بهترین سایت های طراحی لوگوی رایگان, مجله اینترنتی چارگوشه

بهترین سایت های طراحی لوگوی رایگان

بهترین سایت های طراحی لوگوی رایگان

اگر بخواهید یک لوگوی حرفه ای داشته باشید باید خودتان بتوانید آن را طراحی کنید یا آن را به کسانی بدهید که برای شما اینکار را انجام دهند. اگر برای شروع کسب و کار خودتان هستید و نمی توانید برای طراحی لوگو هزینه چندانی کنید ما می خواهیم در این مقاله راه و ابزار این کار را آموزش دهیم.

آیا ما هم می توانیم لوگو طراحی کنیم؟
با چه ابزارهایی می توانیم به صورت آنلاین و رایگان لوگو دلخواه خودمان را طراحی کنم؟

پس با ما همراه باشید. مجله اینترنتی چارگوشه

بهترین سایت های طراحی لوگوی رایگان, مجله اینترنتی چارگوشه

وبسایت طراجی لوگو رایگان

اول از همه به این سوال پاسخ دهیم چرا ما به لوگو نیاز داریم؟ یک آرم یا لوگو اولین چیزی است که یک کاربر موقع ورود به سایت شما متوجه آن می شوند در واقع یک آرم و لوگوی عالی در ایجاد برند و هویت تجاری شما نقش اساسی را ایفا می کند. از آنجایی که می دانیم هزینه ی طراجی لوگو بالاست در این مقاله میخواهیم ابزارهایی را به شما معرفی کنیم که بتوانید خودتان به طراحی لوگو بپردازید البته شاید در ابتدا طراحی لوگو امری ترس آور باشد اما کمی پیش بروید ذهنتان شما را وارد دنیای دیگری می کند و خلاقانه تر تصمیم می گیرید. البته این را فراموش نکنید که از این ابزارها توقع لوگوی چند میلیونی نمی توانیم داشته باشیم.

اول از همه میخواهیم به شما بگوییم چگونه فرایند طراحی لوگو را شروع کنیدو برای طراحی لوگوی خوب سریعا به سراغ ابزار طراحی لوگو نروید چون وقتتان را تلف کرده اید. ابتدا باید شما در زمینه کاری خودتان نمونه لوگوی های مشابه و معروف را ببنید و آنها را بررسی کنید. بهتر بگوییم تا زمانی که شما نوشیدنی های کافه های شهرتان را تست نکرده اید نمی توانید ادعا کنید نوشیدنی شما خوشمزه است.

پس اولین کار ایده یابی است. شما می توانید با سرچ زدن اسم کسب و کارتان نمونه لوگوهای آنها را ببینید اما اگر میخواهید حرفه ای تر باشید حتما به منابع خارجی هم سر بزنید تا ایده های بهتری به ذهنتان برسد. چند نمونه از سایت هایی که می توانید نمونه لوگوها طراحان خوب را در آنجا ببنید را در ادامه معرفی خواهم کرد.

قدم اول: دیدن نمونه لوگو در وب سایت های معتبر

۱-.vecteezy

در اینجا می توانید نمونه لوگوهای مختلف را ببینید. در اینجا می توانید به نمونه کارهای طراحان خوب دست پیدا کنید.

۲- pintrest

سایت پینترست هم یکی از سایت های خیلی خوب در زمینه ی ایده گرفتن است. شما میتوانید LOGO  را در قسمت سرچ آن تایپ کنید و به بهترین نمونه لوگوها دسترسی پیدا کنید. این سایت یکی از بهترین سایت های عکس در جهان است.

 

فتوپی (Photopea) جایگزین آنلاین فتوشاپ

 

قدم دوم: شروع طراحی اولیه لوگو (Logo) با ابزارهای آنلاین

بعد از ایده گرفتن حال سراغ طراحی می رویم. اینک نمونه لوگوهای متفاوتی را دیده ایم و ذهنمان مانند گذشته بسته نیست و می توانیم خلاقانه تر لوگوی مورد نطر خودمان را طراحی کنیم. البته پیشنهاد من اینست که تنها به این ابزارها هم تکیه نکنید و پس از یافتن ایده ای خود آن را در فتوشاپ شخصی سازی کنید. نترسید! وقتی شما ایده را داشته باشید کار با فتوشاپ و اعمال تغییرات کار زیاد سختی نیست.

سایت های رایگان طراحی لوگو (Logo)

۱- logaster

در این سایت شما می توانید در چهار مرحله ساده لوگوی خود را طراحی کنید. تنها کافیست اسم برند خود را وارد کنید تا نمونه لوگوها با نام برند شما را نشان دهد. و بعد از انتخاب آنها را ویرایش هم می توانید. البته خروجی گرفتن نسخه ی با کیفیت ممکن هزینه بر باشد ولی شما به راحتی می توانید دیگر لوگوها را دانلود کنید.

بهترین سایت های طراحی لوگوی رایگان, مجله اینترنتی چارگوشه

logaster

 

۲-Canva

این سایت هم یکی از وبسایت های خیلی خوب در زمینه طراحی لوگو است که ابزارک های رایگان زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. شما در این سایت قالب های رایگان و پولی را مشاهده می کنید و می توانید با استفاده از این ابزارهای رایگان شروع به طراحی لوگو کرده و آن را ادیت کنید. همچنین علاوه بر لوگو می توانید به طراحی کارت ویزیت و آگهی های تبلیغاتی هم بپردازید. در آخر می توانید طراحی های خود را با فرمت PNG و JPG و PDF ذخیره کنید.

بهترین سایت های طراحی لوگوی رایگان, مجله اینترنتی چارگوشه

Canva

۳- Wix Logo Maker

این ابزار رایگان هم ویژگی های منحصر به فردی به شما می دهد. وقتی وارد سایت می شوید از شما سوالاتی در مورد لوگو شما می پرسد و در اخر لوگوی پیشنهادی را به شما نمایش می دهد که می توانید تغییراتی از جمله رنگ تا تغییر فونت را روی آن اعمال کنید همچنین بعد از طراحی لوگو به شما پیشنهاد می شود که ویزیت خود را هم طراحی کنید. این وبسایت فرمت SVG لوگو طراحی شده به رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

بهترین سایت های طراحی لوگوی رایگان, مجله اینترنتی چارگوشه

Wix Logo Maker

Tailor Brands- 4

این وبسایت هم مشابه wix logo maker است. در این وب سایت براساس سوالاتی که از شما پرسیده می شود لوگوی شما را طراحی می کند و تمام امکانات وبسایت بالا را نیز دارد.

بهترین سایت های طراحی لوگوی رایگان, مجله اینترنتی چارگوشه

Tailor Brands

۵- Online Logo Maker

این وبسایت هم تمام ابزارهای طراحی لوگو را در اختیار شما قرار می دهد اما برای دانلود فایل با کیفیت آن با هزینه پرداخت کنید. این وب سایت مانند وب سایت های دیگر و مشهور طراجی لوگو نسخه پولی و رایگان دارد اما پیشنهاد می شود به آن سر بزنید ممکن است ایده خوبی برای لوگو هم آنجا پیدا کنید.

بهترین سایت های طراحی لوگوی رایگان, مجله اینترنتی چارگوشه

Online Logo Maker

 

۶- UCraft

این وب سایت هم جزو ابزارهای معروف در طراحی لوگو بصورت آنلاین می باشد. شما می توانید به کتابخانه آن که ۲۲۰ هزار آیکون با کیفیت در آن وجود دارد دسترسی داشته باشید و با استفاده از ابزار ساده گرافیکی paint لوگوی خود را بسیار حرفه ای تر طراحی کنید.

بهترین سایت های طراحی لوگوی رایگان, مجله اینترنتی چارگوشه

UCraft

این وبسایت ها جزوه ابزارهای مشهور و کارآمد در زمنیه ی طراحی لوگو بود. ابزارهای دیگری مشابه اینها وجود دارد که با همین عملکرد پیش می روند. امیدواریم که این مطالب استفاده کرده باشید.

از همراهی شما سپاسگذاریم. مجله اینترنتی چارگوشه

 

 

مطلب پیشنهادی

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها, مجله اینترنتی چارگوشه

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها

ویژگی ورژن جدید تلگرام اصلی خاصیت پوشه سازی و آمار کانال ها کسب و کار …