خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت ماه

سمبل‌: گاو نر
شعار: من‌ دارم‌
سیاره‌: ونوس‌ (زهره‌)
عنصر وجود: خاک‌
شخصیت‌: ثابت‌
فلز وجود: مس‌
سنگ‌ خوش‌یمن‌: یاقوت‌ کبود
رنگ‌ محبوب‌: آبی آسمانی، صورتی

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت

بسیاری از افراد در طول عمر خود به دنبال طالع بینی شخصیت ماه تولد خود می روند. باید بگوییم که خواندن طالع بینی ماه تولدتون خیلی خوب و جذاب هست ولی نباید همه مواردی که گفته شده را قبول کرد و باید در راستای تقویت آن نکات پرداخت. می توانیم از این اطاعات به نفع خودمان استفاده کنیم و از روحیات و شخصیات خودمان بیشتر آگاه شویم. می خواهیم به بررسی کامل خصوصیات متولدین زن متولدین این ماه بپردازیم. خصوصیات و علایق جنسی و روحی زنان متولدین اردیبهشت چیه و اینکه از چه مردانی خوششان می آید؟ یا اینکه چگونه قلب دختران اردیبهشتی را به دست بیاوریم؟ پس با ماه همراه باشید. مجله اینترنتی چارگوشه

خصوصیات کلی اردیبهشت ماهی ها

ماه اردیبهشت دومین ماه از منطقه البروج است که سمبل و نماد ثروت و چیزهاى مادى و زمینى است. سرمایه گذاری در کارهایی که در ارتباط با زمین انجام مى گیرند مانند سرمایه گذارى در املاک، باغبانى، صنعت الوار و چوب برى، معدن، نفت و کشاورزى، براى متولد اردیبهشت بسیار مناسب هستند. معمولا متولد اردیبهشت از طریق این نوع سرمایه گذاری‌ها ثروتمند مى شوند.

آنها جذاب هستند و عشقشان تا حدی نفسانی. برای او عشق اهمیت زیادی دارد و اگر عاشق شود، عاشقی فداکار خواهد بود. معمولاً صبر میکند. ابتدا طرف مقابل تعهد خود را ثابت کند و سپس خود را در این تعهد شریک میکند.  آنها خیلی قانع، صبور و آرام، پرتحمّل، عاشق مالکیّت، حسود، متعصّب، اهل اعتدال، با محبّت، خیلی قوی و سالم، عاشق عطر و بوی طبیعی هستند و از تجارب گذشته الهام می گیرد.

آنطور که گفته شده است آنها  واقعاْ وفادار، مخالف افراط، ‎‎‎با سلیقه، خوشگل پسند، پول دوست، همیشه راضی، مصمّم، پرکار، سخاوتمند، مؤقّر و سنگین هستند و  فقط در مقابل حرف آرام رام می شود همچنین  اهل مادیّات و دنبال زندگی شیرین و سودجو  هستند و به کارها صورت واقعی می دهند. آنها معمولا مخالف خشونت، با ثبات و پایدار، عاشق صلح و آرامش، صادق، اهل هنر ولی  اگر عصبانی شود طوفان بپا می کند. رئیس فعّال و لایقی هستند و با همه کنار می آید.

خود سر، نجیب، عاشق خانه و خانواده، عاشق طبیعت، عاشق رفتار ملایم، کمک رسان، دارای قلبی بزرگ، با صفا، دارای عزّت نفس، عاشق گل و زیبائی، بی تفاوت نسبت به دشمنان و میانه رو هستند. رفیق و دوست بسیار شیرین، شیک پوش، علاقه مند به موسیقی، قدر شناس، مخالف عجله، دارای تحمّل زیاد، محتاط و مخالف اعتراض و انتقاد هستند. اینها خصوصیات کلی این متولدین بود. حال میخواهیم به بررسی خصوصیات اخلاقی و شخصی این متولدین بپردازیم.

نقاط ضعف متولدین اردیبهشت

آنها یک دنده و لجباز هستند وگاهی اوقات دارای حس مالییک به افراد و غیر قابل انعطاف هستند.

خصوصیات اخلاقی متولدین اردیبهشت ماه در مقابله با عشق

متولدین این ماه ترجیح می‌دهد محکم قدم بردارد و محکم حرف بزند. او مثل صخره‌های جبل الطارق استوار است. او هنوز نیاموخته است که عشق را تجزیه و تحلیل کند و معنا و ارزش حقیقی آن را دریابد. او باید محبت را لمس کند تا مطمئن باشد که محبت وجود دارد او داشتن را به وسیله‌ی لمس کردن اشیا و اطرافیان فرا می‌گیرد. برای او عشق یک غریزه است.

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت

خصوصیت اخلاقی مرد متولد اردیبهشت

آنها دیر ناراحت می‌شود، اما اگر ناراحت شود دنیا را به هم می‌ریزد.  آنها عاشق زن شوخ، سیاستمدار، مطیع و خانه دار است و او را به حد پرستش دوست دارد. آرام، اهل عمل، حساس، محتاط است، ولی اصلا رویا پرداز نیست. او زود رنج و بد خشم است، اما هرگز از خانه اش قهر نمی‌کند. دست و دلباز، اما حسابگر است و علاقه‌مند است پسر داشته باشد.

بطور کلی خوش اخلاق و خوشرو بوده و عموماً مورد تجه دیگران هستند. اینان افرادی خانواده دوست بوده استعداد انجام کار‌های عام المنفعه را نیز دارند. اغلب این افراد   اهل هنر بوده و در رشته‎های هنری می‎توانند استعداد خوبی از خود نشان دهند.معمولا در زندگی ثروت خوبی به دست می‎آورند. در ضمن اغلب سفر حج در طالع دارند. اینان عموماً افرادی گشاده رو و فهیم هستند.اگر سستی و تنبلی نکنند، در زندگی به رفاه و موقعیت خوبی دست پیدا خواهند کرد.

آنها تنوع طلب و گاه بهانه گیر بوده و  اغلب از فامیل همسر اختیار می‎کنند؛ و اگر چه بعضاً متمایل به چند زن دارند اما باید یک زن اختیاز می کنند. اینان دارای طبعی سرد و خشک بوده و عموماً در سنین ۷-۱۷ و ۲۲ سالگی با خطر مواجه می‎شوند که اگر سلامت بگذرند، تا هشتاد سال عمر خواهند کرد. روز جمعه برای اینان خوش یمن است.

همچنین انگشتر فیروزه با اینان سازگار است. از لحاظ شغلی، خرید و فروش و تجارت و هر نوع معامله با آنان سازگار می‎باشد.

مرد متولد اردیبهشت چه زنی را دوست دارد؟

یک مرد اردیبهشتی اگر چه فوق العاده صبور است اما نمی خواهد که حلقه ای به گردنش انداخته شود و به این طرف و آن طرف کشیده شود، اما این حرف مفهومش این نیست که خواهان زنی می باشد که خود را مثل کنه به او بچسبانید. او خیلی مرد عمل است و بیش از آن خواهان آزادی است که اجازه بدهد زنی مثل گردن بند خودش را به او آویزان کند. او می خواهد که زنش موجودی سرشار از شادی و نشاط باشد. یک چنین زنی او را هم به وجد می آورد و توازنی بین روح و جسمش ایجاد می کند. او به تبسمی شیرین بسان عاشق شیدایی که مشغول تماشای معشوقه اش باشد، به چنین زنی که شادمانه وظریف به این سو و آن سو می رود و شادی به اطراف می پراکند، نظاره می کند.

 

خصوصیات اخلاقی زنان متولد اردیبهشت

آنها دوستتدار طبیعت هستند. اینان مادری سخت گیر، همسری فداکار و کمک دهنده، عاشق موسیقی و ساز و آواز است. از بسیاری جهات نمک رندگی محسوب می‌شود.  آنها دغلباز و ناپاک و اهل فلسفه بافی نیستند. در عشق بی پروا و در شیک پوشی طرفدار سادگی است، مخالف شتابزدگی است و یک رگ لجبازی دارد. متولدین زن این ماه اغلب کوتاه قد، پیوسته ابرو، خوش زبان، خودخور، زودرنج و گاهی خشن می‎باشند. این زنان اگر چه به ظاهر دنیا پرست تصور می‎شوند، اما اهل نیکی و احسان هستند و اغلب هرچه به دست بیاورند، از دست می‌دهند.

باید بگوییم معمولاً دل وزبان این افراد یکی است. اینان اغلب خواب‌های خوبی می‎بینند که اگر بتوانند آن‌ها را در بیداری به یاد بیاورند، تأثیرات مثبتی از آن‌ها خواهند گرفت. آنها نباید دروغ بگویند، زیرا صدمه خواهند دید. متولدین زن این ماه اغلب از ناحیه سر بیمار می‎شوند. باید مراقب این عضو از بدن باشند. اگر چه گاه دچار درد کمر می‎شوند که معمولاً از باد و قولنج است.

این افراد با سه خطر در زندگی مواجه می‎شوند که اگر از آن بگذرد و نیز از سن شش سالگی عبور کنند، عمر طبیعی خواهند داشت. آنها معمولاً در یکی از اعضاء بدن، خال یا نشانی دارند که نشان از بخت و اقبال آنهاست. این زنان اغلب طالب لباس‏های سبز و آبی هستند. انگشتر یاقوت برای اینان بسیار مناسب است.

خصوصیات متولدین اردیبهشت در مواجهه با عشق

دختر اردیبهشتی در ابراز عشق بی پرواست ، اما شیفتگی او نسبت به طبیعت و اعتقاد به اینکه همه چیز همان طوری است که دیده می شود، اغلب موجب سردرگمی و گمراهی اش می گردد. اگر مردی فقط به ظاهر چنان بود که او می خواهد، صمیمانه دست هایش را به دور گردنش می اندازد و عاشقش می شود و شما اگر می خواهید دست های او را به دور گردن خود ببینید، رنگ هایی را که دوست ندارد، نپوشید و به هنگام ملاقاتش صفحه ای را روی گرام بگذارید که موسیقی تند و خشنی داشته باشد.  زن اردیبهشتی فوق العاده حساس و پاکباز است و به هیچ صورتی نمی خواهد که عشق شما نسبت به وی خدشه دار باشد زیرا یک عشق خدشه دار، طبیعی و ملکوتی نیست.

او کمتر از دیگران توقع دارد مگر در زمینه عشق و وفاداری.اگر نیازش را برآورده کنید صمیمانه قدرشناسی می کند. همه نزدیکانش شیفته صداقت و روراستی او هستند. صمیمانه قدر شناسی می کند. حمام منزل زن اردیبهشتی شباهت بسیاری به حمام افسانه ای کلئوپاترا دارد و به طوری که آدم گاهی فکر می کند وقتی او حمام می گیرد، چند کنیز به ردیف می ایستند و هر کدام حوله، لباس، وسایل آرایش ودیگر لوازم شخصی او را برایش آماده می کنند.

لباس پوشیدن دختران اردیبهشتی

آنها معمولا پارچه های نرم و لطیف را برای لباس ترجیح می دهند و مدل لباس هایش را خیلی ساده اما با سلیقه انتخاب می کنند. او طرفدار لباسهای اسپرت است. لباسش باید حتی المقدور راحت باشد و هیچ بعید نیست که عشق به طبیعت او را وادار به سادگی و زیبایی کند.

زن متولد اردیبهشت چه مردی را دوست دارد؟

زنان متولد اردیبهشت، بسیار باانگیزه و پرتلاش و سرشار از احساس عشق و علاقه به زندگی می باشند.از همین روی قادر به تحمل مردان بی انگیزه نیستند. اما به خاطر داشته باشید که اگر مردی بتواند در شغل و حرفه خود اهل تلاش باشد، زن متولد اردیبهشت میتواند از او مردی بزرگ بسازد که در طول زندگی در کنار او باشد.

دختر اردیبهشتی صادق و تا اندازه ای کمال گرا است اما از زنانگی خود به عنوان دام و تله استفاده نمیکند و خود را وسیله ایی برای انتخاب مردان نمیداند،به همین دلیل می تواند در عین آسایش انتخابگر و هدفمند عمل کند. چرا که به اندازه ای دارای عزت نفس است که میداند از زندگی و آینده خود چه می خواهد. زن اردیبهشتی دچار سرگشتگی و بلاتکلیفی نمی شود و در اغلب موارد، مسئولیت خود و اطرافیانش را میپذیرد. اما باید متوجه خشم زن اردیبهشتی باشید و به هیچ وجه از محبت و صبوری او سوء استفاده نکنید.

افراد مشهور متولد اردیبهشت ماه :

 • ویلیام شکسپیر
 • بالزاک
 • کاترین کبیر
 • سالوادور دالی
 • ملکه الیزابت دوم
 • گری کوپر
 • الیور کرامول
 • الا فیتز جرالد
 • برتراند راسل
 • بارابرا استرایسند
 • هنری فوندا
 • زیگموید فروید
 • ادری هپبورن

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت

چه مردانی مناسب زنان اردیبهشت ماه هستند؟

مردانی که سخت کوش و متعهد بوده و برای خانواده ی خود تلاش می کنند مناسب زنان اردیبهشت ماهی است.

رگ خواب زنان متولد اردیبهشت چیست؟

فرزندان آنها رگ خواب آنها هستند  و اگر به فرزندان و خانوداه ی او احترام بگذارید رگ خواب او را پیدا کرده اید.

چه رنگ هایی را دوست دارد؟

آنها رنگ های غنی را بیشتر دوست دارند. رنگ آبی آسمانی و آبی نیلی می تواند او را از خود بیخود سازد. همچنین رنگ های صورتی و قرمز کم رنگ هم تاثیر مشابهی دارد.

مطالب پیشنهادی:

خصوصیات متولدین اسفند

از همراهی شما سپاسگذاریم. مجله اینترنتی چارگوشه

 

 

مطلب پیشنهادی

خصوصیات مرد متولد سال گاو در طالع بینی چینی

خصوصیات مرد متولد سال گاو در طالع بینی چینی در این مطلب به بررسی خصوصیات …