نرم افزار طراحی داخلی داموس سه بعدی Domus3D

نرم‌افزار سه‌بعدی داموس Domus3D

این نرم‌افزار سه‌بعدی یک نرم‌افزار مدل و رندر است که رندر را به‌صورت real time خروجی می‌دهد؛ و از موتور رندر vray استفاده می‌کند.

این نرم‌افزار مخصوص طراحی داخلی، کاشی، متریال های سرویس‌های بهداشتی است. این نرم‌افزار توسط شرکت maticad باسابقه 25 ساله طراحی‌شده است.

نرم‌افزار قوی در طراحی داخلی و تولید کنند محصولات ساختمانی، معماری و … استفاده می‌شود که عملکردی بسیار عالی در این زمینه داشته است.

نرم افزار طراحی داخلی داموس سه بعدی Domus3D

از ویژگی‌های نرم‌افزار داموس سه‌بعدی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

مدل کردن محیط طراحی داخلی

ایجاد کاتالوگ‌ها برای ارتقا محصولات

جابجایی آسان بین محیط سه‌بعدی و دوبعدی

خروجی رندر پیش‌نمایش بی‌نظیر به‌صورت واقعیت مجازی

تخمین متراژ محصول مثل کاشی و … قیمت و نقشه‌های اجرایی

هنگام نصب این نرم‌افزار بیش از 300 الگو پیش‌فرض نصب می‌شود. شما به‌راحتی متوانید به طرح‌های خود اعمال کنید و محیط روان آن به شما اجازه می‌دهد که متریال ها یا تکسچر های دلخواهتان را وارد نرم‌افزار کنید و از آن‌ها استفاده کنید.

یکی از ویژگی‌های بسیار خوب این نرم‌افزار محیط بسیار ساده و روان است که باعث شده کاربران با کمترین دانش نرم‌افزار هم بتواند با آن کار کند و ایده‌های خود را برای طرح داخلی موردنظر در نرم‌افزار پیاده کندو خروجی مناسب از آن تهیه کند.

یکی از کارهای پرزحمت در طراحی داخلی و معماری‌ای است که کارفرما و پیمان‌کار و یا فروشنده میزان دقیق متریال به‌کاررفته در طرح را مشخص می‌کند. اکثراً این کار به‌صورت محاسبات دستی انجام می‌شود و همراه اشتباهاتی است که انسان در طول محاسبات و یا هنگام ثبت داده صورت می‌گیرد.

نرم افزار طراحی داخلی داموس سه بعدی Domus3D

نرم‌افزار داموس سه‌بعدی این مشکل را حل کرده است و در پایان طراحی همراه خروجی رندر از طرح، نقشه‌های معماری آن و میزان دقیق متریال مصرف‌شده در طرح موردنظر را مشخص می‌کند. درنهایت خلاصه‌ای ازآنچه در طراحی صورت گرفته را خروجی می‌دهد.

شما می‌توانید با استفاده از فضای ابری که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد طرحتان در همه همراه خودتان داشته باشید. شما حتی می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار موبایل و تبلت طرح داخلی‌تان را روی گوشی همراه و یا تبلت تان به کارفرما و یا خریدارتان نشان دهید.

هزینه تهیه آخرین نسخه آن تقریباً 3800 یورو است که اگر مقدار ریالی آن را در نظر بگیرم حدوداً 21 میلیون تومان می‌شود.

نرم افزار طراحی داخلی داموس سه بعدی Domus3D نرم افزار طراحی داخلی داموس سه بعدی Domus3D نرم افزار طراحی داخلی داموس سه بعدی Domus3D نرم افزار طراحی داخلی داموس سه بعدی Domus3D