سرگرمی های جنسی زناشویی که باید هر زن و شوهری بداند

سرگرمی های جنسی زناشویی که باید هر زن و شوهری بداند!

عروس و دامادها نیازی به این موارد ندازند زیرا که شور و هیجان آنقدر در آن ها زیاد است که نیازی به بازی های جنسی قبل مقاربت ندارند. اما این شور و هیجان با گذشت زمان بین زن و شوهر کاهش پیدا می کند و امر رابطه زناشویی تبدیل به یک روند تکراری و بدون هیجان می شوند. در این موارد اکثر مشاوران خانواده بر این نظر هستند که برای تزریق شور و هیجان جنسی به زندگی و روابط زناشویی شان از یک سری روش ها استفاده کنند که سرگرمی های جنسی یا همان بازی های که از نوع جنسی هستند بپردازند.

این بازی ها و سرگرمی ها می تواند بسیار متنوع باشد و زن و شوهر با کمی خلاقیت این بازی ها را متناسب با حال و روحیات یکدیگر خلق کنند و یا اینکه از مشاوران در این زمینه مشاوره دریافت کنند. با چارگوشه همراه باشید ما در اینجا چند بازی و سرگرمی جنسی زناشویی را گرد آورده ایم.

سرگرمی های جنسی زناشویی که باید هر زن و شوهری بداند

ممکن است خیال کنید این کارها مخصوص زوج های بسیار جوان است اما برعکس، هر چه از عمر یک رابطه بیشتر بگذرد آن رابطه به ایجاد تنوع احتیاج بیشتری دارد. زنهای باهوش امتحان کردن رابطه ی جنسی در اوقات مختلف روز یا مکانهای متفاوت بسیار دوست دارند. آنها دوست ندارند برای هم تکراری شوند.

برقراری رابطه روی فرش ابریشمی دست بافت یادگاری، یا یک رابطه ی سریع وقتی بچه ها وسط روز به کلاس زبان رفته اند، می تواند رازهای دونفره ی دلچسبی باشد که بخاطر آوردن آنها لبخند را روی لب زن و شوهر بنشاند.

۱- نسخه هیجان انگیز بازی “آیا ترجیح می دهید …”

شما می توانید از این بازی الهام بخش، هیجان و سرگرمی در رابطه خود به وجود بیاورید. برای ایجاد صمیمیت با شوهر خود، هر کدام از شما باید برای طرف مقابلتان که شریک جنسی شماست دو گزینه قرار بدهید که بتواند از بین آن دو یکی را انتخاب کند. برای مثال، از شوهر خود بپرسید: «آیا ترجیح می دهی یک حمام دو نفری یا رقص هیجان انگیز داشته باشی؟» اگر او رقص هیجان انگیز را انتخاب کند، باید به درخواست او پاسخ دهید.

و نوبت طرف مقابل پس از انجام کار خواسته شده فرا میرسد که می تواند خواسته خود را بپرسد. البته، خواسته ها باید شامل موارد هیجان انگیز و لذت بخش باشند  مثل تلاش برای روابط جنسی جدید و یا فعالیت های عجیب و غیر منتظره که قبلا انجام نداده اید.

سرگرمی های جنسی زناشویی که باید هر زن و شوهری بداند

۲- بازی دستبند در رختخواب

در این بازی زن و شوهر با توافق یک دیگر برای بسته شدن به تخت انتخاب می شود. شریک جنسی اش او را به تخت قفل میکند و حرکاتی که دوست دارد بر روی شریک جنسی شان انجام می دهد. به این صورت که سوال های از طرف مقابل می پرسد اگر جواب درست داد، حرکتی که فرد بسته شده می گوید بر روی او اعمال می شود اما اگر جوا نادرست داد هر حرکتی که فرد مقابلش دوست دارد را بر روی شریک جنسی اش که به تخت بسته شده است انجام میدهد.

۳-نقاشی بر روی بدن

افراد خلاق با بازی نقاشی روی بدن و ایده های متفاوتی که در ذهنشان دارند هیجان بالایی را دریافت می کنند. زوجین هم می توانند با اجرای این بازی اوقات بسیار هیجان انگیزی را برای خودشان و شریک جنسی شان رقم بزنند.

این بازی رابطه احساسی بین زوجین را به شیوه ای بسیار خاص تقویت می کند. پوست بدن یکدیگر را رنگ کنید. نیازی به ایجاد یک اثر هنری نیست مهم لذت حس قلم مو و کشیده شدن رنگ روی بدن است. از رنگهای طبیعی که باعث واکنش آلرژیک پوست نمی شوند استفاده کنید.

سرگرمی های جنسی زناشویی که باید هر زن و شوهری بداند

۴- بازی توئیستر بدون لباس

این بازی شرایطی برای هر دو ایجاد میکند که تجربه بسیار لذت بخشی را رفم میزند. درست مثل بازی کلاسیک پاهای خود را روی نقاط قرمز رنگ بگذارید ولی تفاوت اینجاست که باید این بازی را بدون لباس انجام می دهید.

بازی تویستر یک اسپینر دارد و یک صفحه بزرگ با نقاط رنگی. اسپینر را می چرخانند تا حرکت دست و پا و رنگ آن مشخص شود. سپس آن را اعلام می‌کنند و بازیکن باید سعی کند حرکت را اجرا کند. برای مثال اگر داور دست راست، قرمز را اعلام کند هر بازیکن باید سعی کند که دست راستش را در هر دایره قرمز خالی ای که می تواند قرار دهد.

۵- بازی جنسی زناشویی زندان و زندان بان

در این یازی جنسی فرد شریک جنسی خود را که قبول کرده است زندانی باشد به تخت می بندد. یا اینکه دست های شریک خود را به یکدیگر می بندد. یک موقعیت هیجان انگیز که شریکتان باید بی حرکت و بی دفاع تمام و کمال خود را در اختیار شما قرار دهید.

در اغلب موارد از وسیله ای برای بستن زندانی استفاده می شود ولی می تواند در شیوه های دیگری چون حبس در اتاق انفرادی و یا بازجویی نیز نقش بازی کرد. زندانی باید بدون شکایت حکمی که برایش صادر شده را بپذیرد.

زندان بان می تواند با استفاده از لب ها، دست ها یا سایر وسایل شروع به کشف زندانی کند.

سرگرمی های جنسی زناشویی که باید هر زن و شوهری بداند

امیدوارم که این بازی های جنسی هم باعث سرگرمی زوجین بشود و همچنین تنوعی به زندگی زناشویی تان اضافه کند.

مطلب پیشنهادی

آیا از زود انزالی رنج می برید؟ پس بخوانید

بسیاری از آقایان از زودانزالی رنج می برند و این باعث می شود که شریک …