بیوگرافی امیرحسین آرمان و داستان عاشق شدنش

 

بیوگرافی امــیرحسیـن آرمــان و داســتان عاشق شدنش

امــیر حسیـن آرمــان بـازیـگـر 37 ساله سینما و تلویزیون ایران اســت و در سال 1361 به دنیا آمده اســت. بازی اخیر او در سریال مانکن بسیار زیبا و دلنشین اســت. در ادامه بیشتر درباره این بـازیـگـر جوان خواهی خوانــد.

اميرحسين آرمان» بازيگر جوان سينماي ايران، بازيگري كه چنــد سالي اســت بر پرده‌هاي سينما ظاهر شده اســت، بازيگري كه دورنماي خوبي از فعاليت‌هاي هنري وي به چشم مي‌خورد، مي‌گويد از آن دست بازيگران نيست كه سينما او را انتخاب كرده باشد يا او سينما را بلكه معتقد اســت هردو با هم منتخب يكديگرشدنــد و مي‌گويد كه با تخصص در كار دكوراسيون، مسلط بودن به زبان انگليسي و آموختن علم روانشناسي، بازيگري را پيشه حرفه‌اي خود كرده اســت و اميد دارد دراين وادي خوش بدرخشد. امــیرحسیـن آرمــان را با چهره‌اي آرام بر پرده سينما‌ها مي‌شناسيم.

بیوگرافی امیرحسین آرمان و داستان عاشق شدنش

پروفایل ایسنتاگرام امــیرحسیـن آرمــان @ amirarman

شروع بـازیـگـری امــیرحسیـن آرمــان

 سال 1381 با شركت در كلاس‌ های مرحوم مصطفی اسكويی فن بازيگری را آموخت و سال 83 بود كه بطور حرفه‌ ی وارد عرصه سينما شد.

محمدرضا شریفی‌ نیا وی را برای فیلم ازدواج به سبک ایرانی سال 83 به حسن فتحی معرفی کرد و او اولین تجربه خود را در این فیلم کسب کرد.

بیوگرافی امیرحسین آرمان و داستان عاشق شدنش

تحصیلات امــیرحسیـن آرمــان

اميرحسين آرمان در دبیرستان تجربی خوانــد اما از همان موقع به هنر گرایش پیدا کرد و تصمیم بر تغییر رشته به هنر گرفت اما موفق به قبولی در آزمون آن نشد.

پس ازکنکور در رشته‌ی زبان قبول شد اما نرفت و به خدمت سربازی رفت. بعد از سربازی یک ترم روانشناسی خوانــد که آن را هم ادامه نــداد و تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته طراحی دکوراسیون داخلی دنبال کرد.

بیوگرافی امیرحسین آرمان و داستان عاشق شدنش

شهرت

 با نقش کیوان سریال کیمیا در سال 1394 در نقش شهریار کامفر به یکبار به شهرت رسید، او سپس در نقش یک فرد ایدزی در سریال پریا در سال 95 توانست خود را اثبات کنــد.

بیوگرافی امیرحسین آرمان و داستان عاشق شدنش

امــیرحسیـن آرمــان از شروع فعالیت هنری تا به شهرت رسیدن

از سال ۷۹-۷۸ فعالیت هنری خود را همان زمان با تحصیلش با تمرین‌های تئاتر در کرج آغاز کرد و در سال۱۳۸۱ با شرکت در کلاس‌های مرحوم مصطفی اسکویی فن بـازیـگـری را آموخت.

سال ۸۳ به‌طور حرفه‌ای وارد عرصه سینما شد. «ازدواج به سبک ایرانی » کاری از حسن فتحی نخستین فیلمی بود که در آن نقش‌آفرینی کرد.

سال ۸۵ «هدف اصلی »، سال ۸۶ «صدسال به این سالها»، سال ۸۷ «امشب شب مهتابه»، سال ۱۳۸۸ «بیداری رؤیاها» و «برف روی شیروانی داغ»، سال ۱۳۸۹ «یه حبه قنــد» و «من مادر هستم»، سال ۹۰ نیز در فیلم « دوباره باهم » نقش‌آفرینی کرده اســت.

امــیرحسیـن آرمــان در سال ۹۴ ابتدا با حضور در سریال «کیمیا» در نقش “شهریار” توانست به خوبی شناخته شود و بعد از آن نیز با حضور در سریال «پریا» در نقش “کیوان” توانست این موفقیت را تکرار کنــد.

بیوگرافی امیرحسین آرمان و داستان عاشق شدنش بیوگرافی امیرحسین آرمان و داستان عاشق شدنش

خواننــدگی و مدلینگ

 وی علاوه بر هنر بـازیـگـری در عرصه خواننــدگی و مدلینگ لباس هم فعالیت دارد، او اولین آهنگ خود را در عید نوروز 1394 بنام آتش و دومین اثرش رو در فروردین 1395 با همکاری امــیر مسعود با نام هر شب منتشر کرد.

بیوگرافی امیرحسین آرمان و داستان عاشق شدنش

امــیرحسیـن آرمــان بـازیـگـر نقش باربد در مجموعه “ممنوعه”

امــیر حسیـن آرمــان در سریال “ممنوعه” که پخش آن در نمایش خانگی صورت گرفت و با اســتقبال زیادی روبه رو شد به ایفای نقش پرداخته اســت.

او در این فیلم با نقش باربد درخشیده و با بـازیـگـرانی همچون  میلاد کی مرا، الهه حصاری، شیدا یوسفی، فاطمه گودرزی  ، امــیر جعفری و  آناهیتا درگاهی  همبازی شده اســت.

بیوگرافی امیرحسین آرمان و داستان عاشق شدنش

ژانر مورد علاقه

 علاقه شخصی من در حوزه بـازیـگـری حضور در کارهای جدی و اجتماعی اســت اما در کنارش به کارهای اکشن هم خیلی علاقه دارم منظورم از اکشن، اکشن اســتانــدارد جهانی اســت

پیشنهاد شبکه GEM

 از شبکه جم پیشنهاد کار دارم به من گفته شده در همان زمانی که سریال پریا پخش می شود، به ترکیه مهاجرت کنم و با آنها هر مبلغی که می خواهم قرارداد ببنــدم که من نپذیرفتم

مطلب پیشنهادی

بیوگرافی دیلان چیچک دنیز (Dilan Çiçek Deniz) بازیگر نقش سنا

بیوگرافی دیلان چیچک دنیز (Dilan Çiçek Deniz) بازیگر نقش سنا در سریال گودال سریال های …