معنی ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji)

معنی ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji) 😍

در دوره عصر دیجیتال هر چه جلوتر می رویم با ابداعات و به وجود آمدن پدیده های جدید رو به رو می شویم. یکی از این تازه وارد ها ایموجی ها هستند. صورت های کوچک، بامزه و دوست داشتنی که هر کدام نمایان گر احساس خاصی هستند. از آنجایی که هر ایموجی نماد یک احساس است امروزه استفاده از آن ها در سراسر جهان افزایش یافته است. ایموجی با گسترش و پیشرفت پیام رسان ها محبوبیت بیشتری پیدا کرد. به طوری که امروزه بخش جدایی ناپذیری از چت ها و گفتگوهای مجازی است. در این مطلب به معرفی ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji) 😍 می پردازیم. با چارگوشه همراه باشید.

 

معنی ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji)

ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji)

 

ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji) 😍

تمام معنی های این ایموجی بسیار مثبت و گرم هستند. این ایموجی در برگیرنده معنی هایی شامل: تحسین، عشق و یا تمایلات مثبت شدید نسبت به یک موضوع مشخص (رمانتیک یا غیره). بسته به نوع پلتفرمی که از آن استفاده می کنید چشم های قلبی می توانند قرمز یا صورتی باشند.

ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji) 😍 در بیشتر اوقات یک مفهوم عاشقانه قوی را در بر می گیرد. این چهره خندان با چشم های قلب شکل در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار استفاده شد. گاهی و در برخی منابع از آن به عنوان ایموجی عشق نیز یاد شده است.

 

معنی ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji)

ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji)

 

معمولا هنگام ارسال ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji) 😍 به ندرت نیاز به کلمات پیدا می کنید. اما برای افزایش اثر این ایموجی می توانید ایموجی صورتکی که قلب فوت می کند (Face Blowing a Kiss) 😘 را همراه این ایموجی ارسال کنید.

 

یکی از موقعیت های بسیار مناسب برای این ایموجی ولنتاین است. مثلا هنگامی که پارتنر شما در روز ولنتاین رز، شکلات و یک کارت تبریک برای شما ارسال می کند ارسال ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji) 😍 همراه با ایموجی صورتکی که قلب فوت می کند (Face Blowing a Kiss) 😘 یک جواب مناسب می تواند باشد. 😍😘😍

 

www.dictionary.com/e/emoji

hotemoji.com/heart-eyes-emoji

 

معنی ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji)

ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji)

مطلب پیشنهادی

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart) این روزها شاهد گسترش روز افزون استفاده از شبکه …