10 روش ساده برای ابراز علاقه به همسر!

 

10 روش ساده برای ابراز علاقه به همسر!

ابراز علاقه و عشق به همسر تان او را به وجد می آورد و مطمئنا همان بازخورد را برای خودتان خواهید دید بلکه ممکن است بیشتر از آن چیزی باشد که شما به او داده اید. شما می توانید با دادن یک هدیه کوچک او را خوشحال کنید یا با یک شاخه گل دل او را مملو از شادی کنید. ابراز علاقه صورت های گوناگونی دارد یک سفر کوتاه،یک شام رومانتیک، تماشای فیلم، و خیلی چیز های دیگر. با چاگوشه همراه باشید تا روش های بیشتری را بدانید.

کلیشه‌ای نباشید

کارهایی را که همه انجام می‌دهند و ادعا می‌کنند رمانتیک است کپی‌برداری نکنید. این حرف ممکن است عجیب باشد؛ مخصوصا در مقاله‌ای که موضوعش عشق است، ولی به ما اعتماد کنید! اگر گل خریدن، شکلات و شام گران‌قیمت مناسب روحیه‌ی شما نیست، به‌زور انجام‌شان ندهید! خبر مهم‌تر این است که همه‌ی دخترها هم لزوما از این برنامه‌ها خوش‌شان نمی‌آید! همه که مثل هم نیستند. وقت بگذارید، فکر کنید و تلاش کنید ابراز علاقه به همسر را به روشی انجام دهید که هر دو واقعا از آن لذت ببرید. مثلا ممکن است همسر شما از شهربازی رفتن بیش‌تر ذوق کند تا هدیه‌گرفتن.

10 روش ساده برای ابراز علاقه به همسر!

غذای موردعلاقه‌ی همسرتان را بپزید

غذا بیشتر از چیزی که مردم فکر می‌کنند، اثرگذار است. بله، درست است که همه‌ی ما باید غذا بخوریم تا زنده بمانیم. اما منظور از این بخش این است که غذا، افراد را کنار هم جمع می‌کند. پس فکر کرده‌اید چرا در تمام جشن‌ها و اعیاد عامل مهم غذا وجود دارد؟ هیچ‌چیز بهتر از این نیست که بعد از یک روز طولانی از سر کار برگردی و ببینی همسرت نه‌تنها شام آماده کرده، بلکه شام موردعلاقه شما را پخته است. می‌بینید؟ گاهی ابراز علاقه به همسر آن‌قدرها هم پیچیده نیست.

قرار غافلگیرکننده بگذارید

همسرتان را با قراری بی‌برنامه و یک‌هویی غافلگیر کنید. او را جایی ببرید و با جریان روزگار همراه شوید. حتی بی‌برنامه رانندگی کنید و هرجا که به نظرتان جذاب بود پیاده شوید. گاهی خیلی هیجان‌انگیز است که قوانین معمول زندگی را بشکنید و تفریح متفاوتی را تجربه کنید.

تولدش را به روزی ویژه تبدیل کنید

باز هم می‌گوییم، درصورتی این کار را انجام دهید که بدانید همسرتان اهل تولد است و از جشن‌گرفتن در این روز شاد می‌شود. کاری کنید همسرتان در روز تولدش حس کند مهم‌ترین آدم روی زمین است و این روز مهم‌ترین روز سال است. اینکه روز قبل از تولدش هول‌هولکی از اولین پاساژ اولین چیزی که به چشم‌تان می‌خورد را بگیرید و بی‌هیچ تشریفاتی کادو را در کیسه‌ای پلاستیکی به او بدهید، به او حس خوبی نخواهد داد.

10 روش ساده برای ابراز علاقه به همسر!

حتی ممکن است باعث شود به این فکر فرو برود که واقعا چقدر برای شما ارزشمند است؟! منظور ما این نیست که حتما باید در روز تولدش خودتان را توی خرج بیندازید. هدیه می‌تواند ناملموس باشد. فقط مطمئن شوید هدیه‌ای که می‌دهید قادر است نشان دهد که برای خوشحالی او زمان، فکر و عشق گذاشته‌اید.

هر از گاهی غذایتان را زیر نور شمع بخورید

غذای مورد علاقه او را بپزید و شمع ها را روشن کنید. زمانی را به تمرکز و توجه به یکدیگر و نگاه کردن در چشمان هم اختصاص دهید.

10 روش ساده برای ابراز علاقه به همسر!

برای او پیام های محبت آمیز بفرستید

به تلفن همراه او پیامکی صمیمانه بفرستید. مطمئن باشید که این کار هم شیرین و هم جالب است.

همدیگر را ببوسید 

می دانید چرا خانم ها دوست دارند که پیشانی آنها را ببوسید؟ چون این بوسه منجر به رابطه جنسی نمی شود و او می داند که شما تنها از روی عشق و علاقه این کار را کرده اید. بوسیدن سر همسرتان زیباترین بوسه از نظر او است.

برای همدیگر جوک بگویید 

مطمئنا شما برای افراد غریبه جوک نمی گویید و این کار را تنها در کنار دوستان نزدیک تان انجام می دهید. همسر شما هم مانند دوست شما است پس به جز کارهای روزمره کمی هم با هم سرگرم شوید.

10 روش ساده برای ابراز علاقه به همسر!

فیلم‌های شبانه ببینید

هرچندوقت‌ یک‌بار خوراکی‌های موردعلاقه‌ی همسرتان را آماده کنید و در کنار هم یک فیلم جذاب ببینید. بد نیست نگاهی به فهرست ۲۵ فیلم برتر قرن ۲۱ بیندازید، شاید فیلم امشب‌تان را همین الان پیدا کردید.

گوش شنوا باشید

حالا ممکن است موضوع جالب نباشد یا اینکه همه‌ی این حرف‌ها را قبلا شنیده اید و دیگر برای‌تان جذابیت ندارد. درهرصورت تلاش خود را بکنید تا برای ابراز علاقه به همسر خود، به حرف‌های او عمیقا گوش بدهید. همسرتان کسی است که قرار است به او نشان دهید برای‌ تان بیش‌ از هر چیزی در دنیا ارزش دارد.

10 روش ساده برای ابراز علاقه به همسر!

شما هم اگر روشی را میدانید و ما در این لیست نیاورده ایم لطفا آن ها را با خوانندگان عزیز به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی

چگونه عشقم را به او ابراز کنم؟

چگونه عـشـقم را به او ابراز کنم؟ ابراز عـلاقـه یکی از کار های دشوار برای …