معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)

این روزها شاهد گسترش روز افزون استفاده از شبکه های اجتماعی هستیم. در این شرایط با یک حالت علت و معلولی استفاده از ایموجی ها هم به شدت افزایش یافته است. شاید به این دلیل باشد که ایموجی ها یک حالت تصویر هستند و یک تصویر گویای هزاران نکته. به هر حال چیزی که شاهد آن هستیم گسترش استفاده از این شکلک های کوچولوی بامزه است. ایموجی ای که در این مقاله به سراغ می رویم اایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart) است. در ادامه با چارگوشه همراه باشید.

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)

ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)

شکل قلب از روزگار قدیم به عنوان نماد عشق و علاقه شناخته می شده است. در هر جایی (طبیعت، غذا و …) که تصویری یا هاله ای از قلب مشاهده می شده همیشه همراه با یک حس خوشایند بوده است. حسی که بسیاری حاضرند برای آن هزینه های هنگفتی انجام بدهند. اما امروزه با پیچیده تر شدن روابط این شکل ساده قلب نیز به رنگ های مختلفی در آمد تا جوابگوی این رابطه های پیچیده باشد. یکی از این رنگ های جدید قلب، قلب با رنگ قهوه ای است.

ایموجی قلب قهوه ای یکی از ایموجی های قلب است که رنگ شکلاتی به خود گرفته است. شما می توانید از این ایموجی به عنوان ابراز علاقه به مخاطب خود استفاده کنید مانند سایر ایموجی های قلب. از این ایموجی برای نشان دادن محبت در مورد چیزی به صورت کمی شیطنت آمیزتر هم استفاده کرد.

اما شما می توانید از این ایموجی برای نشان دادن خواسته و تمایل خود برای شکلات، و یا تشکر هنگامی که کسی برای شما شکلات خریده نیز استفاده کنید.

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)

 

تاریخچه ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)

ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart) در سال ۲۰۱۹ به عنوان بخشی از یونی کد ۱۲٫۰ (Unicode 12.0) تایید شد و در همان سال به دسته ایموجی ۱۲٫۰ (Emoji 12.0) اضافه شد. می توان گفت که این ایموجی جزء جدیدترین ایموجی ها است. این ایموجی در پلتفرم های مختلف به شکل های مختلفی دیده می شود که در شکل زیر به نمایش در آمده اند.

 

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)شکل های مختلف ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart) در پلتفرم های گوناگون

 

منبع:

emojipedia.org

emojiguide.org

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)

ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart) در اینستاگرام

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)

ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart) در تلگرام

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)

ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart) در شبکه های اجتماعی

 

مطلب های مشابه:

معنی ایموجی میمون که دهانش را گرفته است 🙊 (speak-no-evil monkey)

معنی ایموجی قلب سفید (White Heart) 🤍

معنی ایموجی قلب سیاه (Black Heart) 🖤

مطلب پیشنهادی

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart) این روزها شاهد گسترش روز افزون استفاده از شبکه …