ژل مینرال آیس Mineral Ice BMS برای چیست

ژل مینرال آیس Mineral Ice BMS برای چیست؟

ژل ضد درد و آرام بخش عضلات مینرال آیس بی.ام.اس از مواد اولیـه با پـایه گیاهی تولید شده و عاری از هرگونه مواد سمی و عوارض جانبی پس از مصرف است. ژل تسکین دهنده درد ام-ان-دی، بهترین محصول برای رفع سریع دردهای موضعی است. این تسکین‌دهنده، بدون اثرگذاری منفی بر روی دستگاه گوارش (حاصل از مصرف داروهای ضددرد)، بسیار سریع دردهای عضلانی را رفع می‌کند.

مکانیسم اثر میرنال آیس Mineral Ice BMS

مکانیسم جذب ژل ضد درد به صورت موضعی در سطح پوست است و به همین دلیل هم به هیچ وجه جذب کبد نمی شه.استفاده از روش سرما-درمان به خاطر اینکه عوارض جانبی نداره و جذب کبد هم نمی شه به عنوان یکی از جدیدترین روش های تسکین درد در دنیا مورد تأیید پزشکان است.یکی دیگه از فواید روش سرما-درمان، تسکین سریع درد از طریق سرعت جذب بالا و نفوذپذیری ایده آل است. ژل ضد درد و آرام بخش عضلات مینرال آیس بی.ام.اس با اثرگذاری آگونیستی بر رسپتورهای کاپااوپیوئید و با فعال سازی کانال های یونی، خواص درمانی ضد درد موضعی رو اعمال می کند.

افزودن ویتامین E به ژل مینرال آیس، علاوه بر تثبیت فعالیت سلول های پوست، از تغییرات مزانشیمی که منجر به آسیب بافت همبند در ماهیچه ها و عروق می گردد، جلوگیری نموده و در درمان ضایعات بافتهای پوششی و همبند نقش ارزنده ای ایفا می کند.

ژل مینرال آیس Mineral Ice BMS برای چیست

مینرال آیس

موارد استفاده از میرنال آیس Mineral Ice BMS

  • بهبود دردهای ماهیچه‌ای، مفصلی، رماتیسمی و آرتروز
  • رفع کمر درد، کشش ماهیچه ای و کبودی
  • درمان صدمات و ضربه‌های ورزشی
  • تسکین درد پیچ خوردگی و رگ به رگ شدگی‌ها
  • مناسب برای انواع شکستگی و خون مردگی‌ها

 

قرص پیروکسیکام (Piroxicam) برای درمان آرتروز

 

مقدار استفاده از میرنال آیس Mineral Ice BMS

به مقدار کافی از ژل خنک کننده مینرال آیس بی. ام. اس روی محل مورد نظر قرار داده تا جذب کامل ماساژ دهید( ۲ تا ۳ دقیقه) مکانیسم اثر صورت می پذیرد. ژل خنک کننده مینرال آیس بی. ام. اس به جهت نفوذ پذیری ایده آل و جذب سریع و موضعی و در نتیجه تسکین درد به عنوان جزء لاینفک از اقلام ضروری در کمک های اولیه شناسایی شده و سال هاست به صورت متنوع ژل، کرم، پماد، اسپری، انواع پد، درتمام نقاط جهان در دسترس بوده و مورد استفاده قرار می گیرد.

توصیــه ها

بیش از ۳ تا ۴ بار در روز مصرف آن تکرار نگردد. از بانداژ نمودن گرم، اثردادن در جراحات باز، چشم، غشای مخاطی و استفاده هم زمان با فرآورده های گرمایشی و یا دستگاه های گرم کننده و بانداژ بسیار محکم پرهیز شود.

مصرف ژل خنک کننده مینرال آیس بی ام اس در دوران بارداری، شیردهی و کودکان زیر ۲ سال پس از مشاوره با پزشک صورت پذیرد.

ژل مینرال آیس Mineral Ice BMS برای چیست

مینرال آیس

عوارض جانبی مینرال آیس Mineral Ice BMS

ممکن است  دچار سوزش یا خارش شود در این صورت با پزشک خود تماس بگیرید. دیگر هیچ گونه مسمومیتی ایجاد نمی کند. این ژل بلعیده نشود وگرنه ممکن است دچار آسیب شود.

 

از همراهی شما سپاسگذاریم. مجله اینترنتی چارگوشه

 

مطلب پیشنهادی

گرمازدگی (هایپرترمی) چیست، درمان و پیشگیری از گرمازدگی و عوارض آن

گرمازدگی (هایپرترمی) چیست، درمان و پیشگیری از گرمازدگی و عوارض آن بدن انسان معمولا می …