیدا کنند. یکی از این روش ها که متناسب با سبک زندگی امروزی ما هم هست استفاده از برنامه یا اپلیکیشن های مدیریت مالی هستند. این اپ ها ممکن است پولی باشند و یا به صورت رایگان عرضه شوند.

از آنجا تلفن همراه از قابل دسترس ترین ابزار ها است داشتن این چنین برنامه روی آن بسیار مفید و مقرون است. با چارگوشه همراه باشید تا در ادامه اپلیکیشن های مدریرت مالی را معرفی کنیم.

 

اپلیکیشن مدیریت مالی پارمیس

با پارمیس میتونیم حسابدار خودمون و خانوادمون باشیم. میتونیم علاوه بر ثبت درآمدها و هزینه ها، مانده بانک ها و صندوق ها را هم داشته باشیم.

میتونیم اعضای خانواده را تعریف کنیم تا متوجه شویم برای هر فرد چه هزینه هایی کردیم. اگر چک میدیم و یا میگیریم پارمیس اونها را کامل مدیریت میکنه.

با امکان ثبت وام ها دیگه اقساط فراموش نمیشه و برای کنترل بهتر میتونیم برای هزینه ها و درآمد ها بودجه تعریف کنیم که نگران هزینه های اضافی نباشیم و درآمدهای کم کنترل و مدیریت شوند.

ریز امکانات برنامه در ادامه ذکر شده، ما در پارمیس تمام تلاش خودمان را کردیم که بهترین را در اختیار کاربران قرار بدیم که نظرات خوب کاربران هم نشون میده که در این امر موفق بودیم.

اگر اهل حساب و کتاب هستید و می خواهید از امروز مدیریت حساب و کتاب خود و یا خانواده خود را شروع کنید؛ در نصب اپلیکیشن حسابداری شخصی پارمیس همراه تردید نکنید…

مدیریت مالی شحصی پارمیس

 اپلیکیشن مدیریت مالی محک

ثبت اقساط و چک

موعد پرداخت اقساط و چک ها را به شما یادآوری میکند

دریافتی و پرداختی ها

بستانکاری و بدهی های خود را به اشخاص فراموش نخواهید کرد

ثبت هزینه ها و درآمدها

دیگه سوال ” حقوق این ماه من چی شد؟ ” ، ذهن شما را مشغول نخواهد کرد

گزارشات کاربردی

با یک نگاه، از میزان خرجکرد ماهیانه تون مطلع شوید

مدیریت مالی همراه محک

اپلیکیشن مدیریت مالی فانوس

تا به حال پیش آمده به شدت به پول احتیاج داشته‌باشید اما حساب و کیف پولتان خالی باشد؟ مهم نیست چقدر ثروتمند هستید درواقع مهم این است که چطور پول‌هایتان را خرج می‌کنید.

معمولا افراد موقع سرمایه‌گذاری به دنبال مشاور هستند اما کمتر کسی را پیدا می‌کنید که موقع خرجهای روزانه‌اش مشورت کند. در حالیکه مهمترین قدم برای ثروتمند شدن هوشمندانه خرج کردن و در ادامه درست پس‌انداز کردن است.

فانوس یک اپلیکیشن مدیریت مالی و حسابداری شخصی است که به شما امکان ثبت دخل و خرج روزانه، تعیین بودجه و مشاهده‌ی ارزش دارایی‌ها (دلار، طلا، سکه، سهام،…) بصورت روزانه را داده و راه حلهایی برای سرمایه گذاری بهتر یا کاهش بیشتر هزینه ها پیشنهاد میدهد.

مدیریت مالی شخصی فانوس

اپلیکیشن مدیریت مالی حسابخانه مانی

هرچند مدیریت مالی ، حسابداری شخصی ماهيانه وساليانه ، مدیریت هزینه خانواده ، يايک کارگاه، فروشگاه و…کاری بسيار وقت گير، حساس ودشوار است‌اما هنگامی‌که‌برنامه‌ی دقیق، حسابرسی شده، وبهینه‌ی حسابخانه مانی ، به رايگان دردسترستان باشد، این‌کار به‌تفریحی جالب وهدفمند تبدیل می‌شود. گزارش‌های آنی، گسترده، وکامل از گردش مالی، يابه شیوه‌ی گزينشی، درهربازه زمانی که‌در نرم افزار انتخاب شوند بسرعت دراختیارتان قرار می‌گیرد. شگفت‌آور است اما نرم افزار مدیریت مالی حسابخانه مانی ، می‌تواند همه‌ی اين امکانات را بصورت يکجا در‌پاسخ به‌نياز حسابداری شخصی و مدیریت پول و دخل و خرج در‌اختیارتان بگذارد.

مدیریت مالی حسابخانه مانی