معنی ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺

معنی ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺

معنی ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺

با گسترش روز افزون تکنولوژی و به ویژه اینترنت شاهد آن هستیم خدماتی که بر بستر اینترنت به وجود می آیند هر روز بیشتر و بیشتر می شوند. شبکه های اجتماعی یکی از این موارد هستند. با گسترش شبکه های اجتماعی ادبیات و زبان خاص این شبکه ها هم گسترش پیدا کرد. ایموجی (شکلک) ها بخشی از این ادبیات هستند.

البته باید این نکته را خاطر نشان کرد که شاید هر ایموجی در هر پیام رسان یا شبکه اجتماعی معنی خاص خود را داشته باشد. در این مقاله و به صورت کلی سعی ما بر این است که معنی عمومی هر کدام از این ایموجی ها را برای شما نشان دهیم. در این مقاله به ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺 می پردازیم. با چارگوشه همراه باشید.

معنی ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺

ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺

گل ختمی در رنگ های مختلف وجود دارد. انواع مختلفی هم دارد که بعضی از آنها دارویی و بعضی دیگر تزئینی هستند. اما رنگ صورتی آن بیشتر به عنوان ایموجی استفاده می شود. در ادامه به معنی ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺 بر اساس منابع خارجی می پردازیم.

گل ختمی صورتی غالبا در اقلیم گرم رشد می کند. این گیاه دارای یک گل بزرگ با برگ های پهن و کشیده که پرچم های زرد رنگی دارد. از ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺 برای روز ولنتاین، روز مادر و سایر مناسبت ها می توان استفاده کرد. این ایموجی به طور کل حاوی مفاهیمی شامل: عشق، شادی و زیبایی است. از این گل بیشتر در مناطق و فرهنگ های مرتبط با هاوایی و سایر مردم پلینزی استفاده می شود.

ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺 همچنین برای زمانی که یک نفر آرزوی جذب کسی را دارد یا قصد دارد که او را نسبت خود کنجکاو کند، استفاده می شود. مانند گل ختمی که با رایحه خوب خود زنبورهای عسل و پروانه ها را برای گرده افشانی جذب می کند. بنابراین اگر بار دیگر این گل (🌺) را پیام های خود دریافت کردید، خوشحال باشید چون کسی فکر می کند که شما واقعا ارزشمند هستید.

معنی ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺

تاریخچه ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺

ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺 قبلا در گوگل و سامسونگ به رنگ نارنجی بود. اما در آپدیت های بعدی رنگ آن را به صورتی تغییر دادند. این ایموجی به عنوان بخشی از یونی کد ۶٫۰ در سال ۲۰۱۰ تایید شد و در سال ۲۰۱۵ به دسته ایموجی ها () اضافه شد. این ایموجی در پلتفرهای مختلف به شکل ها و حتی رنگ های گوناگونی نمایش داده می شود که در تصویر زیر نمایش داده شده اند.

معنی ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺

ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺 در پلتفرم های مختلف به شکل های گوناگونی نمایش داده می شود.

 

منبع:

emojipedia.org

hyemoji.com

معنی ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺

 

معنی ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺

 

معنی ایموجی گل ختمی (Hibiscus) 🌺

 

 

مطلب های مشابه:

معنی ایموجی قلب بنفش (Purple Heart)

معنی ایموجی قلب سفید (White Heart)

معنی ایموجی بالا انداختن شانه (Person Shrugging) 🤷

مطلب پیشنهادی

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart) این روزها شاهد گسترش روز افزون استفاده از شبکه …