متولدین ماه های سال چگونه عاشق میشوند؟

 

متولدین ماه های سال چگونه عاشق میشوند؟

عشق شروع یک زندگی عاطفی برای دو نفر است.در این راه عاشق شدن ها خیلی با هم فرق میکند. یکی ممکن است خیلی زود عاشق شود و یکی دیگر یابد طرف مقابل رو خیلی خوب بشناسد تا بتواند یک رابطه عاطفی برقرار کند. فردی شاید به عشق در یک نگاه اعتقاد داشته باشد و یا کس دیگر باید با کسی که آشنا می شود ارتباط بیشتری برقرار کند تا جرقه های عشق در او زبانه بزند. خلاصه عشق چیز عجیبی است، حتی ممکن است که متولدین ماه های  سال نحوه عاشق شدن شان خاص باشند. با چارگوشه همراه شوید تا بفهمید شما چگونه عاشق می شوید؟

فروردين: زماني که با فردي قدرتمنــد روبه رو شونــد

مـتولــدين ماه فروردين به هيچ وجه عاشق افراد ضعيف نمي شونــد، بلکه برعکس، قدرت است که آنها را جذب مي کنــد. آنها افرادي مستقل هستنــد که مي تواننــد به راحتي براي انجام هر کاري روي پاي خودشــان بايستنــد. آنها بلنــدپروازنــد و براي رسيدن به هدف هايشــان اراده بالايي دارنــد، از اين رو به دنبال فردي مي گردنــد که ماننــد خودشــان يا حتي قوي تر از خودشــان باشد. آنها دوست نــدارد که شريک زنــدگي شــان از مدير بودن يا ديگر چالش هاي زنــدگي هراس داشته باشد. معلوم نيست که آنها کي عاشق مي شونــد اما اين اتفاق چنــدان هم دور نيست زيرا آنها دوست دارنــد که هر چه سريع تر اطراف شــان را با افرادي با انگيزه و قوي پر کننــد.

متولدین ماه های سال چگونه عاشق میشوند؟

اردیبهشت: زمانی که با شخصی احساس راحتی کننــد

اگر چه اردیبهشتی‌ها گاهی لجباز و یک دنــده می‌شونــد، اما در کل دیگران دوست دارنــد که با آن‌ها در ارتباط باشنــد، زیرا در کنار آن‌ها احساس راحتی می‌کننــد. مـتولــدین این ماه، اگر از شرایط اطراف شــان راضی نباشنــد غر نمی‌زننــد، از کنار مشکلات به سادگی می‌گذرنــد و زنــدگــی شــان را بر وفق مرادشــان پیش می‌برنــد. به همین دلیل است که دوستان زیادی دارنــد و همیشه دورشــان شلوغ است.

آن‌ها افراد راحتی هستنــد، از این رو به دنبال فردی مثل خودشــان می‌گردنــد که با او احساس راحتی کننــد. از آنجا که دوست نــدارنــد آخرین مجرد‌های روی زمین باشنــد، هر چی سریع‌تر نیمه گمشده شــان را پیدا می‌کننــد و مسیر زنــدگــی شــان را در کنار او می‌گذراننــد.

خرداد: زماني که فردي را بيابنــد که همراه شــان باشد

خردادي ها سرشار از انرژي هستنــد. آنها از ماجراجويي لذت مي برنــد و زماني که در پي هدف شــان هستنــد، خوشحال ترين افراد روي زمين انــد. آنها از تکرار و روزمرگي هاي زنــدگي بيزارنــد و در عوض تنوع مي خواهنــد. به همين دليل مدام خودشــان را در چالش هاي مختلف قرار مي دهنــد. نيمه گمشده شــان آنها نيز بايد فردي پرانرژي باشد که او را در تمام مراحل زنــدگي همراهي مي کنــد. اگر چه ممکن است که آنها با افراد زيادي آشنا شونــد اما عــشـق زنــدگي شــان را به سادگي به دست نمي آورنــد. آنچه آنها را جذب مي کنــد نه زيبايي بلکه همراهي در قدم به قدم زنــدگي است.

متولدین ماه های سال چگونه عاشق میشوند؟

تیر: زمانی که شریک زنــدگــی ایده‌آلشــان را بیابنــد

مـتولــدین ماه تیر افرادی به شدت احساساتی هستنــد. آن‌ها عاشق خانواده انــد و تشکیل زنــدگــی و بچه دار شدن از آرزو‌های آنهاست. از آنجا که همدلی، صبوری، از خود گذشتگی و عــشـق ورزی از خصوصیات بارز اخلاقی آنهاست، می‌تواننــد یک شریک زنــدگــی ایده آل و مادر یا پدری نمونه باشنــد؛ بنابراین زمانی عاشق می‌شونــد که بتواننــد زنــدگــی مشترک خود را با عــشـق شــان آغاز کننــد.

مرداد: وقتي که از خوشگذراني خسته شونــد

مردادي ها افرادي اجتماعي هستنــد که مدام وقت خود را در ميهماني به سر مي برنــد، افراد جديد را ملاقات مي کننــد و هميشه مرکز توجه انــد. آنها قلب بزرگي دارنــد اما به اين سادگي ها عاشق نمي شونــد. عاشقي براي آنها تنها در زماني رخ مي دهد که از خوشگذراني هاي دوران جواني خسته شونــد و به دنبال يک زنــدگي باثبات تر باشنــد. آنها دوست نــدارنــد که استقلال و آزادي خود را از دست بدهنــد، به همين دليل در سن بالا عاشق مي شونــد.

شهریور: اگر فردی با استانــدارد‌های آن‌ها همخوانی داشته باشد

زمانی که صحبت از عــشـق و عاشقی می‌شونــد، مـتولــدین ماه شهریور استانــدار‌های سختی برای طرف مقابل شــان قائل می‌شونــد. آن‌ها به دنبال فردی کامل و هم چیز تمام می‌گردنــد. به همین دلیل به سادگی در دام عاشقی نمی‌افتنــد. آن‌ها ترجیح می‌دهنــد تنها باشنــد تا این که با فردی که با استانــدارد‌های آن‌ها شباهت نــدارد، وارد رابطه شونــد. صبر آن‌ها در این زمینه زیاد است، اما مطمئن هستنــد زمانی که وارد رابطه شونــد، از هر نظر از انتخاب شــان راضی و خشنودنــد.

متولدین ماه های سال چگونه عاشق میشوند؟

مهر: عاشق پيشه ها !

زمان زيادي طول نمي کشد که مـتولــدين ماه مهر عاشق شونــد زيرا آنها عــشـق را بخش مهمي از زنــدگي شــان مي داننــد که بدون آن زنــدگي شــان مفهومي نــدارد. آنها عــشـق را ساده مي گيرنــد، به همين دليل تنها کمي محبت از سوي طرف مقابل شــان کافي ست تا دل خود را ببازنــد. آنچه آنها را تحت تاثير قرار مي دهد، محبت و رمانتيک بودن است که آنها را در رابطه عاطفي به زانو در مي آورد. بنابراين مهم نيست که هديه اي که براي او مي خريد ارزان باشد يا گران، در هر صورت آنچه براي آنها اهميت دارد رمانتيک بودن است.

آبان: زمانی که کسی آن‌ها را درک کنــد

مـتولــدین آبان دوست دارنــد که حرف هایشــان شنیده و به همان نسبت درک شود. به همین دلیل به محض اینکه احساس کننــد طرف مقابل شــان آن‌ها را درک نمی‌کنــد، مکالمه یا ارتباط شــان را با طرف مقابل، تمام می‌کننــد. زمان برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد، به همین دلیل دوست نــدارنــد که لحظه‌ای آن را تلف کننــد. آبانی‌ها زمانی عاشق می‌شونــد که احساس کننــد طرف مقابل شــان به خوبی آن‌ها را درک می‌کنــد. اگرچه این کار از هر کسی ساخته نیست، اما در نهایت فرد ایده آل در مقابل راهشــان قرار می‌گیرد. در واقع آن‌ها تنها به فردی که به حرف هایشــان احترام می‌گذارنــد، چراغ سبز نشــان می‌دهنــد.

متولدین ماه های سال چگونه عاشق میشوند؟

آذر: زماني که خودشــان را بشناسنــد

مـتولــدين آذر دوست دارنــد که مستقل باشنــد. آنها از تکيه کردن به ديگران بيزارنــد، به همين دليل تن به رابطه هايي که آنها را محدود کنــد، نمي دهنــد. آنها عاشق کشف و اکتشاف انــد و دوست دارنــد که از محيط اطرافشــان چيزهاي بيشتري بياموزنــد. به بيان ديگر، اعتقاد دارنــد که تا خودشــان را نشناسنــد، نمي تواننــد فرد ديگري را خوشبخت کننــد. به همين دليل تنها زماني که به خودشناسي کامل برسنــد، به سراغ فرد ديگري در زنــدگي شــان نمي گردنــد. تا ارزش هاي زنــدگي شــان را نشناسنــد، تا راههاي شاد بودن را نيابنــد يا از برنامه هاي آينــده شــان آگاه نباشنــد، دل نمي بنــدنــد. البته اين بدان معني نيست که آذري ها دير عاشق مي شونــد، اتفاقا از آنجا که آنها به خوبي از خواسته هاي دلشــان آگاهنــد، خيلي زود عــشـق زنــدگي شــان را پيدا خواهنــد کرد.

دی: زمانی که به اهداف شــان رسیده باشنــد

دی ماهی‌ها می‌داننــد که از زنــدگــی چه می‌خواهنــد، به همین دلیل برای رسیدن به آن‌ها تمام تلاش شــان را می‌کننــد. آن‌ها عاشق کار کردن و پول درآوردن هستنــد به طوری که می‌تواننــد سال‌های سال روی یک پروژه کار کننــد تا نتیجه آن را ببیننــد. موفقیت در راهی که در پیش گرفته انــد برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد از این رو از انجام کار‌هایی که مانع از پیشرفت شــان شود، خودداری می‌کننــد. اما پس از آنکه به اهداف خود دست یافتنــد و در کارشــان به ثبات رسیدنــد، به دنبال دیگر هدف‌های زنــدگــی از جمله پیدا کردن عــشـق زنــدگــی شــان می‌گردنــد.

متولدین ماه های سال چگونه عاشق میشوند؟

بهمن: زماني که هيچکس انتظارش را نــدارد

براي مـتولــدين ماه بهمن مهم نيست که ديگران در مورد آنها چه فکري مي کننــد. آنها هر کاري که از نظر خودشــان درست است را انجام مي دهنــد. عــشـق و عاشقي براي آنها نيز چنين است. آنجا که همه نگاهها روي مـتولــدين بهمن است تا قلب شــان را به روي فردي بگشاينــد، آنها هيج کاري نمي کننــد اما درست آنجايي که هيچکس انتظارش را نــدارد، دلشــان مي لرزد و عاشق مي شونــد. به بيان ديگر، بهمني ها دوست دارنــد ديگران را سورپرايز کننــد. اگر مي خواهيد اين افراد را عاشق کنيد، نبايد به آنها فشار آوريد زيرا آنها زير بار حرف زور نمي رونــد. در واقع آنها تنها در شرايطي که هيچ فشار و اصراري رويشــان نباشد، عاشق مي شونــد.

متولدین ماه های سال چگونه عاشق میشوند؟

اسفنــد: زمانی که احساس آزادی کننــد

فردی که اسفنــدی‌ها عاشق اش می‌شونــد باید آزادی کامل را در اختیارشــان قرار دهد. زمانی که اسفنــدی‌ها در محدودیت قرار می‌گیرنــد، نمی‌تواننــد به خوبی عمل کننــد به همین دلیل از این وضعیت گریزاننــد. این آزادی نه تنها فیزیکی، بلکه روحی و احساسی نیز است. آن‌ها باید بتواننــد آنچه در ذهن و دلشــان می‌گذرد را به راحتی به زبان آورنــد. از آنجا که مـتولــدین این ماه افرادی خیال پرداز هستنــد، باید فضای کافی برای رویاپردازی شــان داشته باشنــد.


بیشتر بخوانید:

طالع بینی متولدین ماه های فصل بهار و تابستان

طالع بینی متولدین ماه های فصل پاییز و زمستان

 

مطلب پیشنهادی

زنان خیانت کار چه نشانه هایی دارند؟

  زنان خیـانـت کار چه نشانه هایی دارنــد؟ زنان خیلی احساسی هستنــد. وقتی به احساسشان …