ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

کسب و کار خودتان را همیشه مدیریت شده و آنلاین نگه دارید.

با نسخه جدید تلگرام دیگر نگران هیچ چیز نباشید. تمام امکانات لازم از قبیل دسته بندی کانال ها، گروه ها و چت ها و همچنین امکانات حرفه ای برای مدیریت کانال ها و امکانت دیگر برای مدیریت هر چه بیشتر در اختیار شما قرار داده است.  با مجله اینترنتی چارگوشه همراه باشید.

بسیاری از کاربران که بخاطر کار  و تحصیلات خود از تلگرام استفاده می کنند و بسیاری از کسب و کارهای آنها در این محیط قرار دارند همیشه به دنبال مدیریت هر چه بیشتر چت های خود بودند. حال در اپدیت جدید تلگرام امکانات کاملی برای مدیریت در اختیار شما قرار دارد.

Chat Folders, Archive, Channel Stats and More

۱-پوشه سازی برای چت ها

اگر چت های بیش از حد زیادی دارید، اکنون می توانید سرگرمی را از محل کار یا مسائل خانوادگی از مسائل مدرسه جدا کنید. سپس بین زبانه ها انگشت خود را بکشید تا به سرعت به هر یک از چت های خود دسترسی پیدا کنید. بسیاری از افراد که قبلا از نرم افزار موبوگرام استفاده می کردند اکنون همان امکانات را خود تلگرام در اختیار شما قرار داده است.

شما می توانید تمام چت های خود را کانال ها، گروه ها، دوستان، دانشگاه و محل کار از یکدیگر جدا کنید و به آسانی آن را مدیریت کنید.

ایجاد فولدر در تلگرام

۲-پین کردن نامحدود برای دستر سی آسان تر

شما می توانید دیگر پیام های خود را به آسانی برای دسترسی بهتر پین کنید و دیگر محدودیت ۵ پین  را ندارید.

۳- بایگانی کردن گپ های خود برای مخفی کردن

پوشه چت برای بهتر دیده شدن برخی از چت های شما بهتر کار می کند. اگر به دنبال مخفی کردن برخی از گفتگوهای خود از منظر هستید، آن ها را بایگانی کنید. برای انتقال چت ها به پوشه بایگانی شده، انگشت خود را به چپ بکشید. هنگامی که یک گپ بایگانی شده یک اعلان دریافت می کند، از پوشه خارج شده و به لیست گپ شما باز می گردد. گپ های خاموش برای همیشه بایگانی می شوند.

می توانید بایگانی را با کشیدن سمت چپ روی آن، پنهان کنید. دوباره آن را با کشیدن صفحه به پایین مشاهده کنید. در Android اگر از پوشه استفاده می کنید، swiping برای بایگانی کردن کار نمی کند. درعوض، می توانید مدت طولانی بر روی گپ بزنید تا منوی اقدامات فله ای باز شود که در آن می توانید چندین گپ را انتخاب کنید و سپس همه آنها را به یکباره پین، بی صدا، بایگانی کنید یا همه آنها را حذف کنید.

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

بایگانی مخفی در تلگرام

۴- همگام سازی تلگرام دسکتاپ

مانند همه ی موارد موجود در تلگرام (به غیر از گفتگوی مخفی) پوشه ی چت های شما با سایر برنامه های شما همگام سازی می شود. در نسخه ی تلگرام یه نوار اضافی در سمت چت قرار داده شده است وبرخی نماد ها برای این کار اختصصاص داده شده است.

۵- آمار کانال های شما (statistics، growth ، performance )

یکی از بهترین ابرازهایی که در نسخه ی جدید تلگرام در اختیار ما قرار گرفته است این ابزار است. اگر کانالی با بیش از ۱۰۰۰ مشترک دارید، اکنون می توانید آمار دقیقی از رشد و عملکرد پست های آن را مشاهده کنید. با این اطلاعات می توانید بفهمید که چه چیز خیلی خوب کار میکند و شما می توانید برنامه ی دقیقی برای کانال خود بر حسب این اطلاعات اعمال کنید.

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

آمارهای کانال ها در تلگرام

۶-انیمیشن های ضبط صدا در Android

طراحان ما هنگام ضبط پیام صوتی یا تصویری، برخی انیمیشن های موجی فانتزی را در زیر انگشت خود اضافه کردند. می توانید بعد از ضبط پیام تصویر با کشیدن انگشت خود به سمت بالا آن را قفل کرده و ادیت کنید.

۷-ایموجی جدید متحرک

آخرین موارد اضافه شده در ارتش ایموجی های متحرک می تواند به شما کمک کند شجاع باشید و از دوستان خود بخواهید که در امنیت و سلامت خود باقی بمانند.

۸- یک مورد جدید دیگر

می توانید در گروه های خود از تاس استفاده کنید و زمانی که در گروهی یک نظر سنجی گروهی به یک تصمیم تقسیم تصمیم برانگیز برسد می توانید از آن به عنوان یک راه انداز استفاده کنید.

New Profiles, Fast Media Viewer and People Nearby 2.0

صدها میلیون نفر به تلگرام تکیه میکنن تا اینکه با پروفایل هایشان لحظات خودشان را به اشتراک بگذارند. با اپدیت جدید تلگرام شما دسترسی سریع به پروفایل ها و رسانه های اشتراکی و روش های جدید برای جابجایی تصاویر و فیلم ها راحت تر کنیم. در صورتی که شما یک ادم برونگرای دیجیتال باشید حتما قسمت افراد نزدیک تلگرام برای شما مفید است تا دوستان نزدیک محل خود را پیدا کنید.

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

صفحه ی پروفایل تلگرام

طراحی مجدد صفحات پروفایل

در اپدیت جدید این برنامه شما به راحتی می توانید صفحات پروفایل رو چک کنید و تمامی فایل های اشتراک گذاری شده رو به راحتی جستجو کنید. دیگر برای رد کردن پروفایل نیاز به کسیدن روی صفحه ندارید و با ضربه زدن روی صفحه تصاویر رو می توانید عوض کنید.

افراد نزدیک ۲٫۰

در ماه ژوئن گذشته برای تبادل اطلاعات چهره به چهره این ویژگی فعال شد تا همه ی کاربران بتوانند افراد نزدیک خود را پیدا کنند. برای پیوستن به این اینکه دیگران بتوانند شما را بیابند به مخاطبین بروید و روی Make Myself Visible خود ضربه بزنید. آنها قادر خواهند بود تا شما را بیابند و برای شما پیام ارسال کنند. حتی اگر از صفحه دور شوید یا برنامه را ببندید.

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

افراد نزدیک در تلگرام

Polls 2.0: Visible Votes, Multiple Answers, and Quiz Mode

از آنجا که ما برای اولین بار نظرسنجی ها را برای گروه ها و کانال ها اضافه شد، از آنها برای تصمیم گیری در مورد ناهار گرفته تا سازماندهی اعتراضات بدون رهبر استفاده می شد. امروز با سه نوع نظرسنجی جدید در تلگرام دامنه امکانات را گسترش می دهیم.

رأی قابل مشاهده

پیش از این ، تمام نظرسنجی ها در تلگرام ناشناس بودند. با استفاده از این بروزرسانی می توانید نظرسنجی ایجاد کنید که به همه افراد در این گروه امکان می دهد ببینند چه کسی به چه چیزی رای داده است. حالا شما دقیقاً می دانید با دوستانی که با آنها در مورد ماده آناناس و پیتزا مخالف هستید، مخالفید.

به طور طبیعی، شما هنوز هم می توانید نظرسنجی های ناشناس ایجاد کنید تا مطمئن شوید هیچ کس متوجه نمی شود که شما به جای کوکی ها به کلم بروکلی رای داده اید.

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

نظر سنجی تلگرام

پاسخهای چندگانه

یکی از بهترین راه ها برای کسب امتیاز، نظرسنجی است که به افراد امکان می دهد چندین پاسخ را انتخاب کنند. برنامه ریزی برنامه ها یا انتخاب لیست پخش آهنگ برای مهمانی تا خیلی از چیزهای دیگه.  بعضی اوقات به بیش از یک انتخاب نیاز دارید.

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

نظر سنجی تلگرام

حالت مسابقه

شما می توانید حالت مسابقه ایجاد کنید تا دوستانتون گزینه ی درست رو انتخاب کنند. حتما در جایزه های میلیونرشو ثبت نام کرده اید پس همان ویژگی رو اکنون در تلگرام دارید.

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

نظر سنجی تلگرام

ایحاد نظرسنجی

نظرسنجی ها را می توان در گروه ها یا کانال ها ایجاد کرد . به سادگی گزینه “نظرسنجی” را از فهرست پیوست انتخاب کنید. سؤال خود را تایپ کنید، گزینه پاسخ اضافه کنید، تنظیماتی را انتخاب کنید که متناسب با هدف شما باشد و شما آماده هستید.

دیدن نوار پیشرفت دانلود

شما می توانید زین پس ببنید چقدر از فایل شما دانلود شده و چقدر دیگر باقی مانده است.

Verifiable Builds, New Theme Editor, Send When Online and So Much More

با استفاده از ویرایشگر تم جدید در تنظیمات گپ (یا تنظیمات ظاهر در iOS) ، می توانید به سرعت سبک عناصر موجود در گپ های تلگرام را مرتب سازی کنید و شیب های عالی را هم به پیام ها و هم به پس زمینه خود اضافه کنید. بین زبانه ها (رنگ اصلی ، پس زمینه ، پیام های من) جابجا شوید.

تبدیل به حالت شب سریعتر

تلگرام از سال ۲۰۱۷ با مکان حالت Night در مکان های تاریک محافظت کرده است. با کنترل سوئیچ Night Mode در بالای منو، اکنون قدرت خورشید و ماه نیز کنترل آن آسان تر است. بر روی نماد ماه ضربه بزنید تا به راحتی بتوانید بین حالت روز و شب سوئیچ کنید.

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

حالت شب تلگرام

ارسال هنگام آنلاین شدن

ویژگی جدیدی که تلگرام در اپدیت جدید ارائه کرده است ارسال هنگام انلاین شدن مخاطب است تا اینکه مخاطب شما وقتی آنلاین شد به راحتی شما رو ببینید. می توانید در قسمت زمان بندی وقتی پیامتون رو راسال می کنید اینکار رو انجام دهید.

همچنین در قسمت نقشه شما می توانید مکان ها و رستوران های اطراف خود را ببینید.

Scheduled Messages, Reminders, Custom Cloud Themes and More Privacy

شما از این پس می توانید پیام های خود را زمانبدنی کنید تا در زمانی که می خواهید ارسال شود. اگر وقت دندان پزشک دارید و یا اینکه قرار کاری دارید می توانید زمانبدی کنید و پست های خود را به یادآوری تبدیل کنید.

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

زمانبندی چت تلگرام

همچنین تنظیمات امنیتی جدیدی هم در این بروزرسانی افزوده شده است تا می توانید از آنها استفاده کنید. مثلا شماره ی شما در تلگرام برای چه کسانی قابل دید باشد و خیلی چیزهای دیگر.

با اپدیت جدید تلگرام می توانید مدیریت بیشتری در کسب و کارهای خودتان داشته باشید. این اپلیکیشن پیام رسانی قوی بهترین آپشن ها را در اختیار شما قرار داده است. در اینجا از سایر ویژگی های تلگرام که اکثر شما دوستان با آنها آشنایی دارید صرف نظر کردیم و فقط ویژگی های جدید آن را بیان کردیم. برای دیدن فیلم های این ویژگی و همچنین تمام امکانات تلگرام می توانید به منبع زیر مراجعه کنید.

از همراهی شما سپاسگذاریم. مجله اینترنتی چارگوشه

مطلب پیشنهادی

تماس تصویری گروهی (ویدئو کنفرانس) تا ۵۰ نفر در اسکایپ

تماس تصویری گروهی (ویدئو کنفرانس) تا ۵۰ نفر در اسکایپ اگر می خواهید که جلسه …