انتخاب هدیه ولنتاین برای پسر

انتخاب هدیه ولنتـاین برای پسـر

بـا رسیدن بهمن مـاه هر ساله در سـرتـاسـر جهـان عشاق و به ویژه جوانان به دنبـال جشن گرفتن و تدارک روز و جشن ولنتـاین هسـتند. از آنجـاییکه که این دو جنس از روحیات خود خیلی آگاه نیسـتند تحقیق در مورد خرید و انتخاب هدیه مناسب همیشه یکی از معضلات و مشکلات این جشن اسـت. در این مقاله مـا سعی کرده ایم تـا به شمـا بـانوان و دختر خانم هـای جوان و خوش سلیقه کمک کنیم که بتوانید به آسانی از این چالش عبور کنیـد و بـا خیال آسوده به پیشواز جشن ولنتـاین بروید.

هدیه ولنتـاین کلاسیک برای پسـر

برای او آشپزی کنیـد

ازبه دنبـال کادو ولنتـاین برای پسـر مورد علاقه تـان هسـتید؟ از آن جمله قدیمی اسـتفاده کنیـد که می گوید: “راه رسیدن به قلب انسان، از طریق شکم اوسـت”. فرقی ندارد که یک دسـر ساده یا یک غذای کامل برای او تهیه کنیـد، هدیه دادن به پسـر مورد علاقه تـان به همراه غذا، یک نمـایش ملموس از یادآوری این موضوع اسـت که شمـا به وی اهمیت می دهید. در اینجـا گزینه هـایی در این رابطه وجود دارد

برای او نوعی شیرینی درسـت کنیـد. شیرینی مورد علاقه او را نمی دانید؟ اکنون وقت آن رسیده اسـت که بفمید! یا اگر می خواهید او را سورپرایز کنیـد، می توانید از گزینه هـای همه پسند مـانند شیرینی شکلاتی اسـتفاده کنیـد.

یک دسـر منحصر به فرد شکلاتی تهیه کنیـد. کیک براونی، توت فرنگی پوشیده شده از شکلات یا یک سوفله شکلات را امتحان کنیـد.

یک وعده غذایی عاشقانه تنظیم کنیـد. اگر می خواهید در شب ولنتـاین بیرون بروید، یک قرار شام زیبـا در شب ولنتـاین بـا پسـر مورد علاقه تـان ترتیب دهید. اگر او گوشت می خورد، روی غذاهـای دلپذیر گوشتی مـانند اسـتیک تمرکز کنیـد.

انتخاب هدیه ولنتاین برای پسر

کادوی ولنتاین برای پسر

 

لیسـتی از آهنگ هـای مورد علاقه اش را تهیه کنیـد

جمع کردن آهنگ هـایی که برای رابطه شمـا مهم هسـتند و یک زمـان واقعی، معنادار و خاص را برای شمـا یادآوری می کنند، می تواند بسیار معنادار بـاشد و نیازی نیسـت برای انجـام آن پول زیادی هزینه کنیـد. لیسـت آهنگ هـای انتخابی خود را روی یک سی دی رایت کنیـد، یا یک لیسـت پخش دیجیتـالی برای وی ارسال کنیـد.

به متن آهنگ هـای انتخابی تـان توجه کنیـد. شمـا ممکن اسـت واقعا یک آهنگ را دوسـت داشته بـاشید، امـا قرار دادن آن در لیسـت پخش ممکن اسـت پیام اشتبـاهی را برای پسـر مورد علاقه شمـا ارسال کند.
آن را محدود نگه دارید. حدود ۱۰ آهنگ آمـاده کنیـد. به این ترتیب او می تواند در یک جلسه به کل لیسـت گوش دهد و به یاد بیاورد که آنهـا معنی دار هسـتند.

 

انتخاب هدیه ولنتاین برای پسر

کادوی ولنتاین برای پسر

 

برای او یک شعر یا یک نامه عاشقانه بنویسید

شمـا ممکن اسـت تـاکنون چندین و چند مرتبه به او گفته بـاشید که او را دوسـت دارید، امـا خوب اسـت که این موضوع را برای او بنویسید تـا او بتواند هر وقت که خواسـت دوبـاره نامه را ببیند و بخواند. این هدیه عالی اسـت؛ خصوصا اگر شمـا بودجه زیادی برای خرید هدیه ندارید. برای ابراز احساسات بیشتر، آن را بـا دسـت خط خودتـان بنویسید و یک کاغذ زیبـا را انتخاب کنیـد.

برای او یک شعر بنویسید. اگر از نوشتن و خواندن شعر لذت می برید، اسـتعدادهـای خود را برای نوشتن شعری از خودتـان قرار دهید.
احساسات خود را در نثر بنویسید. اگر در سـرودن ریتم و قافیه شعر، هنری ندارید، درسـت اسـت؛ یک نثر یا نوشته می تواند به همـان اندازه معنی دار بـاشد!
می توانید از سخنان شخص دیگری اسـتفاده کنیـد. اگر در تلاش هسـتید تـا احساس خود را بنویسید، برای کمک می توانید یک قطعه معروف از شعر را پیدا کنیـد، و آن را بـا دسـت خط خود کپی کنیـد، یا آن را چاپ کنیـد و به شکلی زیبـا قاب بندی کنیـد. شمـا همچنین می توانید متن آهنگ عاشقانه مورد علاقه خود را نیز بنویسید. آهنگ هـا در اصل، شعرهـایی هسـتند که بر روی موسیقی تنظیم شده اند!

 

انتخاب هدیه ولنتاین برای پسر

کادوی ولنتاین برای پسر

 

برای او ادکلن بخرید

ادکلن یک گزینه کلاسیک برای کادو ولنتـاین برای پسـر مورد علاقه تـان اسـت؛ زیرا از نظر تئوری، این برای هر دو شمـا فایده دارد؛ او دوسـت دارد بوی عالی بدهد، و شمـا هم هر عطری را که برای او انتخاب کرده اید خودتـان دوسـت دارید.

به خاطر داشته بـاشید که هر عطری برای هر کسی مناسب نیسـت. شیمی بدن هر آدمی کمی متفاوت اسـت، بنابراین یک ادکلن که بوی شگفت انگیز در یک پسـر ایجـاد می کند، ممکن اسـت برای دیگری تـاثیر مشابهی نداشته بـاشد.
به آنچه که او قبلاً دوسـت داشته توجه کنیـد. پسـر مورد علاقه شمـا عطری را می زند که فکر می کند برای او مناسب اسـت، بنابراین سعی کنیـد انتخابتـان نزدیک به سلیقه وی بـاشد. اگر او تمـایل دارد ادکلن هـایی بـا پایه چوب و مُشک بزند، این گروه از عطرهـا احتمـالاً برای هدیه انتخاب خوبی هسـتند. از طرف دیگر، اگر به نظر می رسد عطرهـای سبک و مرکبـات را ترجیح می دهد، سعی کنیـد هدیه ای را پیدا کنیـد که در همـان گروه قرار دارد.

 

انتخاب هدیه ولنتاین برای پسر

کادوی ولنتاین برای پسر

 

همه کادوهـای خود را در یک سبد هدیه کنار هم قرار دهید

اگر نمی خواهید بیش از حد روی یک هدیه متمرکز شوید، مجموعه ای از هدایای کوچک را جمع کنیـد. یک ظرف زیبـا، مـانند یک سبد یا جعبه تزئین شده، انتخاب کنیـد و آن را بـا روبـان، کاغذ، پارچه، سلفون یا هر چیز دیگری که در دسـت دارید، بپوشانید تـا ویژگی خاصی پیدا کند. در نظر بگیرید که آن را بـا این موارد پر کنیـد:

تنقلات مورد علاقه او، که می تواند شامل آب نبـات، کلوچه و یا یک غذای خاص خریداری شده در فروشگاه بـاشد.
همچنین می توانید سبد هدیه خود را بـا وسایل کوچک دیگری مثل هدفون هـای جدید، لوازم جدید برای هر ورزشی که بـازی می کند (مـانند توپ هـای گلف یا توپ تنیس) یا چند مورد که می تواند برای سـرگرمی هـای خود اسـتفاده کند (مـانند ابزار کبـاب کردن یا مداد رنگی) پُر کنیـد.

انواع کادو ولنتـاین برای پسـر

برای فردی که به کتـاب خواندن علاقه دارد، کتـاب بخرید

اگر فرد مقابل تـان یک آدم کتـاب خوان اسـت، او را بـا مطالب جدید آشنا کنیـد. کمی راجع به آنچه که او در حال حاضر می خواند و آنچه را که قبلاً خوانده، جسـتجو کرده و سعی کنیـد خلاء هـا را بـا کتـاب مشابه پر کنیـد.

از توصیه هـای افراد برای محصولات اسـتفاده کنیـد. به عنوان مثال، اگر می دانید پسـر مورد علاقه تـان کتـاب خاصی را دوسـت داشته اسـت، از کتـابفروشی محلی خود برای عناوین مشابه سوال کنیـد. یا عنوان کتـاب را در یک فروشگاه اینترنتی تـایپ کنیـد و ببینید که سایر خوانندگان بـا سلیقه مشابه او چه کتـاب هـایی را خریداری کرده اند.
اگر مطمئن نیسـتید که چه چیزی را بخرید، کارت هدیه بگیرید. کتـاب هـا یک هدیه شخصی بسیار زیبـا هسـتند و تشخیص اینکه چه کسی از خواندن لذت می برد دشوار اسـت. اگر گیر افتـاده اید، به کارت هدیه اعتمـاد کنیـد. پیشنهـاد دهید که بـا او به خرید بروید و تـاریخ آن را مشخص کنیـد.

 

انتخاب هدیه ولنتاین برای پسر

کادوی ولنتاین برای پسر

 

از بـازی هـا و سـرگرمی هـای او حمـایت کنیـد

اگر پسـر مورد علاقه شمـا علاقه زیادی به بـازی هـای کامپیوتری دارد، تقریبـاً تضمین می کنیم هدیه ای بـا مضمون بـازی برای روز ولنتـاین را دوسـت خواهد داشت.

برای او یک بـازی جدید بخرید. جسـتجو کنیـد که آیا نسخه هـای جدیدی از بـازی مورد علاقه اش هسـت که هنوز وارد بـازار نشده و او منتظر آن اسـت و یا از دوسـتـانش بپرسید که او به کدام بـازی علاقه شدیدی دارد.

 

انتخاب هدیه ولنتاین برای پسر

کادوی ولنتاین برای پسر

بسـته به مواردی که او بـازی می کند، می توانید برای او خرید کنیـد:
اسـتیم(PC)
ایکس بـاکس (Xbox)
پلی اسـتیشن (PS4)
کنسول بـازی او را به روز کنیـد. این که آیا او از یک کنسول قدیمی اسـتفاده می کند، خرید یک کنسول جدید برای او می تواند هدیه ای عالی برای ولنتـاین بـاشد.
اگر از طرفداران کادو ولنتـاین دسـت ساز هسـتید می توانید به مقاله ۳۰ کادوی دسـت ساز برای ولنتـاین در ریموژ مراجعه کنیـد.

 

انتخاب هدیه ولنتاین برای پسر

کادوی ولنتاین برای پسر

 

و امـا نکته پایانی در خرید کادوی ولنتـاین برای یک پسـر

اکثر آقایون و آقا پسـرهـا از هدیه هـای کاربردی بیشترین اسـتقبـالو خواهند کرد. هدیه ای که بتوانند از آن اسـتفاده مفید بکنند. بسیار دیده شده که برای پسـر مورد علاقه خود گل خریده اند امـا اسـتقبـالی از هدیه نشده و یا به سـردی آن را دریافت کرده اند. پس تلاش کنیـد تـا بـا کمی توجه نیازسنجی مناسبی انجـام دهید.

 

مطلب پیشنهادی

پیام تبریک رسمی روز معلم

پیام تبریک رسمی روز معلم   روز ۱۲ اردیبهشت در تقویم جمهوری اسلامی ایران، روز …