خصوصیات متولدین ماه های سال موش

خصوصیات متولدین ماه های سال موش

در طالع بینی چینی هر سال نماد یک حیوان است و عقیده بر این است که متولدین هر سال ویژگی های متفاوتی دارند. در این بین متولدین هر ماه هر سال هم خصوصیات مختلفی دارند. در ادامه به بررسی ویژگی و خصوصیات متولدین ماه های مختلف سال موش می پردازیم. در ادامه با چارگوشه همراه باشید.

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: فروردین

موشها تحت تأثیر عنصر آب هستند. موشهای متولد فروردین تحت نفوذ آتش هستند و به همین دلیل می تواند هوای گرم عجیبی را ایجاد کنند. آنها در کار و حرفه خود بسیار موفق هستند و دقیقا می دانند هر کاری را چطور انجام بدهند. آیا زمینه ای هم هست که موش متولد فروردین اجازه بدهد جلوی راهش مانع ایجاد کنند؟ به او درس بدهند و یا او را از راه خود کنار بزنند؟ او ممکن است متکبر باشد، ولی تکبرش هم حاصل ترس، شکست یا رد شدنش از سوی دیگران است. او روی آسمان ها و دور از زمین زندگی می کند و وقتی اشتهای سیری ناپذیرش برای هر چیزی ارضا نمی شود، فغانش به آسمان می رسد. هنگامی که او را تحسین کنید، بخشنده و سخی می شود. او موجودی است که به هیچ وجه دوست ندارد ناشناس بماند.

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: اردیبهشت

تأثیر اردیبهشت بر متولد سال موش، تأثیری تسکین دهنده است و او را از تک و تا می اندازد. ولی متولد این ماه هم اگر عصبانی شود، مهار همه چیز از دستش در می رود. او که عاشق زندگی است، از همراهی با دیگران لذت می برد و عاشق مهمان است. از آنجا که نسبت به متولدین سایر ماههای سال موش آرام تر است، ممکن است قبل از کسب موفقیت در زندگی، مدتی متنظر بماند. در جوانی به او فرصت بدهید تا مسائل بزرگ زندگیش را خودش حل کند. خواهید دید که ارزشش را دارد. متولدین ماه اردیبهشت سال موش از قدرت بیزارند. هنر، آنها را به خود جذب می کند و مخصوصا هنگامی که محیط آنها سرشار از عشق و انگیزه باشد، یکسره خود را در هنر غرق می کنند. او آدم حساس و خوش قلبی است و با مهربانی به دیگران خدمت می کند.

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش

خصوصیات متولدین ماه های سال موش

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: خرداد

موش متولد این ماه از شکست و اشتباه نمی ترسد و دائما از ذهنش می گذرد که یک جایی آن طرف چهاردیواری خانه اش، مجموعه ای از حوادث درجریان هستند که او می تواند در آنها بدرخشد. نشانه این ماه، هواست، اما شخصیت تحت نفوذ آب موش، باعث می شود که متولد خرداد خود را به ارتفاعات بالایی بکشاند.

برای متولد خرداد هیچ وقت کار، تمامی ندارد و جالب تر این که همیشه نفوذ کس دیگری در او باعث می شود که موش متولد خرداد به کار بچسبد. یادتان باشد که خیلی هم حرفهای او را جدی نگیرید. خودی نشان دادن، کارهای نمایشی و پر سر و صدا، تحرک و مسافرت کاملا مناسب این آدم است.

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: تیر

یکی از نکات مثبت شخصیت متولدین این ماه، خونسردی آنهاست. تخیل تولد در سال موش و خونسردی حاصل از تولد در ماه تیر (سرطان)، از او مجموعه ای را ساخته است که هیچ سدی نمی تواند مانع او شود. او که دلی مهربان و روحیه ای لطیف دارد، می تواند به هر ضرب و زوری که هست مسیر هنر و تجارت را طی کند. مراقب نشانه های درونی نارضایتی، نگرانی و خشم آشکارنشده او باشید. تمتع او از لذایذ دنیا چیزی است، تخریب خود با افراط و تفریط ها چیز دیگری و متولد ماه تیر این را خیلی خوب می داند. مرد موش، مرد خانواده است و برای زن و فرزند خود لانه خوبی فراهم می آورد و سخت کار می کند. اگر گوشت تازه ای خرید و به خانه آورد، بهتر است طرز پخت خوب و لذیذ آن را بلد باشید، وگرنه عصبانی خواهد شد. متولدین ماه تیر سال موش به سرگرمی نیاز دارند. این خصلت در خون آنهاست.

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: مرداد

با همه قدرت به پیش! در او آب و آتش با یکدیگر ترکیب می شوند تا یک انرژی غیر عادی و فوق العاده به وجود آورند. اگر تصور می کنید که متولد سال موش مردادی شما هر لحظه ممکن است سکته کند، باید نگران نباشید. فعالیت تنها چیزی است که انرژی های بی پایان او را تسکین می بخشد. او تشنه قدرت و انتقاد از دیگران است، اما انصافا شایستگی و قدرت کسب مقامی را که در طلب آن است، دارد. با همه شور و هیجانش، یک ارزن بی ثباتی، همه ذهن و زندگی او را در هم می ریزد. او مجبور است همیشه درباره هیجانات درونی و طرح های ذهنی اش حرف بزند و یک نمایش درست و حسابی راه بیندازد. بگذارید این کار را بکند. به شما ضرری نخواهد رسید. هنگامی که ساکت شود، همین موضوع برایش معلم خوبی خواهد شد. او درباره همه موضوعات خیلی چیزها می داند و می تواند آنها را با شما در میان بگذارد.

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش

خصوصیات متولدین ماه های سال موش

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: شهریور

چه چیز از این بهتر که متولد سال موش در ماه شهریور به دنیا بیاید. ظاهر قضیه نشان می دهد که خلوص و نیت پاک با این آدم جور در نمی آید، ولی جالب اینجاست که این ترکیب نشانه های خاک و آب، به طرز عجیبی می تواند تضادهای زیادی را در خود به شکل متعادلی داشته باشد. متولد ماه شهریور سال موش می تواند به شکل حیرت آوری هر انحرافی را به مسیر خود برگرداند، البته به شرط آن که این انحراف در حیطه مالکیت او اتفاق بیفتند. سلیقه خوب، خوش لباسی و میل شدید به ارتباط با جنس مخالف مشخصه اوست. او بسیار حساس است و نمی شود راحت گولش زد. در درون هر انسان تربیت شده و محکم متولد شهریور، هزاران خوبی نهفته است که فقط باید آزادشان کرد.

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: مهر

همه اش حرف؟ واقعا نمی دانم جوابتان را چه بدهم. عشق متولد مهر ماه آیا فقط لق لق زبان است؟ چه بگویم. من جای شما باشم تا با او کار نداشته باشم به مهمانی خود دعوتش نمی کنم، چون آنها تا وقتی که دنبال راه حلی برای مشکلات و فعالیت زیاد هستند و ذهن و جسمشان مشغول کار به درد بخوری است، هیچ مشکلی پیش نمی آید، ولی امان از وقتی که بیکار بمانند. واقعا غیرقابل تحمل می شوند. متولد ماه مهر در هر چیزی دنبال تعادل می گردد و ابدا دلش نمی خواهد وقت و انرژی خود را صرف چیزی کند که به نظر او ارزشش را ندارد. او پیوسته مجذوب چیزهای خوب زندگی است و اگر در پی تجملات است، واقعا هم معنی آن را می فهمد و هم به او می آید. اگر قرار باشد در جزیره ای با او گیر بیفتم، سه بسته باند با خود می برم که دوتا را توی گوشهای خودم و یکی را توی دهان او جا بدهم!

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: آبان

اگر برای هوشمندی و قدرت قضاوت صحیح درباره ذهن بشر فقط یک جایزه نوبل وجود داشته باشد، متولد آبان سال موش آن را خواهد ربود. او با هوش سرشار، اراده قوی و پایداری غیر طبیعی اش از پس هر مشکلی بر می آید و هر چاهی را برای رسیدن به آب حفر می کند. در تمام طول روز (و حتی شبها) نقشه های تخیلی جالبی را طرح می کند، مثل پروانه در اطراف آن دور می زند و بعد بووووووم!… آنها را خراب می کند. به همین سادگی! و دوباره از نو. او بویی از دروغ نبرده است و تقریبا همیشه راست میگوید و چون مردم معمولا خوش شان نمی آید که حرف راست را بشنوند، گاهی اوقات از شنیدن حرفهای او مأیوس می شوند و اظهار تأسف می کنند، اما صبح روز بعد، او دوباره به خودش می گوید، شاید این دفعه به حرفهایم گوش کردند و دوباره اظهار تأسف شنوندگان! کافی است یک دروغگوی قهار در مقابل او قرار گیرد تا دندانهایش را در گوشت او فرو ببرد بنابراین اگر یکی از این جور آدمها را در اطرافتان دارید، مطمئن باشید که به هیچ قیمتی دروغ نخواهد گفت و بهترین مشاور برای شما خواهد بود. روی هر حرفی که می زند دقت کنید و هیچ یک را دست کم نگیرید، چون پشت آنها کوهی از صداقت قرار دارد و قدرت پیش بینی و آینده نگری او بی نظیر است. او زیر و بم زندگی را می شناسد، بنابراین همه توجهتان را به او معطوف کنید.

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: آذر

دوراندیشی جزو صفات اولیه متولد آذر سال موش نیست. «حقیقت محض و نه هیچ چیز جز حقیقت» شعار دائمی و اصلی اوست. او انسانی آرمانگرا و هوشمند است و در جمع که قرار می گیرد با هر کسی سازگاری نشان می دهد. او خیلی خوب می داند که چطور از کرباس، کیف ابریشمی درست کند و یا چطور با دانه های نخود، کوه بسازد. پایداری، حوصله و صبر او در ذره ذره ساختن بنای زندگی و بنای تفکرش بی نظیر است و هیچ مشکلی را بزرگتر از آن که اراده اش بتواند آن را از سر راه بردارد، نمی بیند. متولدین این ماه گاهی پرخاشگرند. آنها موجوداتی سمج هستند و چنان نیرویی در وجودشان نهفته است که موفقیتشان پیش از شروع به کار تضمین شده است. خوش خلقی صفت غالب آنهاست، البته به شرط آن که اوضاع و احوال و شرایط، پیوسته همانی باشد که آنها به او عادت کرده اند.

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش

خصوصیات متولدین ماه های سال موش

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: دی

متولد این ماه اراده ای به صلابت صخره دارد. هیچ چیز جدیدی جایگزین مورد قبلی نمی شود، مگر آن که او از مدتها قبل درستی و صحتش را قبول کرده باشد. او از تغییر سنت ها و آداب نیز می ترسد و معتقد است این تغییرات رنجهای طولانی مدتی را ایجاد می کنند که ضرورت چندانی ندارند، به کار انداختن چرخ دنده های تغییر در این موجود محتاط، غالبا شور و اشتیاقی خارق العاده ایجاد می کند و یا قرص «حقیقت» باید بخورد تا او را از خود بیخود کند. همین که توانستید کاری کنید که قدم های اولیه را در مسیری بردارد، ناگهان به شکل حیرت آوری وظایفش را انجام می دهد و مانع هایی را که هیچ موش دیگری نمی تواند بردارد، کنار می زند. انگار خدا از روز اول او را برای اسکی کردن در سراشیبی ها خلق کرده است تا با مهارتی حیرت انگیز تک تک موانع را از سر راه کنار بزند. اگر آدمی هستید که دلتان می خواهد به دیگران تکیه کنید، مطمئن باشید که متولد این ماه ابدأ از شما خوشش نخواهد آمد. باید در کنار او کسی باشد که موش بتواند هر وقت لازم شد از ترس ها، نگرانی ها، آرزوها و موفقیت هایش با او حرف بزند.

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: بهمن

از همه موش ها بی پروا تر و دیوانه تر است و بی کله و بی دقت دست به کارهایی می زند که معتقد است او و اطرافیانش را به سوی دنیای بهتری رهنمون می شود. او مثل بسیاری از موشهای دیگر، می تواند گوشه و کنارها را خوب بیند و از دیوارها عبور کند. مشکل اینجاست که نزدیکان او به ندرت از پیروزی های او بر موانع غیر قابل اجتناب بهره می برند. او خیلی راحت از خانواده و دوستانش غفلت می کند. متولدین این ماه همیشه احساس می کنند، کارهای مهمتری از کنار بخاری نشستن و درباره غذاهای خانگی حرف زدن وجود دارند. چه امنیت خاطری مهم تر از سیر کردن مردم بسیاری که دارند از گرسنگی تلف می شوند؟ موضوعات فردی در مقابل بدبختی ملت های عقب افتاده چه ارزشی می تواند داشته باشد؟ در مسائل عاطفی و احساسی، موضوعات شخصی در مقابل بچه های گرسنه افریقایی قدر و منزلت چندانی ندارند. عشاق می توانند عجله کنند و بروند و یا منتظر بمانند تا این موش دست از کار های بشر دوستانه اش بردارد و به حرف آنها گوش بدهد. اگر از نگاه او به زندگی بنگریم همیشه به اندازه کافی دوست و رفیق در اطراف پیدا می شود که آدم غصه از دست دادن قبلی ها را نخورد.

 

خصوصیات متولدین ماه های سال موش: اسفند

تا ستون فقراتش را صاف نگیرد و سرش را صاف نگه ندارد، این موجود جالب امکان ندارد قدم از قدم بردارد. با وجود این، متولد ماه اسفند خیلی دلش می خواهد به کسی اتکا کند. او یک قهرمان سنگین وزن به تمام معنی است و همیشه می خواهد به خودش اثبات کند که بدون تلاش جسمی و ذهنی زیاد می تواند به زندگی راحتی دسترسی پیدا کند. در جذابیت او جای هیچ گونه تردیدی نیست. علاقه و عشق او متوجه کسانی است که از او قوی تر هستند. بدبختانه همه عشق و علاقه ای که او به دیگران نشان می دهد و ظاهر خود را در نظر نمی گیرد، غالبا بر این مبنا قرار دارد که او را به منفعتی برساند. او چیز زیادی نمی خواهد فقط دلش می خواهد که اندکی از ثروت همکارانش به او تعلق داشته باشد. او می تواند در تمام مدتی که با فقر دست به گریبان است، به بقای خود ادامه دهد تا کودتای بعدی را طراحی کند. متولدین اسفند ماه سال موش هم در هنر و هم در نوشتن می توانند موقعیت های خوبی پیدا کنند. آنها بهتر است تجارت را به دست کسانی بسپارند که هر دو دقیقه یک بار پایشان لیز نمی خورد.

مطلب پیشنهادی

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت ماه سمبل‌: گاو نر شعار: من‌ دارم‌ سیاره‌: …