طالع بینی متولدین فروردین

طالع بینی متولدین ماه های سال

 

متولیدن ماه های فصل بهار

 

طالع بینی متولدین فروردین

طالع بینی متولدین ماه های سال

متولد :نوزاد طبیعت

سمبل :قوچ

شعار :من هستم

ستاره حاکم :مارس (مریخ)

عنصر وجود :آتش

شخصیت :کاردینال

فلز وجود :آهن

سنگ خوش یمن :الماس ، یاقوت

رنگ محبوب :قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن :9

گل محبوب :رز سرخ

روز مبارک :سه شنبه

سعی کنید با همه حتی با دشمنان خود در صورت پیروزی بر آن ها مهربان باشید. از کینه توزی و ایجاد دشمنی پرهیز کنید. نسبت به همه محبت داشته باشید و همیشه این شعر مولوی را به یاد داشته باشید که (از محبت خارها گل می شود. و از محبت سرکه ها مل می شود) هر دشمنی، یک دشمنی متقابل رابه همراه دارد. از تصمیمی که گرفته اید دست بردارید و منصرف شوید که بوی (خیر) از آن به مشام نمی رسد.

خطری را که سلامتی جسمانی شما را به خطر انداخته بود بحمدالله از سر گذرانده اید و به شکرانه آن صدقه دهید و بینوایان را اطعام کنید به وعده ها و عیدها و فریب کاری های کسانی که قصد سوء استفاده از شما دارند دل خوش نکنید.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت

طالع بینی متولدین ماه های سال

متولد :طفل شیرخوار طبیعت

سمبل :گاو نر

شعار :همه چیز مال من است

ستاره حاکم :ونوس (زهره)

عنصر وجود :خاک

شخصیت :ثابت

فلز وجود :مس

سنگ خوش یمن :یاقوت کبود

رنگ محبوب :آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن :6

گل محبوب :رز صورتی

روز مبارک :جمعه

تخیلات را کنار بگذارید و با واقعیات رو‌به‌رو شوید. سعی کنید کارهایی را که به شکست منتهی شده را بررسی کنید و علل شکست آنها را بیابید و اگر قصد تکرار دوباره آنها را دارید سعی کنید اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نکنید. به احساسات خود توجه کنید. کسی در حال تحریک احساسات عاطفی شما است. این تحریک می‌‌تواند ایجاد‌کننده روابطی باشد که شاید تا به حال به آن فکر هم نمی‌‌کردید ولی در هر حال برای‌تان خوش‌آیند خواهد بود.

در محیط کار، حسن مسئولیت‌پذیری شما باعث می‌‌شود که از طرف مدیران، مسئولیت‌های دیگری به شما داده شود، آنها را رد نکنید. تصمیم دارید چند روزی به سفر بروید. این کار را انجام دهید. زیرا در این سفر خبرهای خوشی به شما خواهد رسید و شاید در تصمیمی که داشتید تغییر ایجاد کند.

 

طالع بینی متولدین خرداد

طالع بینی متولدین ماه های سال

متولد :کودک طبیعت

سمبل :دوقلوها

شعار :من فکر میکنم

ستاره حاکم :مرکوری (عطارد)

عنصر وجود :هوا

شخصیت :راوی

فلز وجود :جیوه

سنگ خوش یمن :زمرد کبود

رنگ محبوب :زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن :5

گل محبوب :کاملیا

روز مبارک :چهارشنبه

این روزها، روزهای عجیبی برای شما خواهد بود. آنچه را که می خواهید، در محیط اطراف تان درمی یابید. ممکن است اشتباهاتی از شما سر بزند ولی حواس تان باشد که در هر موقعیت جلوی اشتباه تان را بگیرید. به ظاهر خوب افراد بسنده نکنید، بلکه باطن آنها را دریابید. تلاش های خود را صرف کارهایی کنید که مفید باشد و بتوانید از حاصل آنها بهره مند شوید. این که زندگی برای شما تکراری شده، جمله ای بیهوده است؛ چرا که عشق همواره زندگی را از یکنواختی خارج می کند. ممکن است یک معامله پرسود انتظارتان را بکشد، از دستش ندهید. «او» خلاصه روزی می آید، البته همین روزها که نزدیک است.

 

متولدین ماه های فصل تابستان

 

طالع بینی متولدین تیر

طالع بینی متولدین ماه های سال

متولد :تازه بالغ طبیعت

سمبل :خرچنگ

شعار :من احساس میکنم

ستاره حاکم :ماه

عنصر وجود :آب

شخصیت :کاردینال

فلز وجود :نقره

سنگ خوش یمن :مروارید

رنگ محبوب :سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن :2

گل محبوب :بنفشه ، لی لی

روز مبارک :دوشنبه

در این ماه سیاره حاکم شما تحت استرس و فشار است ، از اینکه شما کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید‌ و این می‌تواند مانع لذت بردن شما از زندگی شود چرا که شما باید انرژی لازم را برای رویارویی با کارهای بی شماری که در این ماه خواهید داشت بدست آورید.

اگر چه ممکن است اهداف شما در مسیر شما و درست جلوی رویتان قرار داشته باشند، ‌اما به نظر نمی‌آید که رسیدن به آنها کار آسانی باشد.

اگر احساسات ناگفته شما روی هم انباشته شده می‌تواند موقعیت و حالت خوشی را در شما تبدیل به نارضایتی و نگرانی کند ؛ وقت را هدر ندهید و برای حل کردن مشکلی که خودتان مسبب گره خورده شدنش بودید اقدام کنید!

 

طالع بینی متولدین مرداد

طالع بینی متولدین ماه های سال

متولد :جوان طبیعت

سمبل :شیر

شعار :من اراده میکنم

ستاره حاکم :خورشید

عنصر وجود :آتش

شخصیت :ثابت

فلز وجود :طل

سنگ خوش یمن :یاقوت زرد

رنگ محبوب :رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن :1

گل محبوب :آفتابگردان

روز مبارک :یکشنبه

با شکست عاطفی که چندی قبل داشته اید، نسبت به همه بدبین هستید. گاهی به شدت دچار افسردگی می شوید و سعی می کنید آن را از خود دور کنید اما خاطرات گذشته مقابل ذهن تان رژه می روند. به آینده یی بهتر فکر کنید. به اینکه هر چه پیش می آید، بهترین است. به شخصی یا چیزی دلبسته شده اید که هر آن نگران از دست دادنش هستید. این نگرنی بی مورد را از خود دور کنید، تغذیه ی سالم و اصولی را جدی بگیرید. ضعف جسمی شما ریشه در بیماری روحی تان دارد. اوضاع از این که هست، بدتر نخواهد شد.

 

طالع بینی متولدین شهریور

طالع بینی متولدین ماه های سال

متولد :بالغ طبیعت

سمبل :فرشته

شعار :من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم :ولکان و مرکوری

عنصر وجود :خاک

شخصیت :راوی

فلز وجود :پلاتین

سنگ خوش یمن :عقیق سبز

رنگ محبوب :سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن :5

گل محبوب :Forgetmenot

روز مبارک :چهارشنبه

آدمی خوش قلب و مهربان هستی.اما متاسفانه زود رنجی و با عصبانیت دست به کار می شوی.همین کار نیرویت را کم می کند.دست از وسواس برداراز گفتن سخنان بیهوده خوداری کن.یک قانون مهم را در زندگی ات یاد بگیر:کلام نقره است و سکوت طلا است.بنابراین فقط زمانی که لازم است سخن بگو.از چیزهای خوب و رضیتبخش صحبت کن و دیگران را با سخنانت نیازار.هنگامی که همسرت صحبت می کند. بگذار او بفهمد که به او گوش می دهی و در چشمانش نگاه کن.با این کار رابطه بهتری بین شما شکل می گیرد.هیچ انسانی کامل نیست.سو تفاهم ها و جنگ و دعواها در هر رابطه ای رخ می دهد.خودخواهی و مادی گرایی را کنار بگذار.در این ماه زندگی به رویت لبخند خواهد زد و درهای امید به رویت باز می شود.

ملاقات مهمی در پیش داری.خرید و فروش عالی است.تغییر شغل حتمی است.شغلی را شرع کن که به آن علاقه مندی.مهارت های خودت را در هر کاری بیشتر کن.ایمان خود را قوی ساز و دست از تردید بردار.بعضی وقتها زود باور هستی به همین جهت فریب می خوری.اما از آنجا که قلب مهربانی داری خداوند کمکت می کند.شک و تردید را کنار بگذار،تا به یقین برسی.

بیشتر بخوانید:

طالع بینی ماه های تولد فصل پاییز و زمستان

مطلب پیشنهادی

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت ماه سمبل‌: گاو نر شعار: من‌ دارم‌ سیاره‌: …