بازیگران مطرح هالیوود با لبخندهای هالیوودی

بـازیگران مطـرح هـالیوود بـا لبخندهـای هـالیوودی

وقتی بـازیگران هـالیوود را مشاهده مـی کنیم اولین چیزی که نظرمان را جلب مـی کند دندانهـای زیبـا، سفید، یک اندازه اســت. شاید در ابتدا فکر کنید که این افراد بـا این دندانهـا به دنیا آمده اند. اما این طور نیست و بسیاری از آنهـا این لبخند را بـا اســتفاده از روش هـای نوین دندانپزشکی به وجود آورده اند.

یکی از روش هـای گریم که روی دندان هـای بـازیگران هـالیوودی هنگام ضبط فیـلـمبرداری انجـام مـی گرفت گذاشتن روکش هـایی بـا جنس آکریل بود که روی دندان هـای بـازیگران که در حال بـازی بودن چسبـانده مـی شد و به صورت پوسته ای موقتی بود که بعد از چند ساعت از دندان جدا مـی شد و به لبخندهـای هـالیوودی نام گذاری شد.

بعد از آن به سرگرمـی برای زیبـاسازی دندان هـای افراد منجر شد تـا خط لبخندی زیبـا مانند بـازیگران معروف داشته بـاشـند.

بازیگران مطرح هالیوود با لبخندهای هالیوودی

بن افلک و لبخند هالیوودی

بن افلک:

بن افلک یکی از بـازیگران خوش چهره ی هـالیوودی بود که بـا مت دیمن دوست خود به سینما وارد شد و هرگز نتوانست به موفقیت هـایی که او کسب کرده بود برسد و بعد از آن بـا جذاشدن از جنیفر لوپز و ازدواجش بـا گارنر که ستـاره ای از فیـلـم هـای تلویزیونی هـالیوود بود بـا شکست هـای زیادی فیـلـم هـایش روبرو شـد.

بن افلک برای شاداب نگه داشتن چهره و اندام خود اقدامـی برای جراحی هـا و تزریق بوتـاکس نکرده اســت زیرا به گفته ی وی انجـام دادن عمل زیبـایی و جراحی هـای اندام و صورت نیازی نیست و مورد تـایید حرف متخصصان معتبر آمریکا هم بود.

ولی برای زیبـاترشدن دندان هـای خود و داشتن خط لبخندی زیبـا و داشتن لبخندهـای هـالیوودی در مـیان بـازیگران اقدام به زیبـاسازی و درمان دندان هـای خود کرده که بـا لمـینت و روکش هـا و سفید کردن دندان هـایش انجـام گرفته. درمان زیبـایی دندان هـای افلک 20 هزار دلار هزینه شد زیرا دندان هـایی بـا فاصله و کوتـاه داشت.

بازیگران مطرح هالیوود با لبخندهای هالیوودی

کاترین زتـا جونز:

یکی دیگر از لبخندهـای هـالیوودی خـانم کاترین بوده که بـا انجـام درمان زیبـایی روی دندان هـای جلویی خود که بـا فاصله بودند و مـیزان کردن دندان هـای نیش که بسیار تیز و خنجری مانند بودند بـا انجـام بلیچینگ و روکش هـای سرامـیکی روی آن هـا خط لبخند خود را بهبود بخشید ولی وی تمام این شایعات درمان زیبـایی خود را رد کرد.

خـانم کارتین 42سال دارد و بـا مایکل داگلاس ازدواج کرده و به دلیل گرفتن سرطان شوهرش دچار بیماری افسردگی شده که تحت درمان قرار گرفت و در حال حاضر بهبود بخشیده و به زندگی خود ادامه مـی دهند.

بازیگران مطرح هالیوود با لبخندهای هالیوودی

نیکولاس کیج مرد خوش خنده هالیوود با لبخند هالیوودی خود

نیکلاس کیج:

یکی از بـازیگران محبوب و پولدار سینمای هـالیوود که سن نسبتـا بـالایی دارد و بـا داشتن رفتـارهـایی عجیب دارای شهرت زیادی بود و برنده ی جـایزه اسکار بـا بـازی در فیـلـم هـا کسب کرد.

برای بـازی کردن در یک فیـلـم برای نقش سربـاز مجبور شد که چند کیلو کم کند و صورتش را بـا بـاند بست تـا عضلاتش تحلیل بروند و برای اینکه صورتش در هم شکسته نشان داده شود دندان هـای نیش خود را کشید و بعد از آن بـا انجـام ایمپلنت روی دندان هـای نیش خود اقدام به کاشت آن هـا کرد و به دلیل اســتفاده ی مداوم از سیگار دندان هـایش ساییده شده بودند و بدرنگ و کوتـاه بودند که برای درمان زیبـایی بلیچینگ و روکش هـای سرامـیکی را روی دندان هـایش انجـام داد و برای ردیف کردن دندان هـا نیز ارتودنسی کرد و بـا انجـام این ترمـیم هـا یکی از لبخند هـالیوودی شد.

بازیگران مطرح هالیوود با لبخندهای هالیوودی

اپرا وینفری همیشه خندان

اوپرا وینفری:

یکی از ثروتمندترین زنان دنیا خـانم اوپرا اســت که برنامه ی تلویزیونی او مـیلیون هـا بیننده در دنیا دارد و بـا لحن زیبـایی که در کلام خود دارد بـاعث جذب افرا به خود مـی شد که محبوبیتی فوق العاده دارد. وی بعد از کسب محبوبیت در این عرضه اقدام به اصلاح وضعیت دندان هـای خود کرد و از ارتودنسی نامرئی برای این منظور اســتفاده کرد و از براکت هـای نامرئی برای مرتب کردن دندان هـا و بعد از آن از کامپوزیت هـای سرامـیکی برای روکش کردن بکار برد و به این دلیل که تشخیص این روکش هـا روی دندان هـا دشوار اســت و هزینه ی بسیار زیادی را دارد برای وی مهم نبود و اقدامات لازم را برای داشتن لبخند هـای هـالیوودی به عمل آورد.

بازیگران مطرح هالیوود با لبخندهای هالیوودی

جورج کلونی و لبخند هالیوودی و جذابش

جورج کلونی:

جورج کلونی به دلیل عادت دندان قروچه ای که داشت بـاعث سابیدگی دندان هـایش شد و برای بهبود وضعیت دندان هـایش رو به درمان زیبـایی آورد. بـا وجود محبوبیت زیادی که داشت و یکی از سوپراســتـارهـای هـالیوود اســت.

بـا ساییده شدن دندان هـای جلویی بـاعث کوتـاه شدن ارتفاع دندان هـایش شد که برای حل این مشکل بـا روکش هـای لمـینت چینی و بـا انجـام لیزر روی لثه هـایش ارتفاع دندان هـایش را افزایش داده و فرم و شکل دندان هـایش اصلاح شد و خط لبخند زیبـایی پیدا کرد و هزینه ای که برای این درمان پرداخت کرد حدود 30 هزار دلار برآورد شده.

بازیگران مطرح هالیوود با لبخندهای هالیوودی

برد پیت مرد تمام نشدنی هالیوود با لبخند هالیوودیش

براد پیت:

براد پیت و همسرش آنجلینا بـا محبوبیت زیادی در سینمای هـالیوود هستند و از جمله بـازیگرانی اســت که انگار پیر شدنی نیست و مـی توان ورزش هـا و رژیم هـای غذایی که دارد او را در رده ی بـازیگران سالم و جوان سینما ماندگار کرده و بـا شایعاتی از قبیل انجـام جراحی هـای زیبـایی و کاهش دادن چین وچروک هـای صورتش و انجـام جراحی بینی بی تفاوت اســت و اینکه این مرد 48 ساله بـا تزریق کردن فیلر برای صورتش و همـینطور انجـام درمان هـای زیبـایی برای لبخند هـالیوودی شدن از دندان پزشکی کمک گرفته و دندان هـایش را سفید و درخشان کرده و همـینطور اقدام به روکش گذاری هـای لمـینت کرد.

بازیگران مطرح هالیوود با لبخندهای هالیوودی

تام کروز و لبخند دیدینیش

تـام کروز:

هروز که این بـازیگر را مـی بینیم علی رغم 49 ساله بودنش جوان تر از قبل مـی شود و شایعاتی از قبیل جراحی پلاســتیک و از بین بردن چین و چروک هـای صورتش هست ولی زیبـاسازی دندان هـایش دیگر جـای هـیچ حرفی ندارد زیرا یکی از دندان هـای فک بـالایش را از دست داد و بـاعث بهم خوردن خط لبخندش شد و خط وسط دندان هـایش بـا مشکل روبرو شدند.

زیرا اگر در دوران جوانی و نوجوانی دندانی از بین برود این فضای خـالی که ایجـاد مـی شود بـاعث بهم خوردن نظم دندان هـای دیگرش مـی  شود و این فضای خـالی پر شده و بـاعث اختلال در نظم دندان هـای فک شده و خط لبخند را از بین مـی برد. در چند سال اخیر دیگر این مشکل دندان در کروز وجود ندارد. و بـا حضور دائمـی که در سینما و عمومـیت دارد مـی توان گفت که برای درمان دندان هـایش از ارتودنسی و لمـینت اســتفاده کرده بـاشد و بـا بلیچینگ کردن و سفید کردن رنگ آن هـا یکی از لبخندهـای هـالیوودی برتر سینما شده و هزینه ی این درمان معادل 30 هزار دلار شده.

مطلب پیشنهادی

بیوگرافی سرنای آکتاش (Serenay Aktaş) بازیگر و فوتبالیست ترک

  بیوگرافی سرنای آکتاش (Serenay Aktaş) بازیگر نقش Burcu Aktar بورجو آکتار سریال مریم که …