خصوصیات مرد متولد سال گاو در طالع بینی چینی, مجله اینترنتی چارگوشه

خصوصیات مرد متولد سال گاو در طالع بینی چینی

خصوصیات مرد متولد سال گاو در طالع بینی چینی

در این مطلب به بررسی خصوصیات و ویژگی های مرد متولد سال گاو بر اساس طالع بینی چینی می پردازیم. بر اساس این طالع که برگرفته از کتاب سوزان وایت است برای متولدین هر سال ویژگی های مختلفی مشخص شده است. این ویژگی ها و خصوصیات در زنان و مردان یک سال مشابه متفاوت است. با چارگوشه همراه باشید.

 

ویژگی های مرد متولد سال گاو

مرد سال گاو موقعی که موقعیتی پیدا می کند که می تواند بر اطرافیانش ریاست کند، بسیار شادمان و خوشحال خواهد بود. از مرد سال گاو نمی شود یک فرمانبردار خوب درآورد. هرچند هر کاری را که به دست او بدهند، قابلیت انجامش را دارد، ولی تحت تسلط دیگران چندان شاد نیست. هنگامی که دستوری می دهد، کاملا مشخص است که می خواهد به طرف مقابلش حالی کند که «قضیه ابدأ شوخی نیست.» این نمایش اوست و آن را به بهترین نحو ممکن اجرا می کند.

 

خصوصیات مرد متولد سال گاو در طالع بینی چینی, مجله اینترنتی چارگوشه

خصوصیات مرد متولد سال گاو در طالع بینی چینی

 

مردان متولد سال گاو ذهن های قوی و پشتکار عجیبی دارند. هرچند در میان جمع محبوبیت خاصی دارند، در محیط خانواده کسی زبان آنها را نمی فهمد. از آنجا که می خواهند هرکاری را که به عهده می گیرند به بهترین نحو انجام دهند، اعضای خانواده از غفلت آنها رنج می برند و آنها این را خیلی خوب درک می کنند.

وقتی یکی از مردان متولد سال گاو همسرش را طلاق می دهد، همه مردمی که او را می‌شناسند، یکه می خورند. من ندیده ام که مردان متولد سال موش هم چندان توجهی به همسر و خانواده شان داشته باشند، ولی کسی از بابت طلاق دادن همسرشان تعجب نمی کند.

 

خصوصیات مرد متولد سال گاو در طالع بینی چینی, مجله اینترنتی چارگوشه

مرد متولد سال گاو

 

مرد متولد سال گاو در زندگی و خانواده

همان طور که گفتم زندگی خصوصی متولدین سال گاو همیشه هم آرام و متعادل نیست. برای زنها خیلی سخت است که بپذیرند پشت وظیفه شناسی و پرکاری متولدین سال گاو عشق عمیقی نهفته است هرچند این مردان بلد نیستند نقش رومئو را بازی کنند. مرد سال گاو نمی تواند منتظر بماند که بقیه برای او تصمیم بگیرند. او از داشتن همسر زیبا و اداره کننده فرزندان دوست داشتنی اش لذت می برد و حتی گاهی فرصت می کند به سر سگ خانه هم دستی بکشد، ولی اصولا نیازی ندارد که کسی مواظبش باشد و یا در مواقع ضروری وظایفش را به یادش بیاورد. او اصولا کارهایش را تک و تنها انجام می دهد و چه همسر داشته باشد چه نداشته باشد، از انجام وظایفش سر باز نمی زند.

 

خصوصیات مرد متولد سال گاو در طالع بینی چینی, مجله اینترنتی چارگوشه

مردان سال گاو مردانی قدرتمند هستند

 

برای اطرافیان خیلی سخت است که فکر کنند او می تواند تک و تنها، شب های هولناکی را سپری کند، در هتلهای دورافتاده شب را به صبح برساند، غذای مسافرخانه های وسط راه را بخورد و باز هم زنده بماند. من به هیچ وجه نمی گویم که او از این شیوه زندگی لذت می برد، ولی می گویم که طاقتش را دارد. من فقط می خواهم به شمایی که سر و کارتان با یک مرد متولد سال گاو افتاده است بگویم هرچند خانواده برای او از اهمیت زیادی برخوردار است، اما اگر ناچار شود می تواند بدون آن هم سر کند. اگر حس می کنید که باید به شما و بچه ها توجه بیشتری کند، اگر فکر می کنید این قدر نباید در بحر کارش غرق شود، حواستان باشد که زیاد به او پیله نکنید. و این خصلت او را بپذیرید، چون سر و صدا کردن با او به هیچ وجه فایده ندارد و بدتر شما را از پا می اندازد و یا زندگیتان را به بن بست می کشاند. سعی کنید در خارج از خانه سرگرمی یا کاری برای خودتان دست و پا کنید که پرکاری او خلق تان را تنگ نکند. هرچند مرد شما گاهی دلش می خواهد برای مدت کوتاهی لم بدهد و سیگاری دود کند و یا با دوستی گپ بزند، ولی مطمئن باشید که این جور اتلاف وقت ها برای او طولانی نخواهد بود.

 

خصوصیات مرد متولد سال گاو در طالع بینی چینی, مجله اینترنتی چارگوشه

مرد سال گاو را عصبانی نکنید

 

سخن پایانی در مورد مرد متولد سال گاو

شما از مرد متولد سال گاو نمی توانید یک آدم شیک و ژیگول در بیاورید. او اهمیت چندانی به قضاوت مردم درباره خودش نمی دهد. دلش می خواهد همیشه لباسهای راحت و گشاد بپوشد تا جلوی فعالیتش گرفته نشود و هر وقت اراده کرد بتواند از کوه بالا برود. هیچ وقت از او نخواهید دستکش های ظریف و لطیف به دستش کند و چکمه های تی تیش مامانی بپوشد. او مرد کوهستان، دشت و کار سخت است و کاری را به دست نمی گیرد مگر این که به قیمت جانش هم که شده آن را به آخر برساند.

 

 

مطلب پیشنهادی

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت, مجله اینترنتی چارگوشه

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت ماه سمبل‌: گاو نر شعار: من‌ دارم‌ سیاره‌: …