معنی ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji)

معنی ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji)

با گسترش روز افزون استفاده از ایموجی ها ابهامات و پرسش هایی زیادی در راستای این که معنی دقیق این ایموجی چیست و یا این ایموجی چه کاربردی دارد شروع به گسترش کرد. در همین راستا بر آن شدیم تا معنی برخی از ایموجی های پر کاربرد را برای شما عزیزان گردآوری کنیم. مطالبی که در ادامه می خوانید در مورد معنی ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji) است که از سایت های مرجع ترجمه شده است. در ادامه با چارگوشه همراه باشید.

معنی ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji)

ایموجی مغز 🧠 یک ایموجی جدید

ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji)

ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji) یک تصویر شماتیک و صورتی کارتونی است که با الهام از مغز ترسیم شده است. مغز حیاتی ترین ارگان ما برای ادامه زندگی است. با مغز فکر می کنیم، تصمیم می گیریم، عاشق می شویم و … .بعضی از مردم از دیگران باهوش تر هستند اما این خصوصیت نباید در قضاوت درباره آن شخص برای آن شخص مصونیت ایجاد کند و یا تعیین کننده شخصیت او باشد.

اگر شما یک فرد باهوش در مورد زمینه مسئله های علمی هستید و در نتیجه توانسته اید مدارک دانشگاهی و آکادمیک زیادی بگیرید پس این ایموجی دوست شما خواهد بود. شما می توانید از این ایموجی 🧠 به همراه ایموجی کلاه فارغ التحصیلی (Graduation Cap) 🎓 برای تبریک به کسی که به تازگی فارغ التحصیل شده استفاده کنید. چون او برای این کار بیشتر از همه چیز از مغر خود استفاده کرده است.

از این ایموجی می توان به عنوان جایگزین خلاقانه ای برای کلمه مغز نیز استفاده کرد.

مثال: از 🧠 خودت استفاده کن و مشکل را حل کن.

معنی ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji)

ایموجی 🧠

تاریخچه ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji)

ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji) در سال ۲۰۱۷ به عنوان بخشی از یونی کد ۱۰٫۰ (Unicode 10.0) تایید و شد و در همان سال به دسته شکلک ها و ادم ها (Smileys & People) اضافه شد. این ایموجی یکی از ایموجی های نسبتا جدید است بنابراین شاید بعضی دستگاه ها از آن پشتیبانی نکنند. این ایموجی در دستگاه های مختلف به شکل های مختلف نمایش داده می شود که در تصویر زیر شکل های مختلف آن را مشاهده می کنید.

معنی ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji)

شکل های مختلف ایموجی مغز 🧠 در پلتفرم های گوناگون

منبع:

emojis.wiki

emojipedia.org

معنی ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji)

معنی ایموجی مغز در تلگرام 🧠

معنی ایموجی مغز 🧠 (Brain Emoji)

معنی ایموجی مغز در اینستاگرام 🧠

 

مطلب هایی که شاید بپسندید:

معنی ایموجی میمون که دهانش را گرفته است 🙊 (speak-no-evil monkey)

معنی ایموجی های قلب و مفهوم انواع ایموجی قلب

 

مطلب پیشنهادی

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart) این روزها شاهد گسترش روز افزون استفاده …