اپلیکیشن Trelloبرای مدیریت کارها

برای نظم بخشیدن به کارها و مدیریت اجرای فعالیت های مختلف در کارهای تیمی و یا فردی به محیطی برای هماهنگی نیاز خواهد بود. اپـلیـکیشـن هایی در این زمینه ارائه شده اند و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارند تا زمانبندی و مدیریت کارها را به عهده گیرند. یکی از این اپـلیـکیشـن های محبوب در این زمینه، اپـلیـکیشـن trello است که با مدیریتی عالی به نظم بخشیدن کارها کمک خواهد کرد. در ادامه به طور کامل با این اپـلیـکیشـن آشنا خواهید شد.

آشنایی با اپـلیـکیشـن trello

اپـلیـکیشـن ترلو یکی از بهترین گزینه ها برای سازماندهی و مدیریت پروژه های کاری مختلف است و از طریق این اپـلیـکیشـن قادر به تقسیم وظایف و نظارت بر کار تیم خواهید بود. نکته ی جالب این است که در این اپـلیـکیشـن مـی توانـید پروژه های مختلفی را مدیریت و نظارت کنید و یک برنامه ی کاری منظم در اختیار داشته باشید.

رابط کاربری این اپـلیـکیشـن بسیار دوستانه و ساده است و قطعاً پس از مدتی به آن علاقه مند خواهید شد. تاکنون اپـلیـکیشـن های زیادی در این زمینه ارائه شده اند اما به دلیل پیچیدگی و یا کامل نبودن، محبوبیت کافی را از سوی کاربران به دست نیاوردند. لازم به ذکر است که ترلو یکی از بهترین های حوزه ی مدیریت پروژه است و کاربران زیادی را جذب خود کرده است.

محیط این اپـلیـکیشـن از 3 بخش تشکیل شده است که می توان به Board، List و Card اشاره کرد و با استفاده از هر بخش مـی توانـید پروژه ی خود را دسته بندی کرده و نظم ببخشید. همچنین قادر خواهید بود تا اعضای تیم هر پروژه را کم یا زیاد کنید و در Board های مختلف اعضای مختلفی را معرفی کنید. در این اپـلیـکیشـن به سادگی با استفاده از قابلیت drag & drop قادر به مدیریت و سازماندهی پروژه و فعالیت های خود خواهید بود در نتیجه استفاده از آن بسیار ساده است.

اپلیکیشن Trelloبرای مدیریت کارها

ویژگی های اپـلیـکیشـن trello

قابلیت کامنت برای هر کارت
امکان نظر سنجی
اختصاص دادن هر کارت به یک کاربر
قابلیت قرار دادن عکس و لینک
خصوصی یا عمومی کردن Board
امکان ایجاد تقویم کاری
امکان تغییر تصویر پس زمینه
قابلیت حذف و اضافه ی وظایف
امکان اضافه کردن اعضا از طریق حساب گوگل

محبوبیت اپـلیـکیشـن trello در بین کاربران

اپـلیـکیشـن trello در سیستم عامل های اندروید، iOS و ویندوز قابل استفاده خواهد بود و امتیاز 4.5 را از سوی کاربران دریافت کرده است. این اپـلیـکیشـن تاکنون بیش از 5 میلیون بار از طریق فروشگاه Google Play، بیش از 10 هزار بار از کافه بازار و بیش از 5 هزار بار از مایکت دانلود و نصب شده است. trello یکی از بهترین و کامل ترین اپـلیـکیشـن های مدیریت پروژه است و از بیش از 500 هزار کاربر فعال برخوردار است.

نکته ی جالب این است که بسیاری از کمپانی های بزرگ مانند Google، redhat، NATIONAL GEOGRAPHIC، Adobe و غیره از این اپـلیـکیشـن استفاده می کنند. در ایران هم شرکت های مختلف فعالیت های خود را از طریق این اپـلیـکیشـن پیش می برند و از آن راضی هستند. در نتیجه توصیه می کنیم که برای مدیریت و سازماندهی پروژه های خود هر چه سریع تر به دانلود این اپـلیـکیشـن از طریق مارکت بپردازید و از امکانات جامع آن بهره مند شوید.