معنی ایموجی الماس (Gem Stone) 💎

معنی ایموجی الماس (Gem Stone) 💎

معنی ایموجی الماس (Gem Stone) 💎

در عصر تکنولوژی و عصر دیجیتال هر روز معنی و مفهوم جدیدی ایجاد می شود. گاهی همگام شدن با این موضوع ها کمی دشوار به نظر می رسد. یکی از پدیده های جدید در نوشتار شکلک ها (ایموجی ها) هستند. این ایموجی ها شکل ها و مفاهیم مختلفی دارند. در بعضی از موارد مفاهیمی به وجود می آید که با معنی اصلی ایموجی کمی تفاوت دارد اما گاهی این تفاوت چنان شدید می شود که در تعریف جدید ایجاد شده هیچ رنگ و بویی از معنی اصلی آن کاراکتر بیان نشده است. در ادامه با چارگوشه همراه باشید.

 

معنی ایموجی الماس (Gem Stone) 💎

ایموجی الماس

ایموجی الماس (Gem Stone) 💎

ایموجی الماس (Gem Stone) 💎 که با هاله ای از رنگ آبی خود نمایی می کند یکی از ایموجی هایی است که این روزها به وفور استفاده می شود در فرهنگ ما از آن به عنوان جواهر و همچنین ارزشمندی یاد می شود. در ادامه ببینیم که این ایموجی در کشورهای که به نوعی ابداع کننده و تولید کننده آن هستند چه معنی و مفهومی دارد.

 

معنی ایموجی الماس (Gem Stone) 💎

معنی ایموجی الماس

 

معنی و مفهوم ایموجی الماس (Gem Stone) 💎 در کشورهای دیگر

ایموجی الماس (Gem Stone) 💎 در بسیاری از نقاط  به معنای ثروت، ازدواج و جواهرات است. این ایموجی بیشتر برای پیشنهاد ازدواج، ارزشمندی و اشرافیت استفاده می شود.

ایموجی الماس (Gem Stone) 💎 یکی از ایموجی های محبوب است که دختران وقتی برای چیزی کپشن یا توضیح می نویسند از آن بسیار استفاده می کنند .حتی اگر چندان ارزشمند نباشد اما برای آنها به نوعی ارزشمند است. همچنین برای تعریف و تمجید از یک دختر دیگر و یا تعریف از خودشان هم از این ایموجی استفاده می کنند.

یکی دیگر از کاربردهای ایموجی الماس (Gem Stone) 💎 این است که اگر شما بخواهید نظر یک دختر را جلب کنید می توانید از آن استفاده کنید. به این ترتیب که در میان مکالمه هر از گاهی برای او یک ایموجی الماس (Gem Stone) 💎 بفرستید. از آنجایی که همه می دانیم ارزشمند بودن برای دیگری یکی از ارزش هاست و به انسان حال خوبی می دهد، حال آنکه این داستان برای دختران بسیار با ارزش تر از دیگران است.

 

معنی ایموجی الماس (Gem Stone) 💎

ایموجی الماس

 

ایموجی الماس (Gem Stone) 💎 ممکن است در دستگاه ها و پلتفرهای مختلف به شکل های گوناگونی نمایش داده شود. در تصویر زیر انواع شکل های این ایموجی در دستگاه های مختلف نمایش داده شده است. این ایموجی در فیسبوک، اینستاگرام، توییتر و بسیاری دیگر از شبکه های اجتماعی استفاده می شود. دستگاه هایی که این ایموجی را پشتیبانی نمی کنند ممکن است این ایموجی را به صورت یک جعبه توخالی یا یک علامت ضربدر نمایش دهند.

 

معنی ایموجی الماس (Gem Stone) 💎

 

تاریخچه ایموجی الماس (Gem Stone) 💎

ایموجی الماس (Gem Stone) 💎 برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ به وجود آمد اما آنچنان استفاده ای از آن نشد تا اینکه در سال ۲۰۱۵ برای اولین بار در IOS 5 و اندروید ۴٫۳ از آن استفاده شد.

 

منبع:

emojis.wiki

www.hotemoji.com

 

معنی ایموجی الماس (Gem Stone) 💎

ایموجی الماس

معنی ایموجی آتش (Fire Emoji)🔥

معنی ایموجی های قلب:

معنی ایموجی قلب سیاه (Black Heart)

معنی ایموجی قلب بنفش (Purple Heart)

معنی ایموجی قلب سفید (White Heart)

معنی ایموجی قلب سبز (Green Heart)

 

مطلب پیشنهادی

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart)

معنی ایموجی قلب خاکستری (Grey Heart) این روزها شاهد گسترش روز افزون استفاده از شبکه …