چگونه سر صحبت را با یک دختر در جمع باز کنیم (چند روش کاربردی)

چگونه سر صحبت را با یک دختر در جمع شروع کنیم؟

شروع یک مکالمه با فردی به غیر از جنس خودت ( دختر)به خودی خود دشوار هست اما این وقتی تبدیل به کابوس میشه که اون فرد در یک گروه یا جمع باشد. این موقعیت باعث می شود که شرایط خیلی سختی پیش بیاد اما نگران نباشید ما در چارگوشه به شما یاد میدهیم که چطور در اینگونه موقعیت ها حصور پیدا کنید.

چگونه سر صحبت را با یک دختر در جمع باز کنیم (چند روش کاربردی)

در مرحله اول باید بدونیم که چطور به او نزدیک شویم؟

 

۱- بررسی جو حاکم بر گروه یا جمعی که دختر مورد نظرتان در آن حضور دارد.

هر گروهی این قابلیت را ندارد که شما به آنها نزدیک شوید. شما باید همه جوانب رو بسنجید و بببنید، مثلا درباره چه چیزی با یکدیگر حرف میزنند، اگر موضوعشون جدی بود و درباره مسائل مهم بحث میکردند بهتر است به آنها نزدیک نشوید. ولی اگر درباره موضوعات دیگر مثل سینما، ورزش یا هر وموضوع جالب دیگر حرف میزدند میتوانید به گروه شان بپیوندید.

 

۲- مانند عضوی از گروه رفتار کنید.

وقتی وارد گروه یا جمع شان شدید اگر نیاز بود خودتان را معرفی کنید و در سورت نیاز نظر خودتان را درباره موضوع مورد بحث به اشتراک بگذارید. اوایل سعی کنید که به همه اعضای گروه یکسان توجه کنید و فقط به دختر مورد نظر توجه نکیند. به این دلیل که شاید او از نگاه های شما احساس ناراحتی کند البته این موضوع بستگی به نوع اخلاقیات دختر ها دارد.

چگونه سر صحبت را با یک دختر در جمع باز کنیم (چند روش کاربردی)

 

۳- در فرصت مناسب با او به تنهایی صحبت کنید.

بعد از اینکه مکالمه تان در گروه یا جمع به پایان رسید کم کم سر صحبت با دختر مورد نظر خودتان را شروع کنید.

به این ترتیب که ارتباط چشمی با او برقرار کنید و او را مخاطب حرف هایتان قرار بدید. درباره موضوعی با او صحبت کنید که توجه‎‌ش را جلب کند. وقتی که فرصتی پیش آمد که فکر کردید مناسب است تا با او تنها صحیت کنید از این فرصت استفاده کنید.

 

۴- اگر تمایلی نشان نداد، ادامه ندهید.

بعضی وقتا صحبت کردن در جمع به خوبی پیش نمی رود بنابراین از گروهشان بیرون برید و کناری به ایستید و گه گاهی با دختر مورد نظرتان ارتباط چشمی برقرار کنید. اگر او گروه را ترک و به سمت شما آمد این قطعا نشانه خوبی هست.

بسیار خوب تا به اینجا فهمیدیم که چطور به یک جمع دخترانه یا هر جمعی که فرد مورد نظر در آن حضور دارد نزدیک شویم. دو حالت وجود دارد، اول اینکه شما موفق شدید توجه او را به خودتان جلب کنید و دوم اینکه موفق نشدید و ناکام مانده اید.

چگونه سر صحبت را با یک دختر در جمع باز کنیم (چند روش کاربردی)

فرض را بر این میگیریم که شما در این ماموریت سربلند بودید. بنابراین در ادمه چه کار باید کرد؟

 

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

چگونه از نظر زنان مــردان جــذاب و حنتلمن بــاشیم؟

 

۵- بیشتر سوال بپرسید تا حرف بزنید.

سعی کنید درباره موضوعات جالب صحبت کنید و درباره آنها سوال بپرسید و در ادامه صحبت های دیگران صحبت کنید. نمونه های از سوال های که در گروه میشود از آنها استفاده کرد.

شما چطور هم دیگر را میشناسید؟

هرچند مدت هم دیگر را می بینید؟

چه نوشیدنی هایی را دوست دارید؟

بهترین غذایی که تا به حال خوردید چی بوده؟

 

۶- تمرکز گروه را به سمت شخص مورد نظر جلب کنید

به این صورت که اگر در گروه درحال بحث و گفت و گو هستید، رو به فرد مورد نظرتون کنید و از او بپرسید که نظرش درباره این موضوع چیست؟

این بهترین راهکار برای جلب توجه او است و این پیام را به سایر اعضای گروه میدهد که شما بیشتر علاقه مند هستید که با او حرف بزنید.

 

۷- در مورد خودتان به او نگویید، یا در مورد خودتان حرف بزنید.

یکم عجیب هست، اما وقتی درباره خودتان می گویید طرف مقابلتان صرفا شنونده است و این به نفع شما نیست. اما برعکس اگر فقط از او درباره خودش حرف بزنید احساس بدی به او دست میدهد و فکر میکند که شما دارید از زندگی او اطلاعات جمع آوری میکنید.

چگونه سر صحبت را با یک دختر در جمع باز کنیم (چند روش کاربردی)

اما حالت میانه اینست که اگر درباره او سوال میپرسید و او به شما جواب میدهد شما هم در پایان در مورد خودتان نسبت به آن موضوع حرف بزنید و از خودتان بگویید. این روش بهتری برای تداوم آشناییتان است.

 

چرا مــرد ها قـهــر میکنـنــد؟

 

۸- خودتان باشید

میدانم این عبارت را بارها و بارها شنیده اید اما این بار هم بشنوید. خودتان باشید. خودتان بودن بهترین سیاست و بهترین روش در برخورد با دختر است و هیچ چیز بدتر از این نیست که او را با نقش بازی کردن فریب بدهید.

چگونه سر صحبت را با یک دختر در جمع باز کنیم (چند روش کاربردی)

 

نکته پایانی

همیشه سعی کنید با معرفی کردن خودتان وارد جمع بشید و درباره موضوعاتی که صحبت میکنند حرف بزنید و با همه اعضای گروه به صورت یکسان رفتار کنید ولی گاهی اوقات ارتباط چشمی با دختر مورد نظرتون داشته باشید.

هیچ وقت سعی نکنید با خودی نشان دادن در جمع و یا حرکات عجیب غریب یا تعریف کردن جک سعی در جلب توجه کنید که نتجیه ای جز پاشیدن آب به روی صورتتان ندارد.

مطلب پیشنهادی

اعتماد به نفس در زنان و عوامل افزایش واقعی آن در زنان

  زنــان بسیاری با مهارت‌های فوق‌العاده در کشورمان زندگی می کنند که فقط به خاطر …