طالع بینی متولدین ماه های سال, مجله اینترنتی چارگوشه

طالع بینی متولدین ماه های سال

 

متولدین ماه های فصل پاییز

 

طالـع بینی متولدین مهـر

طالع بینی متولدین ماه های سال, مجله اینترنتی چارگوشه

متولد :با آرمان ازدواج

سمبل :ترازو

شعار :من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم :ونوس (زهره)

عنصر وجود :هو

شخصیت :کاردینال

فلز وجود :مس درخشان

سنگ خوش یمن :الماس ، اوپال

رنگ محبوب :بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن :6

گل محبوب :رز سفید

روز مبارک :جمعه

اعضای خانواده از شمـا توقع دارند که کمی از وقت خودتان را صرف آنها کنید ، این خواسـته آنها چندان بیجا نیست و اگر به آن مبادرت کنید پشیمان نخواهید شد.

منتظر رسیدن یک نامه یا نتیجه یک کار هستید که به زودی ان را دریافت خواهید کرد ؛ در این ماه با موجی از توقعات از جانب دیگران مواجه خواهید شد ، به خودتان سخت نگیرید و سعی کنید تا آنجا که برایتان مقدور اسـت بکوشید و نه بیشتر.

به فرصتی دست میابید تا به جنبه های مهم زندگی خود بیشتر فکر کنید و تصمیمات جدی و عمده در مورد کار و حرفه تان بگیرید.

 

طالـع بینی متولدین آبان

طالع بینی متولدین ماه های سال, مجله اینترنتی چارگوشه

متولد :با آرمان …

سمبل :عقرب

شعار :من آرزو میکنم

ستاره حاکم :پلوتو

عنصر وجود :آب

شخصیت :ثابت

فلز وجود :آهن

سنگ خوش یمن :سیلیس

رنگ محبوب :قرمز تیره

عدد خوش یمن :9

گل محبوب :ارکیده ، رازقی

روز مبارک :سه شنبه

سعی کنید با همه حتی با دشمنان خود در صورت پیروزی بر آن ها مهربان باشید. از کینه توزی و ایجاد دشمنی پرهیز کنید. نسبت به همه محبت داشته باشید و همیشه این شعر مولوی را به یاد داشته باشید که (از محبت خارها گل می شود. و از محبت سرکه ها مل می شود) هر دشمنی، یک دشمنی متقابل رابه همراه دارد. از تصمیمی که گرفته اید دست بردارید و منصرف شوید که بوی (خیر) از آن به مشام نمی رسد.

خطری را که سلامتی جسمانی شمـا را به خطر انداخته بود بحمدالله از سر گذرانده اید و به شکرانه آن صدقه دهید و بینوایان را اطعام کنید به وعده ها و عیدها و فریب کاری های کسانی که قصد سوء اسـتفاده از شمـا دارند دل خوش نکنید. شمـا هزار تدبیر که بخرج بدهید در مقابل یک تقدیر آسمانی و الهی مجبور به تسلیم هستید. دل به کرم (الله) ببندید. در اواسط ماه، منتظر یک خبر خوش باشید برای شمـا فـال حافظ گرفتیم این بیت آمد (عاشقان را بر سر خود حکم نیست- هر چه فرمان تو باشد، آن کنند) .

 

طالـع بینی متولدین آذر

طالع بینی متولدین ماه های سال, مجله اینترنتی چارگوشه

متولد :با آرمان کسب اطلاعات

سمبل :اسب با سیمای انسان

شعار :من میبینم

ستاره حاکم :ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود :آتش

شخصیت :راوی

فلز وجود :قلع

سنگ خوش یمن :فیروزه

رنگ محبوب :ارغوانی

عدد خوش یمن :3

گل محبوب :میخک

روز مبارک :پنج شنبه

صبر کنید و تامل کنید همانطور که (در) همیشه روی یک (پاشنه) نمی چرخد، دنیا هم همیشه به یک حال و یک منوال نمی ماند. هم (ان مع العسر یسرا) داریم و هم (فـالله یحب الصابرین) شمـا که این همه مدت صبر کرده اید کمی دیگر هم دوام بیاورید گردش فلکی برای شمـا روی به اعتدال دارد. مقدمات یک سفر برای شمـا در حال تدارک و فراهم شدن اسـت.

سعی کنید منتهای اسـتفاده از این سفر را بکنید که سفری سرنوشت ساز اسـت. اگر (تنها) هستید زیاد ناراحت نباشید که شاعر گفته اسـت دلا خو کن به تنهائی که از- تن ها (بلا خیزد) دوران تنهائی شمـا نیز سرانجام پایان خواهد یافت.

شغل خود را عوض خواهید و این تعویض از هر جهت به سود و بنفع شمـاسـت. از دنیا مردم دنیا روی برنگردانید. اگر می خواهید دیگران شمـا را دوست داشته باشند شمـا هم آن ها را دوست بدارید

 

متولدین ماه های فصل زمستان

طالـع بینی متولدین دی

طالع بینی متولدین ماه های سال, مجله اینترنتی چارگوشه

متولد :با آرمان تجربه کردن

سمبل :بز

شعار :من به کار میگیرم

ستاره حاکم :ساترن (زحل)

عنصر وجود :خاک

شخصیت :کاردینال

فلز وجود :سرب

سنگ خوش یمن :عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب :سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن :8

گل محبوب :ماگنولی

روز مبارک :شنبه

شمـا خودتان را پیدا میکنید و زمان بیشتری را صرف با یک خواهر یا برادر خواهید کرد. یک همسایه بیش از حد به شمـا نزدیک شده. خانه شمـا ممکن اسـت به عنوان محل ملاقات اسـتفاده شود و یا یک شب مـیزبان همه باشید. سطح رقابتی شمـا از اواسط این ماه رو به رشد اسـت و اگر شغل شمـا در ارتباط با رودرویی با مردم یا فروش باشد واقعا خواهید درخشید. اگر خودتان را پیدا کردید علاقه مندی های عاشقانه در بالاترین حد خود خواهند بود. البته این فشار بیشتر از جانـب مریخ در همسایگی نشان شمـاسـت که با عطارد و اورانوس باعث جمع دوستانه که با منافع مشـترک هستند ، برخی فرصت های غیر منتظره شاهد باشید. کسـی به شمـا معرفی میشود که طالـع شمـا در مورد او خوش بین اسـت.

 

طالـع بینی متولدین بهمن

طالع بینی متولدین ماه های سال, مجله اینترنتی چارگوشه

متولد :با آرمان ایده آلیستی

سمبل :مرد و دلو

شعار :من میدانم

ستاره حاکم :اورانوس

عنصر وجود :هو

شخصیت :ثابت

فلز وجود :اورانیوم

سنگ خوش یمن :یاقوت کبود

رنگ محبوب :آبی آسمانی

عدد خوش یمن :4

گل محبوب :نرگس

روز مبارک :شنبه

فکر می کنید که تنها هستید و توجه دیگران به شمـا کاهش یافته. اما اینطور نیست. تنها باید به اطرافیـان بیشتر توجه کنید. انجام یک عمل خیر از طرف کسـی که انتظار نداشتید، موجب می شود نظر شمـا نسبت به او عوض شود. ممکن اسـت یک پیشنهاد عاطفی و احساسی، شمـا را غافلگیر کند. درمورد طرف مقابل تحقیق و بررسی کنید. زندگی را اگر سخت بگیری، سخت می گذرد. پس چاره ای نداری که آن را آسان بگیری… بی جهت به اطرافیان خانوادگی ات اعتماد نکن. به هر حال ممکن اسـت آنها به زندگی خوب شمـا حسادت کنند…

 

طالـع بینی متولدین اسفند

طالع بینی متولدین ماه های سال, مجله اینترنتی چارگوشه

متولد :با آرمان تفویض

سمبل :ماهی

شعار :من باور دارم

ستاره حاکم :نپتون

عنصر وجود :آب

شخصیت :راوی

فلز وجود :تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن :زمرد

رنگ محبوب :سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن :7

گل محبوب :لی لی ، بنفشه

روز مبارک :پنجشنبه

کسـی که مدت‌های طولانی با شمـا در ارتباط بوده به شمـا علاقـه داشته ولی شمـا متوجه علاقه او نشده‌اید. عجله نکنید و از قضاوت عجولانه خودداری کنید. به زودی نامه‌ای به دست شمـا خواهد رسید.

مبادا از خواندن مطـالب درون آن ناراحت و نگران شوید و امید به خداوند را فراموش کنید. می‌‌توانید راجع به این نامه با کسـی که به شمـا نزدیک‌تر اسـت صحبت کنید و از او در این مورد کمک بخواهید. در مورد آنچه دردل دارید، با هر کسـی سخن نگویید چرا که ممکن اسـت با تجربیات ناکافی خود به شمـا پیشنهادی دهند و شمـا را در یک گرفتاری بزرگ بیندازند. امتحان سختی در پیش دارید و نتیجه این امتحان در زندگی شمـا تاثیر بسزایی خواهد داشت.

موفقیت در این امتحان، زیاد دور از دسترس نیست، لازمه آن تلاش و پشتـکار خود شمـاسـت. پس دست روی دست نگذارید و تلاش کنید که روزهای روشن خوشی نزدیک اسـت. اگر در فکر مسافرت و تفریح هستید آن را برای چند روزی به تعویق بیندازید.

 

بیشتر بخوانید:

طالـع بینی ماه های بهار و تابستان

مطلب پیشنهادی

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت, مجله اینترنتی چارگوشه

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت ماه سمبل‌: گاو نر شعار: من‌ دارم‌ سیاره‌: …