معنی ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙

معنی ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙

در دنیای امروز که دیگر اینترنت بخش جدایی ناپذیری از زندگی ما را تشکیل داده است، بسیاری از مکاتبات ما در بستر اینترنت شکل گرفته است. همه ما تا کنون تجربه استفاده از پیام رسان ها را داشته ایم و چت کرده ایم. در این دنیا که ادبیات خاص خود را نیز دارد بدون شک به ایموجی ها و شکلک های برخورده اید.

ایموجی ها، شکلک هایی که هر کدام معنی و منظور خاصی را منعکس می کنند. در این بین ایموجی قلب نیز وجود دارد که بسیار پر کاربرد است. جالب اینجاست که ایموجی قلب در رنگ های مختلفی وجود دارد و برای هر کدام از این رنگ ها هم تفسیری به وجود آمده است. در این مطلب به معنی و مفهوم قلب آبی (Blue Heart) می پردازیم. با چارگوشه همراه باشید.

 

معنی ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙

ایموجی قلب آبی (Blue Heart)

 

سمبل قلب

سمبل و نشان قلب یکی از پرکاربردترین کاراکترها در دنیای وب است. این کاراکتر هر روزه بیش از میلیون ها بار استفاده می شود. بدون هیج تعجبی کاراکتر قلب یکی از ساده ترین راه ها برای ابراز عشق، علاقه، دوستی و همبستگی است. با این سمبل شما می توانید احساسات مختلفی را تنها با یک کاراکتر ابراز کنید. اگر کمی به این موضوع فکر کنید خواهید فهمید که قدرت سمبل قلب بسیار شگفت انگیز است.

 

ایموجی قلب آبی (Blue Heart)

ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙 معنی های مختلف و متفاوتی دارد. شاید شگفت زده شوید ولی این ایموجی اولین بار برای کسانی استفاده شد که تلاش می کردند تا آگاهی مردم را در مورد اوتیسم افزایش دهند

اگر بخواهیم فراتر برویم اقیانوس آبی همراه با آن آب عمیق و رمزآلودش را در نظر بگیرید. این آب آبی است، بنابراین ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙 برای نشان دادن یک عشق عمیق و با ثبات به یک فرد استفاده می شود. مانند آب اعماق اقیانوس که هرچه به سمت پایین می رویم آبی تر و آبی تر می شود.

 

معنی ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙

ایموجی قلب آبی (Blue Heart)

 

شما همچنین می توانید از ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙 در تعطیلات تابستانی خود در جایی نزدیک به مناطق حاره ای و استوایی نیز استفاده کنید. شما در این مناطق همچنین می توانید از ایموجی های ساحل چتر دار (Beach With Umbrella) 🏖️، موج آّب (Water Wave) 🌊، خورشید تابان (Sun) ☀️ و نوشیدنی های استوایی (Tropical Drink) 🍹 استفاده کنید. در این دسته بندی گل آفتابگردان 🌻 نمادی از تابستان در نظر گرفته شده است.

 

بعضی از جوانتر ها اعتقاد دارند که ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙 اگر از طرف یک دختر ارسال شود نشانه بدی است و به این معنی است که او شما را به منطقه دوستی خود انتقال داده به این معنی که به شما را فقط به چشم یک دوست ساده می بیند. اما ناراحت نباشید. شاید او فقط حال خوبی ندارد (blue mood).

 

معنی ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙

ایموجی قلب آبی (Blue Heart)

 

گاهی بعضی از مردم ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙 را برای یکدیگر ارسال می کنند تا در ادامه مکالمه درباره یک تصادف وحشتناک و یا خودکشی صحبت کنند.

 

در نهایت ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙 به معنی امید تفسیر می شود. شما با فرستادن متنی حاوی این ایموجی به یکی از اعضای خانواده خود یا دوستان خود نشان می دهید که امید خودتان را از دست نداده اید.

معنی های بالا تفسیرهای ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙 هستند که در اینستاگرام، تلگرام و دیگر پیام رسان ها به کررات استفاده می شوند.

 

منبع:

emojis.wiki/blue-heart

 

معنی ایموجی قلب آبی (Blue Heart) 💙

ایموجی قلب آبی (Blue Heart)

 

مطالب بیشتر

 

معنی ایموجی قلب سیاه (Black Heart)

 

معنی ایموجی قلب بنفش (Purple Heart)

 

معنی ایموجی قلب سفید (White Heart)

 

معنی ایموجی قلب زرد (Yellow Heart)

 

معنی ایموجی قلب سبز (Green Heart)

 

 

 

 

مطلب پیشنهادی

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart) این روزها شاهد گسترش روز افزون استفاده از شبکه …