معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

این روزها شاهد گسترش روز افزون استفاده از شبکه های اجتماعی هستیم. در این شرایط با یک حالت علت و معلولی استفاده از ایموجی ها هم به شدت افزایش یافته است. شاید به این دلیل باشد که ایموجی ها یک حالت تصویر هستند و یک تصویر گویای هزاران نکته. به هر حال چیزی که شاهد آن هستیم گسترش استفاده از این شکلک های کوچولوی بامزه است. ایموجی ای که در این مقاله به سراغ می رویم اایموجی قلب خاکستری (Grey Heart) است. در ادامه با چارگوشه همراه باشید.

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

معنی ایموجی قلب خاکستری

ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

ایموجی های با قلب با هر رنگ معنی به خصوصی به خود گرفته اند. بعضی از آنها معنی هایی به خود گرفته اند که شاید حتی به ذهنمان هم خطور نکند و گاهی از شنیدن بعضی از معنی های آنها از تعجب دود از سرمان بلند شود. به هر حال دنیای مجازی ادبیات خاص خود را دارد و برای اینکه بتوانیم در دنیای مجازی تعامل بهتر و بیشتری داشته باشیم باید با این مفاهیم بیشتر آشنا شویم.

رنگ خاکستری یکی از رنگ هایی است که اخیرا به شکل قلب داده شده است. ایموجی این قلب در بسیاری از دستگاه ها تا کنون اضافه نشده است و شاید باید همچنان منتظر بمانید در برخی از سیستم های عامل هم شاید نیاز به یک بروزرسانی داشته باشید به هر حال دیر یا زود این ایموجی در دسترس شما قرار خواهد گرفت، پس نگران نباشید.

ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart) در بین ایموجی های قلب سفید و قلب مشکی قرار می گیرد برای اینکه نشان دهد این دو مفهوم به صورت صفر و یکی (باینری) نیستند و برای آنها حد واسطی وجود دارد.

ایموجی قلب به رنگ خاکستری با معنی های زیر همراه است: بتن، سنگ، احتمالا فلز و خاکستر و در نهایت کسالت و خستگی.

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

معنی قلب خاکستری

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

قلب خاکستری

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

معنی قلب خاکستری در اینستاگرام

 

مطلب های مشابه:

معنی ایموجی قلب قهوه ای (Brown Heart) 🤎

معنی ایموجی قلب سفید (White Heart) 🤍

معنی ایموجی قلب سیاه (Black Heart) 🖤

مطلب پیشنهادی

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart)

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 (Brown Heart) این روزها شاهد گسترش روز افزون استفاده …