بدون کد نویسی سایت خود را بساز

 

چرا به سایت نیاز داریم؟

شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به این فکر کرده باشید که یک وبسایت برای خودتان داشته باشید. حال این سایت می تواند یکه وبسایت شخصی باشد یا یک وبسایت رزومه ای که اطلاعات خودتان را همراه با نمونه کارهایتان در آن قرار بدهید و یا اینکه کسب و کاری دارد و میخواهید آنرا گسترش دهید.

حتی ممکن اســت تولید کننده باشید و بخواهید محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید و نیازمند یک وبسایت فروشگاهی باشید. تمام این نیاز ها از دو راه می شود حل شود یک راه حل آن اســت که به یک آزانس طراحی وبسایت مراجعه کنید و اطلاعات و درخواســت هایتان را بازگو کنید تا آنها بتواند بر آن اساس سایتی مناسب نیار شما طراحی و توصعه بدهند. راه حل دوم اینست که خودتان با توجه به ابزار های موجود مانند سیستم های مدیریت محتوا مثل جولا، وردپرس، دراپل و نمونه های دیگر سایت خود را ایحاد کنید که این هم نیاز مند مقداری دانش در زمینه وب و نحوه کار با آن را پیش نیاز می خواهد.

اما راه حلی که ما امروز میخواهیم درباره آن اینجا بنویسیم یک راه حل مناسب برای تمامی افرادی هست که دانشی در زمینه وب و وبسایت ندارند و البته میخواهند خودشان مطابق سلیقه شخصی خودشان سایت خود را طراحی کنند. بنابراین با ما همراه باشید تا با این ابزار ها آشنا شوید. این راه حل سایت ساز های آنلاین هستند که شما تنها پیش نیازی که لازم دارید مقداری وقت و اینترنت اســت. کافی اســت وارد وبسایت سرویس دهنده سایت ساز آنلاین اســت شوید و اطلاعات اکانت خودتان را وارد کنید و شروع کنید به ساخت سایت خودتان.

در اینجا تعدادی از این سایت ها را معرفی میکنیم. سایت ساز های داخلی و سایت ساز های خارجی که البته سایت ساز های خارجی محدودیت هایی در زمینه پرداخت و دامنه و البته روش های پرداخت برای کاربران ایرانی دارند.

سایت ساز کاموا

اولین این لیست یک سایت ساز داخلی به نام کاموا اســت. برای شروع ساتخ سایتتان باید اول وارد اکانت خود بشوید و اگر اکانت ندارید باید ابتدا یک حساب کاربری در این سایت ایجاد کنید. شما می توانید با کشیدن و رها کردن وبسایت خود را بسازید.بدون کد نویسی سایت خود را بساز

سایت ساز وب رمز

دومین از این لیست وبسایت ساز وب رمز اســت. این سایت نیز مشایه سایت های دیگر باید ایتدا ثبتنام و یا وارد حساب کاربری خود بشوید. شما در این وبسیات میتوانید دامنه خود را ابتدا خریداری کنید. در واقع این سایت خدمات هاســت و دامنه هم به شما ارئه میدهد.

بدون کد نویسی سایت خود را بساز

وبسایت ساز سایت ساز

سومین این لیست وبسایت سایت ساز اســت که کارکردی مشایه سایت ساز های قبلی دارد. ثبت نام در این سایت کمی زمان بر اســت و آیتم های زیادی را باید تکمیل کنید. که در سایت ساز های قبل این موضوع زمان کمتری از کاربر می گرفت.

بدون کد نویسی سایت خود را بسازبدون کد نویسی سایت خود را بساز

وبسایت ساز وبزی

چهارمین این لیست سایت ساز اســت. شما در این سایت ابتدا قالب سایت خود را انتخاب میکنید و پس از آن اطلاعات حساب کاربری خود را وارد میکنید و سپس وارد یک پروسه می شوید که سایت ساز اطلاعات شما و سرور های لازم برای شما را پردازش میکند و در نهایت ناحیه کاربری شما برای ساخت وبسایت خودتان آماده اســت.

این وبسیات با ظاهری مدرن کار کردن با آن بسیار راحت اســت و به دلیل اینکه از آیکون ها و نماد ها در ناحیه کاربری اســتفاده شده اســت درک محیط کاری و راحتی کار با آن را بسیار آسان کرده اســت.

بدون کد نویسی سایت خود را بساز بدون کد نویسی سایت خود را بساز

در ادامه می رسیم به سایت ساز های خارجی این سایت ساز ها امکانات بسیار خوب و کاملی دارند ولی به دلیل بعضی مشکلات مانند تحریم ایران از سوی این سایت ها و مشکلات در پرداخت باعث شده اســت که نتوان از امکانات این ساید اســتفاده کرد.

سایت ساز بسیار قدرتمند ویکس wix

قدرتمند ترین سایت ساز حال خاضر

بدون کد نویسی سایت خود را بساز بدون کد نویسی سایت خود را بساز

سایت ساز اکور اسپیس square space

سایت ساز قدرتمند دیگری همانند wix. این وبسایت هم کارکردی مشابه سایت ساز ویکس دارد.

بدون کد نویسی سایت خود را بساز بدون کد نویسی سایت خود را بساز

سایت ساز وبلی weebly

این سایت ساز هم مشابه سایت ساز های فوق کار میکند. از قابلیت کشیدن و رها کردن بلوک اســتفاده میکند که کار با این وبسایت ساز را بسیار راحت میکند.

بدون کد نویسی سایت خود را بساز

 

در آخر پس از مقایسه همه موارد موجود اگر کاربری در خارج از این هستید میتوانید از سایت ساز های خارجی اســتفاده کنید که امکاناتی به مراتب بیشتر از نمونه های ایرانی میدهند ولی اگر در ایران زندگی میکنید سایت ساز های داخلی هر روز در حال پیشرفت و بهبود هستند و می توان گفت که کم کم به همپای نمونه ها خارجی خود می رسند. ابن کاربر اســت که متناسب با نیاز های خود بهترین گزینه را انتخاب میکند.

مطلب پیشنهادی

کنترل کامیپوتر از راه دور با نرم افزار TeamViewer و AnyDesk

کنترل کامیپوتر از راه دور با نرم افزار TeamViewer و AnyDesk TeamViewer نرم افزاری است …