خصوصیات زن متولد سال موش و طالع بینی آن

خصوصیات زن متولد سال موش و طالع بینی آن

در طابع بینی چینی برای هر سال یک نام را برگزیده اند. این نام گذاری یک دوره دارد و پس از پایان دوباره تکرار می شود. در این مطلب که برگرفته از یک منبع معتبر است ویژگی های خانم متولد سال موش به طور کامل بررسی می شود. در این نوع از این طالع بینی عقیده بر این است که متولدین هر سال ویژگی های مختلفی دارند. در ادامه با چارگوشه همراه باشید.

 

خصوصیات خانم موش

بخشی از وجود خانم موش بسیار زنانه و بخشی دیگر اهل کار و عمل است. در میان این دو خصلت ظاهر متضاد، خانم موش با مهارت عجیبی مانور می دهد و سعی میکند به آرزوهایش در هر دو زمینه جامه عمل بپوشاند. وقتی به برنامه های روزانه او نگاه می کنید، متوجه می شوید که از یک طرف در جلسات کمیته شهر شرکت می کند و از طرف دیگر به فکر آرایش خود است و روسری ابریشمی به موهایش می بند د که موهایش زودتر فر بردارند.

 

خصوصیات زن متولد سال موش و طالع بینی آن

زن متولد سال موش

 

در نگاه اول می بینید تبدیل به کلفتی شده که دارد خانه تکانی می کند و وقتی با دقت بیشتری به او نگاه می کنید، می بینید بمحض این که کارش تمام شد، می نشیند و ناخنها یش را مانیکور می کند، دستی به سر و صورتش می کشد و یک دامن و بلوز ظریف آبی می پوشد. به پاهایش نگاه کنید تا ببینید چه جورابهای ظریفی پوشیده و چه کفش های آخرین مدلی به پا کرده است. هر روز او سرشار از تلاشی بی وقفه برای حفظ تعادل بین زن خانه و خانم اجتماع بودن است و دائما به ساعت سرنوشت خویش نگاه می کند تا تصویری را که از خود دارد، از دست ندهد.

زنان متولد سال موش ازدواج کردن را دوست دارند و از ارتباط سرسری و دوستی های ناپایدار با مردها چندان خوششان نمی آید. ایدا مهم نیست که یک کار چقدر دشوار باشد و چقدر از خانم موش انرژی بگیرد، او اصرار عجیبی دارد که پا به پای مردها فعالیت کند و از قافله عقب نماند. ازدواج چیزی نیست که زن متولد سال موش هرچه را که می خواهد از آن بگیرد و همه انرژی اش صرف آن می شود، ولی بنا به دلایلی اصرار دارد که کنار یک مرد زندگی کند. ظاهرا خانم متولد سال موش، از تنش ها، بحث ها و رفتارهای عجیب و غریب شوهرش بیمی به دل راه نمی دهد. تا جایی که به خانم موش ها مربوط می شود، همه این ادا و اطوارها جزو قواعد بازی است.

 

خصوصیات زن متولد سال موش و طالع بینی آن

زن متولد سال موش

 

زن سال موش به چه چیزی اهمیت می دهد؟

برای خانم موش تنها چیزی که بیشتر از بقیه مهم است، احساس امنیت است. او پول پس انداز می کند، قند و شکر و آذوقه را ذخیره می کند و بهترین لباسها را برای خود و خانواده اش می خرد. (شما می دانید کسی که بلد است زندگی کند، استفاده درست از همه چیز را می برد)، با وجود این، زن متولد سال موش کاملا این آمادگی را دارد که حسابی ولخرجی کند و گاهی اگر لازم باشد، حتی مسرف به نظر برسد. گاهی اوقات چیزهای گران و عجیبی می خرد و وقتی خوب توی کوکش می روی، متوجه می شوی اینها را برای هدیه دادن به کسانی که دوستشان دارد یا می خواهد از سر احساس سرشان را شیره بمالد، خریده است.

در واقع، خانم موش هیچ وقت خود به خود و بطور طبیعی، سخاوت به خرج نمی دهد و اگر قرار باشد، سخی و بخشنده به نظر برسد، باید تلاشی بالاتر از توانش انجام دهد. اگر هم از او بپرسید که چرا این قدر برایش سخت است که دست و دلباز باشد، به شما خواهد گفت که وقتی بچه بوده ناچار بوده همیشه لباسهای دست دوم یا لباسهای خواهر و برادر بزرگترش را که برایشان کوچک شده بوده بپوشد و هیچ کس برایش جشن تولد نمی گرفته، چون خانواده اش بشدت فقیر و بدبخت بوده اند.

گاهی ممکن است این بهانه را حتی برای یک روانکاو هم بیاورد تا برای خست اش در دادن پول، وقت، عشق، احساساتش به دیگران و حتی لبخندش، دلیل قانع کننده ای آورده باشد. این حرف را حتی یک دقیقه هم باور نکنید. من و مطمئنم شما هم آدمهای فقیر، اما سخاوتمندی را می شناسیم که حاضرند از لقمه نان خودشان بگذرند و آن را به دیگران ببخشند.

چیزی که در زنان متولد سال موش برای من حیرت آور است این است که آنها شکل گاهی هم به شکل عجیبی سخاوتمند جلوه می کنند، مثلاً مهمانی های عریض و طویل می دهند یا بعضی از بعدازظهرها از بچه های من مراقبت می کنند، ولی در عین حال آدم احساس می کند که از انجام این کار احساس راحتی نمی کنند.

 

خانم های متولد سال موش زیاد نگران می شوند و دائما از خود می پرسند، «اگر من این کار را این طور و آن طور انجام بدهم، آیا فایده ای هم برایم خواهد داشت؟» که همین نشان می دهد چطور در موقع وادار شدن به بخشش و سخاوت، گرفتار گفتگوی درونی با خود می شوند.

 

خصوصیات زن متولد سال موش و طالع بینی آن

 ویژگی های زن متولد سال موش

 

زن سال موش در رابطه عاطفی

در ارتباط بین زن و مرد، خانم موش خیلی دلش می خواهد حسابی به مرد خود تکیه بدهد. این که قبلا اشاره کردم خانم موش غیر از شوهر که می تواند همراه و گاهی اسکورت یا معشوق او باشد، در وجود شریک زندگیش دنبال تکیه گاه بزرگی هم میگرد د. زنان متولد سال موش با آن که توان زیادی برای انجام فعالیت های تجاری و اجتماعی دارند، باز هم بمحض این که مشکلی در خانواده به وجود بیاید به سمت لانه شان پر می کشند.

آنها قسم خورده اند که همیشه تصمیمات مهم را خودشان بگیرند. از زنان متولد سال موش برای ابد این را خواهید شنید، “من نمی توانم واقعا بگویم که آیا می توانم به مهمانی عصرانه تو بیایم یا نه، راستش اول باید از رالف بپرسم که آیا لازم است در خانه بمانم یا نه.” ( شاید اصلا رالف هیچ اهمیتی هم ندهد که خانم موش در خانه بماند یا نه، ولی خانم موش ترجیح می دهد این طور فکر کند که برای او مهم است.

چون زنان متولد سال موش می ترسند شوهرانشان را از دست بدهند، در مقابل مردان دچار نوعی نگرانی و دلواپسی می شوند. متاسفانه مردها خیلی زود این درماندگی را در زنان متولد سال موش تشخیص می دهند و همین باعث می شود که به تقلا بیفتند. مردها از سویی جذب حالت قوی زنانه متولدین سال موش هم می شوند. تمایل شدید خانم موش به وابسته بودن به یک شریک قوی و نیرومند ، سبب می شود که چنین مردی بمحض تشخیص این روحیه، راهش را بگیرد و برود.

در نتیجه خانم موش نهایتا مردانی را به خود جلب می کند که ضعیف هستند و دلشان می خواهد هرچه سریعتر زن قدرتمندی را پیدا کند و خود را به او بیاویزند. موقعی که خانم موش با چنین مرد بی عرضه و لوسی روبرو می شود، چنان سر به سرش می گذارد که او از تلاش برای خشنود کردن او پشیمان می شود.

 

خصوصیات زن متولد سال موش و طالع بینی آن

 ویژگی های زن متولد سال موش

 

اگر عاشق زن متولد سال موش شدید، نصیحت من به شما بسیار ساده است:

اول یاد بگیرید. نقطه ضعف او را پیدا کنید، به او با زیباترین روش ممکن نشان دهید که میل دارید جبران توجهات و لطفهای سراپا مهر او را بکنید (این کار را که کردید خواهید دید که او ذخیره ای تمام نشدنی از لطف و محبت است). تا زمانی که او شما را همان گونه که هستید قبول داشته باشد، به شما محبت و امنیتی را خواهد بخشید که تصورش را هم نمی توانید بکنید.

از سوی دیگر اگر به بانو موش آینده نتوانید نتوانید نشان بدهید که می خواهید دست کم یک جاهایی مستقل از او باقی بمانید، اعصابتان را خرد می کند و از عشقش به شما ویرانه ای به جا می گذارد. هر خانم موشی تصویر کاملی از شاهزاده زندگیش در ذهن دارد. اگر شما با معیارهای او از هوش، زیرگی و درایت جور در نیایید، تردید نکنید که شما را می گذارد و می رود.

 

خصوصیات زن متولد سال موش و طالع بینی آن

زن متولد سال موش

 

الیزابت یکی از بهترین دوستان من، متولد انگلیس در سال موش است. او در لندن زندگی می کند و با یک هنرپیشه بسیار جذاب که دائما مشروب می خورد، او را کتک می زند و دیوانه وار با بقیه زنها ارتباط دارد، ازدواج کرده است. آنها خیلی کم با هم حرف می زن ند و اگر موقعیت پیش بیاید، الیزابت با آنتونی مثل یک بچه نازنین رفتار می کند و می گوید:

«عزیزم! بگذار کراواتت را برایت مرتب کنم. یک وقت دیر به تئاتر نرسی. ما که نمی خواهیم تو اعتبارت را از دست بدهی.»

شبی پس از آن که چنین محاوره ای بین آنها انجام شد، الیزابت به دیدنم آمد و گفت:

«شرط می بندم بعد از تئاتر به بار می رود و مشروب می خورد. او یک دائم الخمر واقعی است. او حتی به اندازه سر سوزنی دوستم ندارد. این کاری است که حتی نمی خواهد امتحان هم بکند. او واقعا دارد به من توهین می کند.»

از او پرسیدم:

«پس شما دو تا چرا با هم زندگی می کنید؟ به خاطر بچه ها؟»

الیزابت که انگار حرف خیلی عجیبی شنیده است یکه خورد و گفت: بچه ها؟ آنها به مدرسه شبانه روزی می روند و برایشان فرقی نمی کند.»

گفتم: «پس چی؟!»

شانه اش را بالا انداخت و برافروخته به من نگاه کرد و جواب داد:

شما آمریکایی ها سؤالاتی می پرسید که آدم شاخ در می آورد. من پیش آنتونی گرانویل می مانم چون شوهر من است. آیا این دلیل کافی نیست؟» بله الیزابت، ازدواج شما دلیل محکمی برای ماندن توست. تو یک زن متولد سال موش هستی و برای همین به یک چهارچوب آبرومند و زیبا برای زندگیت احتیاج داری تا بتوانی در آن محدوده جذابیت هایت را تمرین کنی. خانم متولد سال موش یک خانه دار عالی، یک میزبان محشر و یک هم صحبت مجذوب کننده است.

 

منبع:

برگرفته از کتاب طالع بینی چینی سوزان وایت

 

خصوصیات زن متولد سال موش و طالع بینی آن

زن متولد سال موش

خصوصیات زن متولد سال موش و طالع بینی آن

 ویژگی های زن متولد سال موش

خصوصیات زن متولد سال موش و طالع بینی آن

 ویژگی های زن متولد سال موش

مطلب پیشنهادی

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت

خصوصیات کامل مرد و زن متولدین اردیبهشت ماه سمبل‌: گاو نر شعار: من‌ دارم‌ سیاره‌: …