چطور در فضای مجازی سر صحبت را با دختر موردعلاقه‌ خود باز کنید؟

چطور در فضای مجازی سر صحبت را با دختر موردعلاقه‌ خود باز کند؟

از وقتی‌که اینترنت به زندگی ما واردشده است سبک زندگی ما را دگرگون کرده است؛ اما اخیراً با پیدا شدن بیماری کرونا و محدودیت در رفت‌وآمد و ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر بسیار دشوار شده است.

اما ارتباطات آنلاین باعث شده است که تا حدودی از این محدودیت کاسته شود. بدون شک دختران و پسران زیادی به‌صورت آنلاین در شبکه‌های اجتماعی باهم آشنا شده‌اند. دختران برای پیدا کردن دوست آنلاین کمتر در رقابت هستند. در آن‌طرف قضیه اما پسران باید تلاش بیشتری بکنند تا بتوانند با یک دختر ارتباط برقرار کنند زیرا تعداد پسران در این شبکه بسیار زیاد است و رقابتی بیشتری صورت می‌گیرد.

چطور در فضای مجازی سر صحبت را با دختر موردعلاقه‌ خود باز کنید؟

اما ما تصمیم گرفتیم به پسرها کمک کنیم که چطور در فضای مجازی سر صحبت با یک دختر و یا دختر موردعلاقه‌شان را باز کند پس با چارگوشه همراه باشید.

 

قدم اول

به یاد داشته باشید که باید متفاوت باشید و چه کسی می‌تواند خود واقعی‌تان باشد که با همه متفاوت است.

موضوعی را انتخاب کنید که او را مجبور کنید که بخواهد پیام شمارا باز کند. با توجه به موقعیت و آنچه از او شناخت دارید سعی کنید یک موضوع جالب برای ادامه گفتگو انتخاب کنید.

در مورد این مورد چی فکر می کنی؟ «شما زیبا هستید، اما چرا اینقدر خجالتی است؟

من شاهزاده نیستم، اما دلربا هستم!»

کاری کنید که فردی بامزه باشید قطعاً جواب خواهید گرفت. خانم‌ها عاشق پسرهای جذاب هستند اما باید این‌رو به او نشان دهید که شما یک فرد فوق جذاب هستید و گزینه بهتری از شما برای او نیست.

شما به دنبال دختری هستید که جذب او شده‌اید و به او پیام می‌دهید. اولین چیزی که یک زن هنگام خواندن پیام آنلاین می‌بیند، موضوع پیام است. نادیده گرفتن این جزئیات ریز یک اشتباه است که درنهایت هیچ‌وقت پیام شما پاسخ داده نمی‌شود. شما می‌توانید خلاق‌تر از بقیه افراد باشید و از نوشتن پیام‌هایی چون «سلام» خسته‌کننده، «چطوری؟ چه خبر؟» یا «تو خیلی زیبایی» پرهیز کنید. خنده‌دار باشید، بازیگوش باشید و باعث شوید او بخواهد پیام شمارا باز کند.

یک نمونه پیام خلاقانه:

۱۰ دلیل چرا باید این پیام را باز کنید.

چطور در فضای مجازی سر صحبت را با دختر موردعلاقه‌ خود باز کنید؟

 

پیام‌های معمولی و پیش پا افتاده را فراموش کنید.

اغلب با سلام، چطوری؟ پیامشان را آغاز می‌کنند که این یک شکست در هما ثانیه‌های اول هست. در عوض، به چیزی فکر کنید که باعث شخصی‌تر شدن پیام شما به او شود. این کار باعث می‌شود حداقل فکر کند شما زحمت نوشتن پیام خلاقانه را به خودتان داده‌اید و به او احترام گذاشته‌اید.

در ابتدا اگر او پیام شما را باز کرد و به شما پاسخ داد این خوشحالی خود را به او ابراز کنید و نشان دهید که برای صحبت کردن با او ذوق و اشتیاق دارید.

سپس با پرسیدن سؤالات مناسب از او می‌توانید گفتگو را به سطح بالاتری ببرید اما بسیار مراقب باشید که سؤالتان خیلی شخصی نباشد.

چطور در فضای مجازی سر صحبت را با دختر موردعلاقه‌ خود باز کنید؟

 

تعریف و تمجید کنید اما چطور و چگونه؟

دختران معمولاً موردتوجه قرار گرفتن و تعریف و تمجید شدن را دوست دارد اما صداقت در این مورد بسیار اهمیت دارد ازآنجایی‌که شما آنلاین هستید پس در تعریف و تمجید خود مبالغه نکنید که در غیر این صورت قافیه باخته‌اید.

مسلماً او در قسمت پروفایل خودت مطالبی درباره خود نوشته است مشخصات وی را با دقت بررسی کنید – چه چیزی باعث شده شما واقعاً به سمت او جلب شوید؟

اگر شما صادقانه همه آن چیزی که درباره او نظر شما جلب کرده است بگویید قطعاً پاسخ مثبتی از طرف دختر دریافت خواهی کرد.

چطور در فضای مجازی سر صحبت را با دختر موردعلاقه‌ خود باز کنید؟

 

از اطلاعات در دسترس برای شناخت او استفاده کنید.

اگر واقعاً به یک دختر خاص علاقه دارید، سرگرمی‌های وی را مشاهده کنید. به او بگویید که علاقه‌ها و سرگرمی‌های اوست که شمارا به او علاقه‌مند می‌کند.

توجه کنید که وجود قسمت درباره من یا همان بایو در ساخت پروفایل بدون دلیل نیست و شما م می‌توانید با کسب اطلاعاتی از این قسمت در گفتگوهای خود بسیار خلاق و موفق عمل کنید.

اگرچه بسیاری از خانم‌ها در صفحه پروفایل خود چیزهای زیادی راجع به خودشان فاش نمی‌کنند، اما تقریباً همیشه در صفحه پروفایل وی چیزی را پیدا می‌کنید که می‌تواند برای شروع بحث استفاده شود.

شاید کشور، منطقه‌ای که او ساکن است، فرهنگ و غیره باشد. شغل، زمان تولد، علاقه‌مندی‌ها و خیلی اطلاعات جزئی دیگر.

چطور در فضای مجازی سر صحبت را با دختر موردعلاقه‌ خود باز کنید؟

 

اگر می‌خواهید او پاسخ دهد، بهتر است دلیلی برای این کار داشته باشد

قبلاً به او گفته بودید که لبخند او را دوست دارید و از سرگرمی‌ها و علاقه‌های او می‌توانید بفهمید که دختر جذابی است. اگر در این بین هر نکته‌ای را درباره خودش گفته باشد به آن توجه کنید و در مکالمه‌های آینده خود از آن‌ها استفاده کنید.

سعی کنید نشان دهید که چقدر از علایق و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد برای شما ارزشمند است و آن‌ها با زندگی خود پیوند بزنید و صرفاً تعریف و تمجید نباشد.

به‌طور مثال اگر گفته است اهل سفر است و شما هم از سفر خوشتان می‌آید پس خیلی بهتر است که شما هم برخی از تجارب سفر خود را با او در میان بگذارید.

چطور در فضای مجازی سر صحبت را با دختر موردعلاقه‌ خود باز کنید؟

 

سعی نکنید خیلی بامزه و خنده‌دار به نظر برسید

این یک نوع تکبر است و زنان آن را دوست ندارند – این یک علامت منفی برای آن‌ها است. به یاد داشته باشید که این سایت‌های دوست‌یابی آنلاین و شبکه‌های اجتماعی برای مردان و زنان یک میدان مین است. اگر در این فضا یکدیگر را مطمئن و قابل‌اعتماد یافتید، شانس ملاقات شما در دنیای واقعی با یکدیگر به‌مراتب بیشتر می‌شود.

نباید در مکالمه خود خیلی خجالتی یا پررو باشید. جو گفتگو را متعادل نگه‌دارید و سعی کنید سؤال‌هایی بپرسید که کمتر حالت شخصی دارد و طرف مقابل در هنگام جواب دادن دچار سختی نشود.

چطور در فضای مجازی سر صحبت را با دختر موردعلاقه‌ خود باز کنید؟

 

مشوق باشید و مثبت اندیش

چت‌های آنلاین این فرصت را به شما می‌دهد که طرف مقابل خود را به‌خوبی بشناسید و وقتی رودررو یکدیگر را ملاقات می‌کنید خیلی از مشکلات این موقعیت از بین می‌رود و دو نفر کمتر موقعیت چالشی را تجربه می‌کند.

هیچ‌کس به یک شخصیت منفی جذب نمی‌شود. یک فرد جذاب، یک فرد خوشحال، یک فرد مثبت اندیش که اعتمادبه‌نفس دارد و زندگی خود را اداره می‌کند برای یک خانم بسیار جذاب است نسبت به یک فردی که فاقد این موارد است.

باید این نکته را به شما بگویم که بعضی از خصوصیات اخلاقی و رفتاری شما در چت‌های شما نمایان می‌شود و زنان در درک و فهمیدن آن‌ها بسیار تیز هستند؛ بنابراین شما در چت‌هایتان باید با اعتمادبه‌نفس صحبت کنید.

رعایت این نکات یک بلیت برنده برای شما در مقابل سایر افرادی است که تلاش دارند با او ارتباط برقرار کنند.

چطور در فضای مجازی سر صحبت را با دختر موردعلاقه‌ خود باز کنید؟

 

مختصر و مفید باشید

سعی نکنید که زیاد حرف بزنید و بالای منبر بروید، بیشتر شنونده باشید تا گوینده. تصور کنید که در یک دورهمی بودید و یک دختر دوست‌داشتنی به سمت شما می‌آید و شروع به گفتن همه آهنگ‌های موردعلاقه‌اش می‌کند.

تعجب خواهی کرد و با گفتن «نه ممنون» او را از خود دور خواهی کرد. پس به خاطر داشته باشید که کمتر صحبت کنید و بیشتر سؤال بپرسید تا او با جواب دادن به سؤال‌ها بیشتر حرف بزند. البته سؤال‌های پی‌درپی و پست سرهم هم نتیجه عکس می‌دهد و احساس می‌کند که دارد تخلیه اطلاعاتی می‌شود؛ بنابراین هم چیز در حد اعتدال باشد.

دختر‌ها دوست دارند وقتی یک پسر به آن‌ها اجازه می‌دهد بیشتر صحبت کنند و او با دقت به صحبت‌های او گوش می‌دهد و این کار را باعلاقه انجام می‌دهد. گوش دادن هم یک مهارت است که باید آن را بیاموزید.

چطور در فضای مجازی سر صحبت را با دختر موردعلاقه‌ خود باز کنید؟

 

یادآوری: هدف شما ملاقات حضوری با او است.

البته وقتی شما با دختری در فضای مجازی صحبت می‌کنید یعنی دوست دارید که در دنیای واقعی ملاقات کنید پس بعدازاینکه صحبت‌هایتان انجام شد و هر دوی‌تان به شناختی نسبی از یکدیگر رسیدید بهتر است که از او شماره‌اش را درخواست کنید.

اما اگر مدتی در حال گپ و گفتگو هستید، وقت آن است که شجاعت به خرج بدهید و با گرفتن شماره، او را به یک ملاقات حضوری در رستوران و یا کافی‌شاپ دعوت کنید.

 

شما با به کار بستن آنچه در یادداشت بالا گفته شد در فضای مجازی و چت‌های آنلاین خود با دختر موردعلاقه خود آشنا شوید و از او برای صرف شام و یا یک فنجان قهوه دعوت کنید. فقط کافی است که از او شناخت به دست بیاورید و سعی کنید که شنونده‌ی خوبی باشید درعین‌حال که برای شناخت بیشتر سؤال‌هایی را از او می‌پرسید.

مطلب پیشنهادی

خشونت خانوادگی و راههای مقابله با ان

خشونت خانوادگی و راههای مقابله با ان وقتی از آزار و اذیت صحبت می‌کنیم، خیلی‌ها …