معنی ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹

معنی ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹

معنی ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹

در صحبت ها و مطالعه های روزمره گاهی با کلماتی برخورد می کنیم که از معنی های متفاوتی برخوردار هستند. گاهی یک کلمه دو یا چند معنی دارد. اگر از معنی های آن کلمه ناآگاه باشیم شاید نتوانیم آنطور که باید منظورمان را برسانیم و یا حتی بدتر باعث ایجاد سوتفاهم شویم که در برخی موارد شاید توهین آمیز هم به نظر برسد.

در برخی کلمه ها حتی لحن می تواند معنی آن کلمه را تغییر دهد. در دنیای دیجیتال هم همین قاعده حکم فرماست حال آنکه شاید یک کلمه بیش از چند معنی بدهد و یا حتی در دنیای وب معنی ویژه ای داشته باشد. شکلک (ایموجی) ها هم از این قاعده مستثنی نیستند و باید در استفاده از آنها آگاهی داشته باشیم و دقت لازم را به خرج دهیم. در ادامه با چارگوشه همراه باشید.

معنی ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹

معنی ایموجی گل رز قرمز

گل رز قرمز (Red Rose) 🌹

گل رز از دیرباز به دلیل ظاهر بسیار زیبا و دلنشین، رایحه خاص و منحصر به فرد و ماندگاری بالا یکی از گل های محبوب و مورد پسند بوده است. این گل جزو گل های لوکس به حساب می آید. تقریبا نمی توانید کسی را پیدا کنید که از گل رز خوشش نیاید. ای گل از قدیم به عنوان نماد عشق معروف بوده است.

عشاق برای نشان دادن خلوص نیت خود و همچنین ارزشمندی طرف مقابل این گل را به یکدیگر هدیه می دهند. البته ناگفته نماند که بیشتر آقایان این کار را انجام می دهند، شاید به این دلیل است که آقایان بیشتر از هدیه های کاربردی استقبال می کنند. در فرهنگ فارسی هم گل رز نمادی از عشق و احترام و ارزشمندی است.

معنی ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹

ایموجی گل رز و معنی آن

ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹 در دیگر کشورها

ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹 که یک گل رز عمودی را بر روی یک ساقه سبز نشان می دهد، در بیشتر موارد همان معنی گل رز قرمز را می دهد. این گل بیشتر برای روز ولنتاین، روز مادر و مناسبت های خاص استفاده می شود. از این گل به عنوان نمادی از سوسیالیسم هم استفاده می شود. ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹 هم همین کاربردها را دارد. اما امروزه ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹 بیشتر برای بیان ابراز علاقه و محبت به مخاطب خاص استفاده می شود.

از این گل و ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹 برای مناسب هایی مانند تعطیلات خاص و رویدادهای خاص در زندگی شخصی یک نفر هم استفاده می شود. این گل و ایموجی آن به هم معنی محبت، عطوفت، زیبایی و عشق (به ویژه همراه با ایموجی قلب قرمز) در نظر گرفته می شود.

ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹 یکی از بهترین راه ها برای این است که بگویید دوستش دارید یا به یک دوست نشان دهید که به او فکر می کنید.

معنی ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹

تاریخچه ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹

این ایموجی برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ به عنوان بخشی از یونی کد ۶٫۰ ثبت شد. این ایموجی در پلتفرم های مختلف با شکل های مختلف نمایش داده می شود که در شکل زیر آورده شده است.

معنی ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹

شکل های مختلف ایموجی گل رز قرمز در پلتفرم های گوناگون

منبع:

emojis.wiki

emojipedia.org

معنی ایموجی گل رز قرمز (Red Rose) 🌹

ایموجی گل قرمز همراه با قلب قرمز

 

مطالب مرتبط:

معنی ایموجی قلب بنفش (Purple Heart)

معنی ایموجی قلب سفید (White Heart)

معنی ایموجی قلب سبز (Green Heart)

معنی ایموجی الماس (Gem Stone) 💎

معنی ایموجی آتش (Fire Emoji)🔥

مطلب پیشنهادی

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart) این روزها شاهد گسترش روز افزون استفاده از شبکه …