بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر

بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر و آثار حرفه ای

تالات بولوت یکی از بهترین بازیگران ترک است. او در فیلم های بی شماری نقش آفرینی کرده است و کارنامه درخشانی در فیلم و سریال ترکیه دارد. او با وجود اینکه سن زیاد دارد ولی همچنان جذاب و خوش تیپ است. تالات بولوت در سال 1956 مارس 23 چشم به جهان گشود. تالات بولوت در شهر  ساریکامیش ترکیه متولد و بزرگ شده است.

قد و وزن تالات بولوت Talat Bulut

طلع بولوت ۷۹ کیلوگرم وزن دارد  و ۱۷۶ سانتی متر قد که باعث شده همیشه خوش اندام باشد. 

تالات بولوت Talat Bulut و بهترین آثارش

تالات بولوت Talat Bulut بازیگر سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار Talat Bulut می‌توان به بازیگری در فیلم The Miracle، فیلم Bliss و فیلم Abuzer Kadayif اشاره کرد.

همسر تالات بولوت Talat Bulut

تالات متاهل است و با پیناز افشار بولوت ازدواج کرده است . حاصل ازدواج این دو یک دختر به اسم هازال بوده است.

بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر

تالات بولوت Talat Bulut اولین تجربه کاری

تالات بولوت Talat Bulut نخستین بار در سال 1379 در فیلم Abuzer Kadayif به کارگردانی Tunç Basaran به ایفای نقش پرداخته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم The Miracle، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای Talat Bulut محسوب می شد و همکاری با هنرمندانی بسیار توانا همچون Metin Akpinar، Sibel Turnagöl، Özlem Savas و Sebnem Özinal را تجربه کرد.

تالات بولوت Talat Bulut در سال 1394  دوره پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در فیلم ها و سریال های مهمی بازی کرده است. اثر مهم تالات بولوت Talat Bulut در این سال، بازیگری در فیلم The Miracle (معجزه) به کارگردانی Mahsun Kirmizigül محسوب می‌شود.

بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر

تالات بولوت Talat Bulut و موفقیت

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی تالات بولوت Talat Bulut بازی در فیلم The Miracle بوده است. تالات بولوت Talat Bulut سال 1394 در فیلم The Miracle نقش مهمی را بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با Mahsun Kirmizigül همکاری داشته است. تالات بولوت Talat Bulut توانست با بازی در فیلم The Miracle تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر Mahsun Kirmizigül، Cezmi Baskin، Ali Sürmeli و Adem Atbas بر ادوخته های او افزود.

تالات بولوت Talat Bulut علاوه‌بر فیلم The Miracle، در سال 1386 در فیلم Bliss نیز نقش آفرینی کرده است. تالات بولوت Talat Bulut این دفعه با Abdullah Oguz یعنی کارگردان فیلم Bliss و هنر پیشه هایی چون Özgü Namal، Murat Han، Mustafa Avkiran و Emin Gursoy همکاری داشت.

بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر

تالات بولوت Talat Bulut و همکاری با سایر بازیگران

در این مدت تالات بولوت Talat Bulut با بازیگران بسیاری، تجربه‌ی کار به دست آورده است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران Meral Çetinkaya با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با تالات بولوت Talat Bulut داشته است.

در بیوگرافی Talat Bulut آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی Talat Bulut و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، آثار او را دنیال کنید و درباره آنها مطالعه داشته باشید. او در سه فیلم بازی کرده است که در بین طرفداران و نظر مردم بیشترین بازخورد را داشته است و از آثار خوب او به شمار می رود. فیلمی که در بیوگرافی Talat Bulut بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، فیلم سینمایی The Miracle به شمار می رود و اثری که در بیوگرافی تالات بولوت Talat Bulut کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم Bliss محسوب می‌شود.

بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر

پروفایل اینستا گرام تالات بولوت Talat Bulut

talatbulutt@   پیج اینستا گرام تالات بولوت

شما می توانید از طریق لینکی که موجود است به صورت مستقیم وارد پروفایل این بازیگر خوش نقش بشوید و او را دنبال کنید.

تالات بولوت Talat Bulut و آثار

سریال 

2019 Altin Tepsi (TV Series)

2009 Kasaba (TV Series)

 2007-2008 Annem (TV Series)

 2005 Saklambaç (TV Series)

 2003 Ask olsun (TV Series)

فیلم سینمایی و تلویزیون

Halit Argun- 52.Bolum 2019

2017 Vezir Parmagi

2015 The Miracle

2007 Bliss

2000 House of Angels

 2000 Abuzer Kadayif

2000 Köçek (TV Movie)

1996 Cémile

1994 Tarzan of Manisa

1988 Herseye Ragmen

1987 Kurtar beni

1987 Princess

1986 Son Urfali

1985 Kurbagalar

1985 Kuyucakli Yusuf

1984 Fidan

198 4Firar

1984 Karanfilli naciye

1983 Derman

1982 Çayda çira

1982 Göl

1982 Yasamak seninle güzel

1981 Yilani öldürseler

1979 Hazal

در ادامه عکس های تالات بولوت

بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر  

تالات بولوت و طرفدارش

بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر

همه چیز درباره تالات بولوت

بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر

بیوگرافی تالات بولوت

بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر

تالات بولوت بهرتین بازیگر ترکیه 

بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر بیوگرافی بازیگر ترک تالات بولوت Talat Bulut زندگی شخصی و همسر

تالات بولوت از بازیگران محبوب ترکیه ای است

مطلب پیشنهادی

تعطیلات رسمی  مهر سال ۹۹

تعطیلات رسمی  مهر سال ۹۹   *۱۷ مهر اربعین حسینی *۲۵ مهر رحلت رسول اکرم؛شهادت امام حسن …