چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم؟

چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم؟

برای اکثر آقایان این سوال پیش می آید که چگونه می توانند وارد رابطه عاطفی با یک خانم بشوند و او را عاشق و وابسته خود کنند. روانشناسان راهکارهای زیاد را پیشنهاد داده اند اما این راه کارها را نمی شود به همه تعمیم داد  زیرا که هر فرد معیار های خاص خود را دارد. اما ما در چارگوشه نکات کلیدی را گرد آروده ایم که با به کارگیری آن میتوان در جذب دختران موفق یود. با چارگوشه همراه باشید.

چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم؟

۱ – به خودتان رسیدگی کنید.

زن ها به صورت کلی به سمت مردهایی تمایل پیدا می کنند که می‌دانند چگونه از خودشان مراقبت کنند، شاید زیبایی اندام یکی از بهترین نشان دهنده های این موضوع است که به صورت ناخودآگاه در ذهن دخترها این ذهنیت مثبت را به وجود می‌آورد که شما می‌توانید از خودتان به خوبی مراقبت کنید و احتمالا از آنها نیز به خوبی مراقبت خواهید کرد. اگر این چنین نباشد راه سختی برای جذب و عاشق کردن دختر خواهید داشت. پس اول به خودتان برسید!

۲ – سرگرم کننده و بامزه باشید.

از آنجا که خندوندن دختر می تواند او را عاشق شما کند در این بخش به شما نشان می دهیم چگونه یک دختر  را بخندونید. قبل از این که شروع کنم این رو تذکر بدم که دلیلی که اکثر مرد ها از خندوندن نتیجه مثبت نمی گیرند به همین دلیل که سعی می کنند با گفتن جوک دخترها رو بخندانند.

چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم؟

چگونه دختر رو عاشق و وابیسته خود کنیم؟

در حالی که خنده ای که در اینجا مورد نظر ما است خنده ی حاصل از داشتن یک شخصیت با مزه ست. برای مثال چارلی چاپلین برای خودش یک شخصیت خلق کرده بود که بامزه بود (خجالتی و دست و پا چلفتی در عین حال زرنگ و … ) شما هم باید برای خودتون یک شخصیت خلق کنید که جذاب و خنده دار باشه ولی مطمئنا دست و پا چلفتی مورد نطر ما نیست.

۳ – سرشار از اعتماد به نفس باشید.

اعتماد به نفس یگانه  نشانه ای است که ۹۹% از زن ها متوجه ی آن می شوند و باعث می شود مردان بسیار جذاب تر به نظر برسند. اگر می خواهید دختری به شما جذب شود خود را با اعتماد به نفس کرده و آن را نشان دهید.

چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم؟

۴ – احساسات خود را بروز دهید.

عاشق شدن زمانی اتفاق می‌افتد که دو طرف پسر و دختر عشق را به شکل مشابهی حس می‌کنند. عشق درست مثل یک شغل در طول زمان رشد و نمو دارد و برای عاشق کردن دختر باید به او نشان دهید که ارزشش را دارید. اجازه دهید تا دختر زیبایی های شخصیت شما را ببیند و بفهمد که شما واقعا چه کسی هستید.

تحقیقات علمی نشان می‌دهد که دخترها به یک اندازه که به زیبایی ظاهری و جذابیت پسر و شخصیت و تعاملات اجتماعی، مهربانی، هوش، صداقت و محترم بودن توجه ویژه ای دارند.

چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم؟

چگونه دختر رو عاشق و وابیسته خود کنیم؟

۵ – بهترین خودتان باشید.

عاشق کردن دختر و ایجاد یک رابطه عاطفی نیاز به توجه کامل به خودتان نیز دارد. کسی عاشق شما خواهد بود که از بودن با شما لذت ببرد، شما را با اعتماد به نفس ببیند و بفهمد که شما همیشه به دنبال خوشحال بودن خود هم هستید و زندگی خود را با تجربیات و یادگیری چیزهای جدید می‌گذرانید.

۶ – از او تعریف کنید اما کاملا صادقانه.

کاملا واضح است که زنان دوست دارند مورد تعریف و تمجید قرار بگیرند. با این حال آنها براحتی میتوانند تشخیص دهند که آیا صادقانه از آنها تعریف میشود و یا به درودغ است. گذشته از اینکه درچه شرایطی قرار دارید، همیشه باید موضوعی قابل قبول برای تعریف و تملق پیدا کنید.این میتواند بسته به زبان جسمانی او، تعریف و تمجیدی مخاطره آمیز و یا خودمانی باشد. بگو “جالبه که متوجه اون شدی…خیلی باهوشی” “خنده شیرین و جذابی داری”.

چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم؟

۷ – شنونده خوبی برای آنها باشید.

دخترها دوست دارند در مورد خود و اتفاقاتی که برایشان می افتد صحبت کنند، پس اگر می خواهید عشق خود را نشان دهید و دختر را عاشق خود کنید باید خیلی خوب به حرف هایش گوش دهید و احساساتش را درک کنید. سعی کنید وقتی صحبت می کند در هر مورد طرف او را بگیرید و به او بگویید که حق با او می باشد. ارتباط چشمی خوب نیز همراه با یک لبخند هنگام صحبت کردن به او نشان می دهد که شما از حرف زدن او لذت می برید و این خود نشانه ی عشق شما می باشد.

۸ – نشان دهید که یک فرد قابل اعتماد هستید.

اگر می خواهید دختری عاشق شود باید کاری کند در کنار شما احساس امنیت کند. نشان دهید فرد قابل اعتمادی هستید و می توانید از او مراقبت و حمایت کنید. در واقع این مورد یکی از مهم ترین کارهایی است که برای عاشق کردن یک دختر باید انجام دهید زیرا احساس امنیت یکی از نیازهای اساسی دختران می باشد و اگر این نیاز در کنار شما برآورده نشود نمی توانید دختر را عاشق خود کنید.

چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم؟

چگونه دختر رو عاشق و وابیسته خود کنیم؟

۹ – از قضاوت درباره او پرهیز کنید.

هر دختری برای خودش شخصیتی دارد، ویژگی های رفتاری خاص خودش را دارد، درست مثل شما ! اگر به دختری علاقه مند شده اید نباید به این موضوع فکر کنید که چگونه او را تغییر دهید و یا چه ویژگی هایی دارد که شما دوست ندارید. هیچ کسی از قضاوت شدن خوشش نمی آید. به عنوان یک فرد رشد یافته باید دیگران را آنچنان که هستند بپذیرید و بیاموزید که چگونه می‌تواند ارتباط برقرار کنید.

شخصیت هرکسی مخصوص خودش هست و انتقاد و یا پیش داوری کردن باعث نمی شود که دختر مورد نظر شما تغییر کند، اما اگر به درستی به شخصیت او احترام بگذارید و واکنش مناسبی در شرایط مختلف نشان دهید دختر می‌فهمد که شما ارزش تغییر کردن به شکلی که دوست دارید را دارد.

چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم؟

۱۰ – خودتان عاشق باشید و آنرا ابراز کنید.

برای اینکه کسی عاشقتان باشد بهتر است در ابتدا خود یک عاشق واقعی باشید و این رو بارها به طرفتون ثابت کنید. خود را باور داشته باشید . امیدوار به آینده و به خدایتان زیاد فکر کنید چون او خالق عشق است . اگه به یک عشق واقعی فکر می کنید خدا بهترین و بزرگترین عاشق است پس بهترین الگو در نزدیکی شماست. نزارید عشقی که دوست دارید طرفتون بهتون داشته باشه باعث بشه اون چیزی رو از دست بده و یا بعدا پشیمون بشه. باهاش زیاد در مورد این موضوع حرف بزنید.

چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم؟

چگونه دختر رو عاشق و وابیسته خود کنیم؟

در پایان باید گفت که نکات فوق کلیاتی بود که اکثر روانشناسان بر آن توافق دارند ولی باید بدانید که هر فرد یا بهتر بگویم هر دختری شخصیت خاص خودش را دارد و علایق مختص خودش را دنبال میکند. بنابراین باید برای آشنایی بهتر است شخصیت او را بشناسید تا بتوانید وارد رابطه عاطفی شوید و از او یک عاشق پیشه بسازید.

در این باره بیشتر بخوانید:

راه هـای جذب غیر مسـتقیم پسران، روش هـای کاربردی

دلبستگی ایمن چیست؟

کـراش داشتن چیسـت نشانه هـای کـراش و تفاوت آن بـا عشق

انواع دلبستگی

 

مطلب پیشنهادی

10 روش ساده برای ابراز علاقه به همسر!

  10 روش ساده برای ابراز علاقه به همسر! ابراز علاقه و عشق به همسر …