خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

 

در طالع بینی چینی اعتقاد بر این است که متولدین هر سال ویژگی های منحصر به فردی را از خود نشان می دهند. اما این موضوع فقط به اینجا خلاصه نمی شود. زن و مرد متولد هر سال هم خصوصیات متفاوتی را زا خود نشان می دهند. مرد سال موش خصوصیات متفاوتی نسبت به زن سال موش دارد. در ادامه ویژگی ها و خصوصیات مرد سال موش را بر اساس کتاب طالع بینی چینی سوزان وایت گردآوری کرده ایم. با چارگوشه همراه باشید.

 

خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

 

ویژگی ها و خصوصیات مرد سال موش

توی کله مرد موش که سرک بکشی، می بینی که فکر می کند همیشه حق با اوست و هیچ وقت اشتباه نمیکند، همیشه جذاب است و ابدا در او خودخواهی وجود ندارد. دنیا جای هولناکی است، مردم همه بد هستند، مسؤولیت های فراوانی روی دوش او افتاده و حتی یک نفر هم پیدا نمی شود که از او حمایت کند. مردان متولد سال موش احساس می کنند وسط دندان های تیز دنیا گیر کرده اند و نمی توانند نفس بکشند.

زمانی در اتاق زیر شیروانی یک جعبه چوبی پیدا کردم که در آن نامه های خصوصی عمو اد متولد سال موش قرار داشتند. توده نامه ها و یادداشت ها کنجکاوی مرا تحریک کرد، همه آن ها قصه های قربانی ها عمو اد بودند. او خودش به خودش نامه نوشته و دفاتر خاطرات متعددی از کودکی تا بزرگسالی تنظیم کرده بود.

از آنجا که نامه های عمو اد خیلی خوب خصوصیات یک مرد موش را نشان می دهد، دلم می خواهد بعضی از آنها را برای شما تعریف کنم. به نامه ۱۸ آوریل ۱۹۳۵ که سراپا مملو از قربانی های عمو اد است دقت کنید:

(۱) امروز قلم خودنویس محبوبم را گم کردم. (۲) صبح یکشنبه سگ خانه مان فرار کرد (۳) شرلی می گوید که من ذهنم بوی گند می دهد. (۴) ساعت پدر بزرگم را از خانه قدیمی آنها آورده ام، ساعت شکسته. (۵) فردا روز تولد من است و شرلی خیال ندارد برایم جشن تولد بگیرد. می گوید پول نداریم. (۶) گفته اند که ماشینم تعمیر بشو نیست. (۷) یک ماه است که یک وجب زمین هم نتوانسته ام بفروشم.

 

خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

 

بیچاره مردان موش! هیچ کس حرف آنها را نمی فهمد، هیچ کس جز خودشان، چون موش ها احساس می کنند دیگران حرف آنها را درک نمی کنند. خیلی کم پیش می آید که بتوانند رابطه درستی با کسی برقرار کنند. آنها هرگز از موقعیتی که در آن هستند احساس رضایت نمیکنند و برای همین پول و وقت زیادی را صرف می کنند تا اوضاع را بهتر کنند. به جای سرزنش خود برای هر خطای جزئی در قضاوت یا صرف وقت، مردان موش ترجیح می دهند انرژی خود را صرف جر و بحث با یک شنونده مشتاق کنند.

آیا سرنوشت، یکی از این موش ها را داوطلبانه مقابل شما قرار داده است؟ بگذارید به شما نصیحتی کنم. تحت هیچ شرایطی، گمان نکنید که شما می توانید مرد موشی را قانع کنید که دلایل شما را بپذیرد. بگذارید حرفش را بزند، چون دلش می خواهد قبل از وارد عمل شدن، درباره هر چیزی داد سخن بدهد.

موقعی که حرف می زند سرتان را تکان بدهید، لبخند بزنید و به هر شکل ممکن نشان بدهید که به حرفهایش توجه دارید. بطور خلاصه، گوشتان را به او قرض بدهید، ولی حواستان را برای خودتان نگه دارید.

 

خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

 

مرد سال موش در عشق

مردان متولد سال موش عشاق بسیار خوبی هستند. از نظر مسائل جنسی، تخیل بسیار قوی و اشتیاقی قلبی دارند و به هیچ وجه از این رابطه احساس گناه نمی کنند. آنها پیوسته دلشان می خواهد از هر ارتباطی لذت ببرند و خیلی در قید و بند خواسته طرف مقابل نیستند. خب! هیچ کس در دنیا کامل نیست.

مرد موش در جمع های اجتماعی آدم بسیار خوش مشربی است. البته ممکن است همیشه در مقابل پیشخدمت ها شاد و سرحال نباشد، ولی رفتارش نسبت به مهمانان بسیار دلپذیر و جذاب است و در مجموع، رفتار مردهای متولد سال موش، دلپذیر و بی عیب و نقص است.

مرد موش معمولا موقعی سر و کارش با یک زن می افتد که او به شکلی زیر فشار روانی سنگینی قرار دارد. مرد موش دلش می خواهد احساس کند که وجودش به درد می خورد و خدا نکند در طرف مقابل خود نشانه های گول زدن یا گمراهی ببیند، یا لج می کند و خودش هم به گمراهی می افتد و یا بلافاصله او را ترک می کند تا در خماری بماند.

 

خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

 

مردان متولد سال موش از آن نوع مردها هستند که به تعداد دفعاتی که شما را وادار به گریه می کنند و یا به شما می خندند و یا بنوعی احساسات شما را به بازی می گیرند و اعصابتان را خرد می کنند، احساس غرور می کنند. روابط یکنواخت و روزمره هیچ جذابیتی برای مرد موش ندارند. آنها عاشق روابط شاعرانه احساسات تند و شوق و شور شدید هستند.

در هر حال اگر بتوانید قبول کنید که هر کسی خصلتی دارد که اشک آدم را در بیاورد و می توانید این چیزها را سر دل بکشید و بغض خودتان را قورت بدهید، مرد موش هم صفات خوبی دارد که بشود با آنها زندگی کرد. او آدم بسیار خوش مشربی است که همه دوستانش عاشق او هستند و دشمنان زیادی هم ندارد.

 

خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

خصوصیات مرد سال موش در طالع بینی چینی

 

 

مطلب پیشنهادی

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت ماه سمبل‌: گاو نر شعار: من‌ دارم‌ سیاره‌: …