طرز تهیه یک ساندویچ خوشمزه برای صبحانه, مجله اینترنتی چارگوشه

طرز تهیه یک ساندویچ خوشمزه برای صبحانه

تست کره بادام زمینی و موز

صبحانه یکی از وعده های مهم روزانه به شمار میرود که بسته به نوع ذائقه و سلیقه فرد میتواند انتخاب شود از غلات و کربوهیدارت ،لبنیات ، انواع گوشت، سبزیجات و میوه ها. با انتخاب یک صبحانه مقوی میتوانید روز خود را با انرژی آغاز کنید. نیازی نیست از تمام گروه غذایی در بشقاب خود داشته باشید، کافیست موادی را انتخاب کنید که انرژی لازم برای شروع یک صبح جدید را برای بدنتان تامین کند. با چارگوشه همراه باشید تا یک تست خوشمزه و مقوی را یاد بگیرید و بعنوان یک وعده کوچک در صبحانه از آن استفاده کنید و در روزای سرد از آن لذت ببرید.

طرز تهیه یک ساندویچ خوشمزه برای صبحانه, مجله اینترنتی چارگوشه

مواد لازم

نان تست            ۲ تکه

کره بادام زمینی   ۲ ق.غ

موز                   ۱عدد

روغن                مقدار کمی

طرز تهیه

ایتدا روی هر تکه نان، مقداری که خودتان مایل هستید یک لایه کره بادام زمینی می مالید. موز را حلقه حلقه کرده و روی نان ها می چینیم. هر دو تکه نان را روی یک دیگر قرار میدهیم. ماهیتابه را روی شعله قرار می دهیم وقتی گرم شد مقدار خیلی کمی روغن میریزیم به طوری که فقط کف ماهیتابه چرب شود. نمیخواهیم تست ها پر از روغن شوند چون از کره بادام زمینی استفاده کردیم. تست را درون ماهیتابه قرار می دهیم تا مقداری طلایی شود بعد طرف دیگر را سرخ میکنیم. تست ما حاضر است.  میتوانید آن را با عسل یا هر نوع شهدی که مایل هستید میل نمایید. نوش جان

طرز تهیه یک ساندویچ خوشمزه برای صبحانه, مجله اینترنتی چارگوشه

چند یادآوری : میتوانید اصلا از روغن برای سرخ کردن استفاده نکنید و تست ها را دورن فر قرار دهید. به جای کره بادام زمینی از شکلات صبحانه یا نوتلا استفاده کنید. شاید به شکلی دیگر نیز بتوان این تست را درست کرد. با استفاده از تستتر. نان ها را درون تستتر برشته کنید بعد کره بادام زمینی و موز را دورن آن قرار دهید.

مطلب پیشنهادی

پخت نان فانتزی خانگی, مجله اینترنتی چارگوشه

پخت نان فانتزی خانگی

پخت نان فانتزی خانگی نان فانتزی مواد لازم برای تهیه نان خانگی:   خمیر مایه  …