فیلم در زمان – In Time

 

کارگردان : اندرو نیـکول
تهیه کننده : اندرو نیکول – مارک ابراهام
بازیگران : آماندا سیفرید – جاستیـن تیمبرلیک – کیلـیان مورفی – اولیـویا وایلد
سال اکران : 2011

معرفی فیلم در زمان – بدون شک یکی از زیباترین و جدیدترین ایده ها در دنیای سینما مربوط به این فیلم اسـت، محصولی که در سال 2011 توسط اندرو نیکول تولـید شد. از جمله ستارگان این فیلم میتوان آماندا سیفرید و جاستین تیمبرلیک را نام بـرد. in time با داستانی غنی و مونتاژی دقیق یکی از بهترین فیلم های جهان است.

داستان فیلم در مورد شهری است که درآن « زمان » جای پول را گرفته است، بدین منظور که زمان زنده بودن هر انسان روی دست او نمایش داده میشود. مردم برای اضافه شدن زمان زندگیشان مجبورند کار کنند تا با خرید زمان، خودرا از مرگ نجات دهند.

یکی از اهالـی این شهر « ویلیام سالاس » پس از اتفاقه ناگواری که برایش میفتد تصمیم میگیرد که زندگی خود را تغییر دهد و به همین منظور با قمار کـردن، زمان زندگی خودرا افزایش میدهد و جواز ورود به شهر اشرافی را به دست می آورد.

در ادامه ی فیلم اتفاقات بسیار جذابی صورت میگیرد که همین ها توانسته اند « در زمان » را به یکی از بهترین فیلم های تاریخ سینما تبدیل کنند.

in Time به طور کلی نظرات معمولی از منتقدان دریافت کرد، اما پس از اکران سراسری آن، نظرات بینندگان چیز دیگری را ثابت کرد. موفقیت این فیلم شاید از دید منتقدین چندان چشمگیر نباشد، اما از دید عموم، این شاهکار یکی از بهترین فیلم های تاریخ سینما است.

مطلب پیشنهادی

فیلم رستگاری در شاوشنگ (The Shawshank Redemption)

امروز میخواهیم به بررسی یک از بهترین فیلم های تاریخ سینما بپردازیم. فیلمی که حتی …